שרשור שאלות לאפרת כהן

יש לי עוד שאלההההה!!! ../images/Emo99.gif

אפרת, את יכולה לשיר משהו??

היי אפרתוש../images/Emo70.gif ../images/Emo99.gif

יש לי שאלה אחת ומאוד חשובה: מה עם איזה מפגש מעריצים איתך
אני יודעת שכבר היה אבל זה היה מזמן ולא לכולם היתה את ההזדמנות אז בבקשה....... נ.ב: את יכולה למסור לי ד"ש? (נוי מכרמיאל שמ-ת-ה עלייך!!!) נשיקות
אוהבת אותך!!!!!! נוי...

יש משהו שאני לא מבינה.

מה קשור המיכאלה הזאת?!?!?! מיכאלה הייתה אולי הטלנובלה הכי גרועה מבין הטלנובלות העבריות ובטח שאפרת כהן לא שחקנית מדהימה (וזאת בלשון המעטה). מפריע לי ממש שכל הודעה שנייה בפורום טלנובלה בע"מ עוסק במיכאלה!!! לתשומת לבכם.

liorushb

New member
שאלות לאפרת כהן המדהימה!

דבר ראשון חח לפני השאלות רציתי לומר לך שאת שחקנית מדהימה ולא נשכח זמרת מדהימה גם! עכשיו השאלות... 1) מה את עושה כיום או מתכננת לעשות.. 2) איך היה לשחק בטב"ע..? 3) איזה דמות היית רוצה לשחק בטב"ע...?

הייי אפרתי ../images/Emo13.gif

היי אפרתוש, יש לי כמה שאלות: איך היה לחזור לשחק בטלנובלה? עד איזה פרק תשחקי בטלנובלה? איך היה לחזור לצלם בנווה אילן? את סופר מדהימה מתה עלייך
ודבר אחרון את שרה מדהיםםםםםםםםם
ביי אפרתוש!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ilana200

New member
אפרת אני חולה עלייך

אפרת האם תשחקי בטנלובלות???? אם לא אני יגיד לגרשון חחחחח........ אוהבת אותך!

yooshy

New member
אפרת!

רק רצית להגיד לך שאת שחקנית מעולה ויותר מזה!!! צ'או

bbenben

New member
שאלה קצרה

היי אפרת אני מעריצה אותך רציתי לישאול אותך למה אתם ממשיכים את מיכאלה? ראיתי היום אותך את היית מאוד יפה. מקווה שתמשיכי לשחק יפה ולהיות יפה ממני המעריצה מספר 1 שלך ביי נשיקות

שאלות לאפרת!

* איזה טלנובלה לדעתך יותר טובה? טלנובלה בע"מ?/מיכאלה? מה יותר אהבת? * איפה היית יותר רוצה לשחק?

שאלה לאפרת כהן

האם כל השחקנים של מיכאלה נפגשים מדי פעם בזמנכן הפנוי.... והאם אתם יודעים על הפרוייקטים של אחד השני... של נתי רביץ וטלי שרון... וכאלה...

שאלות לאפרת!

* איפה היית רוצה לשחק? טלנובלה בע"מ/מיכאלה? * איזה טלנובלה יותר טובה?

L U Z I A

New member
מה הקטע שאתה שואל אחרי שהיא כבר

התארחה? זה לא שהיא תענה לך או משו..

למעלה