** שרשור קישורים,תמונות,בלוגים,סקרים **

Shmua

Active member

Kaz12

Well-known member
@Shmua יש מצב שתעלו למודעות של כולם קצת יותר את ענייני הצנזורים? יש סרטון שאמנם פרסמתם אבל תקעתם אותו רק בסוף של כתבה כללית על דיאן במקום שיהיה כתבה בפני עצמה, ויש עוד הרבה קטעים מהלייב של אחרי ההדחה האחרונה שבהם גם קאזם וגם שחף ממש אומרים שכל הבית מפחד מנתנאל ושנתנאל איים על קאזם ושהובטח לקאזם שנתנאל לא יתפרץ כך שוב והוא בכל זאת ממשיך. נתנאל התפרץ גם על טליה ומסתבר ששחף התערב לטובתה. כביכול יראו את זה מחר בשידור אבל ברור שיציגו את זה בצורה ערוכה ומעוותת (אולי עדיף מלא לראות בכלל כמו את הריב הגדול שצנזרו לגמרי והעלימו מאיתנו לחלוטין, אבל ברור שהם יערכו את זה איך שנוח להם) וכדאי לתעד ולהפיץ את הקטעים שיוצא לנו לשמוע את הדיירים מדברים על מה שבאמת קורה שם

Shmua

Active member
יש הרבה קטעים מצונזרים גם מ-26 וגם שקשה מאוד להיכנס למיקרו כדי להסביר את הקונוטציות הספציפיות. אבל משתדלים

tg151

Well-known member
שחף ושרין:

קאזם ושרין:

שחף ודינה מדברים על נתנאל:

שחף דינה וריוואה מצונזרים בגלל שמדברים על נתנאל. פלוס נתנאל מאזין לשרון וקאזם

השיחה המלאה של שחף וטליה בלילה:

tg151

Well-known member
שחף מסביר לאליאב ומרינה מה הסיפור שלו עם נתנאל:

Kaz12

Well-known member
תשתדלו להפיץ את כל הסרטונים ש- @tg151 פרסם למעלה! לשתף לקבוצות/אינסטגרם/טיקטוק/כל דבר שאפשר, שיגיע לכמה שיותר אנשים

Shmua

Active member

Kaz12

Well-known member
נתנאל ודיאן על צנזורי האח:
וואו הסרטון נמחק... איזה מנוולים. כתוב שזה כביכול בגלל זכויות יוצרים אבל ברור שזו לא הסיבה כי מאות סרטונים אחרים הם לא מחקו... את זה ספציפית בער להם למחוק כי זה מסגיר כמה שההפקה מתערבת ומשחקת לטובת הנבחרים שלה. חבל שאנשים לא שיתפו את זה יותר. אף אחד לא פרסם את זה באינסטגרם או טיקטוק?
אתה יכול להעלות את הסרטון מחדש? אולי במקום שהוא לא יוטיוב ויהיה להם קשה יותר להעלים אותו. ממש מרגיז מה שהם עושים.

tg151

Well-known member
וואו הסרטון נמחק... איזה מנוולים. כתוב שזה כביכול בגלל זכויות יוצרים אבל ברור שזו לא הסיבה כי מאות סרטונים אחרים הם לא מחקו... את זה ספציפית בער להם למחוק כי זה מסגיר כמה שההפקה מתערבת ומשחקת לטובת הנבחרים שלה. חבל שאנשים לא שיתפו את זה יותר. אף אחד לא פרסם את זה באינסטגרם או טיקטוק?
אתה יכול להעלות את הסרטון מחדש? אולי במקום שהוא לא יוטיוב ויהיה להם קשה יותר להעלים אותו. ממש מרגיז מה שהם עושים.
הם לא מחקו לי. הם חסמו את הסרטון. צריך להעלות אותו לאתר אחר. אני אעלה לדיילי מושן

Kaz12

Well-known member
הם לא מחקו לי. הם חסמו את הסרטון. צריך להעלות אותו לאתר אחר. אני אעלה לדיילי מושן
תפרסם פה את הקישור כשתעלה אותו לשם, ומקווה שהפעם אנשים ישתדלו יותר להפיץ אותו שיותר אנשים יראו.

למעלה