שתי פנים למתייפייפים - מה אמר עומר בר לב כשהיה באופוזיציה על אזריה ג'וניור :

איציק5111

Well-known member
כן בטח בגלל זה סדאדאת נרצח, כי ברגע שהוא החליט להפסיק את הסכסוך מלמעלה הכול נרגע והמצרים רצו שלום והוא בטח נרצח בגלל סכסוך פוליטי עם האחים המוסלמים שלא נתן להם ייצוג ולא חס וחלילה בגלל מתגנדי השלום במצרים שלא הונחו מלמעלה אלא פשוט האמינו שדרך החיים הנכונה זה "אידבח אל יאהוד".
הח"כים הערבים מדברים בשפה אחת ליהודים ושפה אחרת שונה לגמרי לערבי ישראל...

ח"כ ערבי שידבר בצורה מתונה ושוחרת שלום ואהבה לישראל לא יעבור את אחוז החסימה

ayb1

Well-known member
ממש לא....הוא מוכיח כמה כולם היו צבועים בנוגע לאזריה והוא מוכיח שהם הבינו את הטעות עם אזריה...

הגיע הזמן להוריד את הכפפות ולטפל בטרור ובאלימות הערבית, ואת זה עושים רק בכוח.

כל הגבלה וכל קשירת ידיים תביא להפקרת ביטחון היהודים והאזרחים, גם הביטחון שלך יפגע אם חייל או שוטר יפחד לירות, או יחשוב יותר מדי.

למה ששוטר או חייל יחתור למגע כאשר הוא יודע שיש סיכון שהוא הסתבך?

לפעמים כשאני קורא את שכותב כאן חבר מהפורם ,אני נידהם מחוסר ההיגיון שבדבריו, שלא לומר הטמטום המוחלט בטיעון.

אתה מדבר על צביעות, תוך שאתה מנסה להשוות "מין בשאינו מינו" להשוות את מעשיהם של צמד החיילים שתפקדו כנדרש ולטעמי בהצטיינות למעשיהו הנפשע של עזריה.

ההבדל בין מעשיו של עזריה ,שהגיע לזירה כ-20 דקות לאחר תום התקרית, עזריה שכלל לא היה לו כל קשר לקרב הסיכול.
שלף את נישקו וירה במחבל גוסס שכבר החל דרכו לגיהנום

לעומת זאת בתקרית של היום שכל אורכה כ-15 שניות,
החל מנסיון הדקירה שביצע המחבל על החיילים עד סיכולו הסופי והמוחלט
וכאן מדובר בסערת הקרב בה החיילים היו בסכנת מוות.

evglev1

Well-known member
מנהל
לפעמים כשאני קורא את שכותב כאן חבר מהפורם ,אני נידהם מחוסר ההיגיון שבדבריו, שלא לומר הטמטום המוחלט בטיעון.

אתה מדבר על צביעות, תוך שאתה מנסה להשוות "מין בשאינו מינו" להשוות את מעשיהם של צמד החיילים שתפקדו כנדרש ולטעמי בהצטיינות למעשיהו הנפשע של עזריה.

ההבדל בין מעשיו של עזריה ,שהגיע לזירה כ-20 דקות לאחר תום התקרית, עזריה שכלל לא היה לו כל קשר לקרב הסיכול.
שלף את נישקו וירה במחבל גוסס שכבר החל דרכו לגיהנום

לעומת זאת בתקרית של היום שכל אורכה כ-15 שניות,
החל מנסיון הדקירה שביצע המחבל על החיילים עד סיכולו הסופי והמוחלט
וכאן מדובר בסערת הקרב בה החיילים היו בסכנת מוות.
אז זהו שהמחבל לא התחיל את דרכו לגהינום, הפצע שלו היה שטחי ואפילו לא בטוח שהיה מדמם למוות ללא טיפול רפואי ובכל זאת באווילותינו ובאווילות שבועת היפוקרטס מעניקים טיפול לזבלים כאלה במקום לנצל את הידע הרפואי כדי לגרום להם למוות מייסר יותר.

לכן אם הסכין הייתה במקום שנהג האמבולנס הניח אותה היה מדובר באקט בסיסי של הגנה עצמית, אבל מסתבר שהסכין הייתה מספיק רחוקה שהוא לא היה יכול להגיע אליה בלי שישימו לב. הטעות של אזריה הייתה שהוא הפך מרצונו לחובש, שלאור האמנות הבינלאומיות הרופאים, האחיות והחובשים בעולם המערבי מחויבים לדאוג לאוויר מזוהם יותר ולהאריך את נשימותיהם של אלה שמזהמים את האוויר בנשמתם והגיע הרגע שהוא נאלץ לטפל במחבל שפצע את חברו גם לדאוג לאוויר מזוהם יותר וגם לעזור למי שפגע בחברו ואחיו לנשק ובישראל גם לשלוח אותו לבית מלון בחינם לאחר שיחלים. באמת מי שבוחר לעסוק במקצוע הקשור לרפואה כמקצוע או כשירות צריך לקחת בחשבון שגם שבועת היפוקרוטס וגם חוקי מדינות המערב מחייבים להציל חיים גם של אלה שלא ראויים לחיות וצריך להכין את עצמך למצב פסיכולוגי לא אנושי זה כשבוחרים במקצוע הזה.

סתוונית333

Well-known member
אז זהו שהמחבל לא התחיל את דרכו לגהינום, הפצע שלו היה שטחי ואפילו לא בטוח שהיה מדמם למוות ללא טיפול רפואי ובכל זאת באווילותינו ובאווילות שבועת היפוקרטס מעניקים טיפול לזבלים כאלה במקום לנצל את הידע הרפואי כדי לגרום להם למוות מייסר יותר.

לכן אם הסכין הייתה במקום שנהג האמבולנס הניח אותה היה מדובר באקט בסיסי של הגנה עצמית, אבל מסתבר שהסכין הייתה מספיק רחוקה שהוא לא היה יכול להגיע אליה בלי שישימו לב. הטעות של אזריה הייתה שהוא הפך מרצונו לחובש, שלאור האמנות הבינלאומיות הרופאים, האחיות והחובשים בעולם המערבי מחויבים לדאוג לאוויר מזוהם יותר ולהאריך את נשימותיהם של אלה שמזהמים את האוויר בנשמתם והגיע הרגע שהוא נאלץ לטפל במחבל שפצע את חברו גם לדאוג לאוויר מזוהם יותר וגם לעזור למי שפגע בחברו ואחיו לנשק ובישראל גם לשלוח אותו לבית מלון בחינם לאחר שיחלים. באמת מי שבוחר לעסוק במקצוע הקשור לרפואה כמקצוע או כשירות צריך לקחת בחשבון שגם שבועת היפוקרוטס וגם חוקי מדינות המערב מחייבים להציל חיים גם של אלה שלא ראויים לחיות וצריך להכין את עצמך למצב פסיכולוגי לא אנושי זה כשבוחרים במקצוע הזה.
ומי אתה שתחליט לשנות את האתיקה הרפואית?
אתה כהניסט בנשמתך .

נווהשאנן

Active member
ומי אתה שתחליט לשנות את האתיקה הרפואית?
אתה כהניסט בנשמתך .
כהניסט זה משהו רע? שאני אבין. הרב כהנא המנוח פעל רבות ונצורות לשבירת מסך הברזל בברית המועצות בזמנו. הוא גם הקים ליגה להגנה יהודית מפני אנטישמים. חזה והזהיר מפני התרסקות הדו קיום עם ערביי ישראל, הזהיר מבוגדנותם של הח"כים הערביים, בקיצור צדק בכל מילה.
מה את עשית למען עם ישראל?

״אני סומך את ידי על שיקול דעתם המקצועי של השופטים ועל גזר הדין שניתן. בהרשעתו של החייל היורה נקבע כי פעל בשוויון נפש כשביצע ירי על מחבל שלא היווה סכנה. משום שפעל בניגוד למצופה מלוחם במצב האמור ובניגוד להוראות הפתיחה באש, עליו לשאת באחריות ולקבל את גזר הדין שניתן לו".

"בהחלטתם האמיצה של השופטים מועבר מסר ציבורי וערכי, ששם את רוח צה"ל וטוהר הנשק כאמות המידה המוסריות המנחות את צה"ל ואת מערכת המשפט. בשעה זו מצופה מנבחרי הציבור לגבות את החלטת השופטים, לכבד את עיקרון הפרדת הרשויות, ולהמנע מהלהטת הלהבות עם הצהרות רגעיות למתן חנינה".

״בהחלטת ההרשעה בית-הדין הצביע בבירור על החומרה שהשופטים מייחסים להתנהגותו של אזריה, ואין ספק לנו שהיה מקום מלכתחילה להגיש כתב אישום על רצח".

וזה מה שצייץ היום השר לביטחון פנים, עמר בר-לב, בתגובה לפיגוע:

״הסרטון מזירת הפיגוע הערב מציג 50 שניות בהן חוצה מחבל מעבר חצייה, תוקף מספר פעמים חרדי, ממשיך ונע אל עבר שוטר מג"ב תוקף אותו עד הרגע שהשוטרים יורים עליו. שנייה או שתיים לאחר הירי הראשוני היה על השוטרים לקבל החלטה האם המחבל שנפגע עומד להפעיל חגורת נפץ.
'כשיש ספק אין ספק'".

:unsure:
כמה זמן לא הייתה חגורת הנפץ - כ"כ שנות ה 2000 ולפני.

פשוט לא רצו לקחת סיכון כמו בסרטים שאחרי שירית במישהו חשבת שהוא גמור הוא קם ויורה בך/מתנפל עלייך.

סתוונית333

Well-known member

מת לחיות..

Active member
חחחחחההה

אתה רוצה להגיד שהם מושפעים מהסרטים?
אני חושב שזה היה מצחיק אם זה לא היה עצוב,
לצערי זה יותר מנכון, אני כאדם ימני מתבייש בימים כאלה מהגיבוי חסר הקשר לעובדות ולחוק, שמגבים אנשים מסוימים בממשלה.
וזה לא רק סרטים, זה יותר עמוק, אני אישית דיברתי עם אזריה, ועם עוד חברים מגזרות דומות, השנאה והפחד שהם נושמים כל היום, ומזינים את עצמם כל היום בה, גורמים ליד להשתוקק למגע עם ההדק, ואת התוצאות ראינו שוב עכשיו.
אז כן, אם חייל בחברון או שוטרת מג"ב בירושלים מדברים כל יום בג'יפ בדרך לעמדה על איך שהם היום יז**ו / יורידו כל ערבי שיעצבן, אז בשעת לחץ זה מתפרץ.
עצוב. מאד. לא על החיים של המחבל, אלא על המדינה, הצבא, והמשטרה שלנו.

סתוונית333

Well-known member
אני חושב שזה היה מצחיק אם זה לא היה עצוב,
לצערי זה יותר מנכון, אני כאדם ימני מתבייש בימים כאלה מהגיבוי חסר הקשר לעובדות ולחוק, שמגבים אנשים מסוימים בממשלה.
וזה לא רק סרטים, זה יותר עמוק, אני אישית דיברתי עם אזריה, ועם עוד חברים מגזרות דומות, השנאה והפחד שהם נושמים כל היום, ומזינים את עצמם כל היום בה, גורמים ליד להשתוקק למגע עם ההדק, ואת התוצאות ראינו שוב עכשיו.
אז כן, אם חייל בחברון או שוטרת מג"ב בירושלים מדברים כל יום בג'יפ בדרך לעמדה על איך שהם היום יז**ו / יורידו כל ערבי שיעצבן, אז בשעת לחץ זה מתפרץ.
עצוב. מאד. לא על החיים של המחבל, אלא על המדינה, הצבא, והמשטרה שלנו.

וואווו
שנים שלא שמעתי ממך.
אז יופי שחזרת
ולגבי אזריה וחבריו , לדעתי הם מונעים משנאה וחוסר הבנה בדיוק כמו הפלסטינים אלה שמוסתים ע"י המנהיגים שלהם.

מת לחיות..

Active member
וואווו
שנים שלא שמעתי ממך.
אז יופי שחזרת
התגעגעתי.. להתווכח איתך, אבל נפלתי על יום שאני מסכים איתך לגמרי
ולגבי אזריה וחבריו , לדעתי הם מונעים משנאה וחוסר הבנה בדיוק כמו הפלסטינים אלה שמוסתים ע"י המנהיגים שלהם.
זה עצוב מאד, ההבנה הזאת, ש'אנשי החוק' החמושים בחסותו, פועלים מההסתה המקבילה של אלו ה'מסוכנים' וה'מפחידים' שהם שומרים עלינו מפניהם.

evglev1

Well-known member
מנהל
וואווו
שנים שלא שמעתי ממך.
אז יופי שחזרת
אם את שונאת את נוער הגבעות, מה לא בסדר בשנאה שלנו לתנזים ולניצי (נאצי) הפת"ח?

למעלה