שתי פנים למתייפייפים - מה אמר עומר בר לב כשהיה באופוזיציה על אזריה ג'וניור :

איציק5111

Well-known member
אם את שונאת את נוער הגבעות, מה לא בסדר בשנאה שלנו לתנזים ולניצי (נאצי) הפת"ח?
לשיטתה זה לא נורמלי שאתה שונא את האוייב שלך שהוא למעלה מ100 שנה אומר שהוא רוצה להשמיד אותך ואת בני העם שלה,נלחם בעם שלך ועושה טרור ללא הפסקה....

איך אפשר לשנוא כזה דבר? חחחח

evglev1

Well-known member
מנהל
אני חושב שזה היה מצחיק אם זה לא היה עצוב,
לצערי זה יותר מנכון, אני כאדם ימני מתבייש בימים כאלה מהגיבוי חסר הקשר לעובדות ולחוק, שמגבים אנשים מסוימים בממשלה.
וזה לא רק סרטים, זה יותר עמוק, אני אישית דיברתי עם אזריה, ועם עוד חברים מגזרות דומות, השנאה והפחד שהם נושמים כל היום, ומזינים את עצמם כל היום בה, גורמים ליד להשתוקק למגע עם ההדק, ואת התוצאות ראינו שוב עכשיו.
אז כן, אם חייל בחברון או שוטרת מג"ב בירושלים מדברים כל יום בג'יפ בדרך לעמדה על איך שהם היום יז**ו / יורידו כל ערבי שיעצבן, אז בשעת לחץ זה מתפרץ.
עצוב. מאד. לא על החיים של המחבל, אלא על המדינה, הצבא, והמשטרה שלנו.
אתה לא תשנא שכן שלך שיגיד שאסור לך לגור בביתך ויום אחד הוא ירצח אותך אם לא תעזוב? אולי לא תפגע בו פיזית, אבל לא תשמח לדעת שהוא נפגע בתאונה או חלה במחלה סופנית?

סתוונית333

Well-known member
אתה לא תשנא שכן שלך שיגיד שאסור לך לגור בביתך ויום אחד הוא ירצח אותך אם לא תעזוב? אולי לא תפגע בו פיזית, אבל לא תשמח לדעת שהוא נפגע בתאונה או חלה במחלה סופנית?

למה שישמח לאידו ?
הוא יקיים את הפסוק ממשלי :

בִּנְפֹל אויביך [אוֹיִבְךָ] אַל תִּשְׂמָח וּבִכָּשְׁלוֹ אַל יָגֵל לִבֶּךָ.

מת לחיות..

Active member
הוא יקיים את הפסוק ממשלי :

בִּנְפֹל אויביך [אוֹיִבְךָ] אַל תִּשְׂמָח וּבִכָּשְׁלוֹ אַל יָגֵל לִבֶּךָ.
אני לא יכול שלא להתפעל כל פעם מחדש מהשילוב הזה, של בקיאות בכתבי הקודש עם שנאה עזה לכל מי שמתיימר לייצג אותם...

סתוונית333

Well-known member
אני לא יכול שלא להתפעל כל פעם מחדש מהשילוב הזה, של בקיאות בכתבי הקודש עם שנאה עזה לכל מי שמתיימר לייצג אותם...
אני שונאת את העסקנים החרדים שיושבים בכנסת.
חבורה של שקרנים ששולטת במגזר ברובו במטרה להשאיר אותם בבערות ובעוני.
אין לי שום דבר נגד התנ"ך , להיפך .
אבל כן יש לי בעייה עם ההלכות המומצאות והדרקוניות של שולחן ערוך ושזו בעצם היהדות של ימינו.

מת לחיות..

Active member
אני שונאת את העסקנים החרדים שיושבים בכנסת.
חבורה של שקרנים ששולטת במגזר ברובו במטרה להשאיר אותם בבערות ובעוני.
מסכים לגמרי
אין לי שום דבר נגד התנ"ך , להיפך .
אבל כן יש לי בעייה עם ההלכות המומצאות והדרקוניות של שולחן ערוך ושזו בעצם היהדות של ימינו.
הוא אשר אמרתי, וזה יפה לראות את זה, התכוונתי ברצינות להתפעלות, לא בציניות.

מת לחיות..

Active member
הגיוני מאד שארגיש כך, ואם כן אצטרך לעבוד על זה מול עצמי, אבל מה שבטוח! שלא אחזיק נשק ואשתמש ב בחסות החוק, למטרות שנאותיי וטינותיי האישיות.
ושוב אני מזהה עצמי כימני לכל דבר, אז אל תענה לי כמו שאתה עונה לשמאלני, זה אפילו קצת פוגע...

evglev1

Well-known member
מנהל
הגיוני מאד שארגיש כך, ואם כן אצטרך לעבוד על זה מול עצמי, אבל מה שבטוח! שלא אחזיק נשק ואשתמש ב בחסות החוק, למטרות שנאותיי וטינותיי האישיות.
ושוב אני מזהה עצמי כימני לכל דבר, אז אל תענה לי כמו שאתה עונה לשמאלני, זה אפילו קצת פוגע...
אתה מוזמן לדפדף בפורום והימני ai21 גינה את אלאור אזריה כמו השמלאנים ואף טען שקיבל עונש קל מדי, והתכווכחנו על זה רבות, אבל מעולם לא פקפקנו בימניות זה של זה (מה שקורה עכשיו בגלל תמיכתי בבנט, לא קרה במקרה אלאור אזריה גם לימנים שגינו אותו). והנה עכשיו ai21 מגבה את שוטרי מג"ב כי הוא מזהה את השוני בין המקרים. אני לא יודע אם השמלאנים בפורום מושפעים מהציוצים של עופר כסיף ואחמד טיבי או שמי שנכבה ברותחים נזהר בצוננים ואחרי ש-95% מהימנים גיבו את אלאור אזריה הם כבר מקדימים תרופה למכה ומגנים את חיילי מג"ב ומחפשים את אלאור אזריה בכל מחבל מת כי הם יודעים שמקרה אלאור אזריה שם בוגי יעלון ויהודה גליק בצד שלהם ואת עוזי דיין, שלמרות שהוא בליכוד הוא איש שמאל בכל הקשור לפלסטינים, בצד שלנו.

איציק5111

Well-known member
אני חושב שזה היה מצחיק אם זה לא היה עצוב,
לצערי זה יותר מנכון, אני כאדם ימני מתבייש בימים כאלה מהגיבוי חסר הקשר לעובדות ולחוק, שמגבים אנשים מסוימים בממשלה.
וזה לא רק סרטים, זה יותר עמוק, אני אישית דיברתי עם אזריה, ועם עוד חברים מגזרות דומות, השנאה והפחד שהם נושמים כל היום, ומזינים את עצמם כל היום בה, גורמים ליד להשתוקק למגע עם ההדק, ואת התוצאות ראינו שוב עכשיו.
אז כן, אם חייל בחברון או שוטרת מג"ב בירושלים מדברים כל יום בג'יפ בדרך לעמדה על איך שהם היום יז**ו / יורידו כל ערבי שיעצבן, אז בשעת לחץ זה מתפרץ.
עצוב. מאד. לא על החיים של המחבל, אלא על המדינה, הצבא, והמשטרה שלנו.
מה הקשר בכלל? הם לא ירו על ערבי שעיצבן...הם ירו על ערבי מחבל נאצי שבא לרצוח יהודים

evglev1

Well-known member
מנהל
כמה זמן לא הייתה חגורת הנפץ - כ"כ שנות ה 2000 ולפני.

פשוט לא רצו לקחת סיכון כמו בסרטים שאחרי שירית במישהו חשבת שהוא גמור הוא קם ויורה בך/מתנפל עלייך.
נכון לא צריך חגורת נפץ, אפשר להחביא סכין או אקדח בתוך הבגדים. פצוע ככל שיהיה מחבל לא מנוטרל עד שכבלו אותו באזיקים.

נכון לא צריך חגורת נפץ, אפשר להחביא סכין או אקדח בתוך הבגדים. פצוע ככל שיהיה מחבל לא מנוטרל עד שכבלו אותו באזיקים.
לא ראיתי את הסרטון,מניחוש בלבד ההרגשה שלי שהם פשוט היו באדרנלין מאוד גבוה,ראו תזוזה קטנה שלו

אחרי הירי ופרשו את זה לחומרה.

בר לב כמובן נותן את טיעון חגורת הנפץ כי בחגורת נפץ לא צריך לקום מספיק להזיז את היד למקום הנכון.

כמובן שהטיעון לא הגיוני.

מי שיש לו חגורת נפץ הכוונה שלו להרוג את עצמו והדבר החכם לעשות זה להתקרב כמה שאפשר בשקט.

ז"א הסיכוי שאתה מתחיל את הפעילות עם סכין וגומר עם ניסיון לפוצץ חגורת נפץ הוא אפשרי אבל לא סביר.

כמו לרקוד על כל החתונות(במקרה זה הלוויות.)

מי שיש לו חגורת נפץ וסכין מה שהוא עושה בדר"כ זה להתקרב בשקט ואם ניתפס לפני שהגיע לטווח אפקטיבי

מתנפל עם הסכין.

כמובן יכול להיות גם שיתחרט - לפוצץ את עצמך צריך לא מעט אומץ וייאוש.

למעלה