שרשור שאלות לאפרת כהן

../images/Emo41.gifשאלות למדהימה שלי../images/Emo7.gif

אויש היא כזאת מדהימה...כל פעם שאני רואה אותה על המסך, סליחה!!! על המרקע {ע"פ אורי אומנותי
} או בכל מקום אחר פשוט בא לי לבכות מרוב שהיא יפה...ומתוקה...אני מקווה שהיא זוכרת אותי
מרוב התרגשות אין לי מה לשאול... אה כן,
מה את עושה בימים אלו? חוץ מהסרט נימפות בערפל {בהצלחה ד"א
}...
יש מצב שאם יציעו לך לשחק שוב בטלנובלה, תלכי על זה? או שתוותרי?
מה את יותר אוהבת: -תיאטרון או טלוויזיה? -תיאטרון או קולנוע? -טלוויזיה או קולנוע? -ולסיום, לבחור אחד מבין שלושתם: טלוויזיה, קולנוע, או תיאטרון? וכל זה, וכל המחמאות, שמגיעות לך מכל הלב, ממני, TaLuSh the MaMuSh או כמו שהיה מפורומיכאלה, טלושית לאב אפרתושית {"טלטל היחידה" לשעבר...כמו שאני מקווה שאת זוכרת...} אחחחחח יפה שלי
ולצוות
אנשים {המקסים
}, בבקשה תמסרו לה כל מה שכתבתי פה מילה במילה.....אני פשוט אוהבת אותה בטירוף...

קצת?!!??!?!?!?!?!?

התמונה הזו ממוסגרת ויושבת אצלי בחדר ליד המחשב.......כדי שאני אראה אותה כל הזמן
כי חצי מהחיים שלי אני מבלה פה
אחחחחחחחח כמה שהיא יפההההההההההה

שאלה

איך זה לשחק שתי דמויות? האם את מזדהה עם נפתלי? חח כי גם הוא משחק 2 דמויות? ד"ש לשרונושששששששש

תגידי יש לך במקרה את התמונה השלמה?

כי אחרי שפירמטו לי את המחשב אז לא הספקתי להחזיר את כל התמונות חזרה למחשב שלי......ואני צריכה את התמונה.... בא לך לשים אותה אם יש לך?

המתוקה הזו, החמודה הזו, עזבה את

כל העבודה שהייתה לה בשביל לבוא אלי הביתה.......והייתה לה הרבה עבודה
זה מאיזה מבצע...של ערוץ הילדים
חחח סתם כזה ראיתי את זה בזמן שאחותי גלשה באתר ההוא....אז אמרתי לה זוזי שניה תני לי לשלוח וזכיתי...כעיקרון לא ידעתי מיזה עד שהיא ועוד כתבת וצלם והאמרגן שלה נראה לי דפקו לי בדלת של הבית
אויש אני כ"כ אוהבת אותההההההההההההההההההההה

ד"א, עוד בקשה פיצית מתפוז.......

המדהים
{אני משתדלת להיות כמה שיותר חנפנית
חחחח סתאאאם אני לא כזאת
} בבקשה תראו לה את התמונה ששירשרה אלי "אפרת ונירו המדהימים"- הילה.....אם זה לא קשה כמובן
.

נזכרתי בשאלה ממש חשובה../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif

כל פעם אחרי אירוח של אפרת בתקופת מיכאלה, נזכרנו שלא שאלנו את השאלה ואז כבר היה מאוחר מדי....אז הנה השאלה: היה איזה פרק אחד, בו אסי, ש"פרשה" מעבודתה במיכאלה, החליטה {מה זה החליטה, רענן איים עליה
} שהיא חוזרת לעבוד אצל רענן...אבל קודם לכן, היא אמרה שלפני שהיא תחזור לעבודה היא תאכל חבילת מרגרינה...רענן, ששם לב לכל הפרטים הקטנים, מתי שאסי חזרה אליו "על ארבע" כמו שאומרים, הסכים לקבל אותה חזרה, בתנאי....שתאכל חבילת מרגרינה. השאלה היא: האם באמת אכלת את הכפית מרגרינה שהראו שהכנסת לפה? או שזה בכלל היה משהו אחר באריזה של מרגרינה? ואם לא קשה לכם, תפוז, לשאול את כל השאלה במלואה כמו שהיא כתובה, אני מאוד אשמח ואודה לכם על זה כל חיי. תודה.

Raz110

New member
אפרתתתת:

עדיין מזהים אותך ברחוב אחרי שמיכאלה נגמרה? עדיין מבשים ממך חתימות??? מה הייתה התגובה הכי מוזרה של המעריצים שפגשת אותם???

netanel168

New member
שאלות לאפרת

את שחקנית מאוד מוכשרת ומדהימה אני רוצה שתתני לי כמה עצות להצלחה כי אני לומד משחק !!! ותמסרי לי דש (נתנאל) אין עלייך ואין כמוך!!!!!!!!!

**הערה חשובה**

אין לי פיצול
אני לא שני אנשים - אפרת ונירו - שפתחו כינוי כדי להודיע לאומה שהם מדהימים
אני בת וקוראים לי הילה
זהו

למעלה