שרשור ציורים

apathic

New member
נסיון מספר 1

ניסיתי להמציא כל מיני דמויות נשיות לקומיקס. אין לי אפילו סיפור וזה לא קשור לשום קומיקס שאני עובד עליו, אבל סתם חשבתי שזה רעיון טוב לפחות לנסות ליצור משהו. אז הנה הנסיונות הראשונים...

Logan16

New member
חזרתי מאילת היה שווה וגם שם יש

קומיקס לא רוע בקיצר שלום לכולם אני צריך טובה שמישהו יברר לי כמה שווה החוברת הזאת אני דיי מתבייש לשאול התמונה לחזקים ולשרודים בניכם

*GormE*

New member
חזרתי חזרתי חזרתי היום בלילה

ואני חייבת להודות שחשבתי על הפורום בזמן החופשה בברלין ואף יש לי שני דברים להראות לכם!!!! הראשון הוא ציור שעשיתי במטוס. תמיד יוצאים לי דברים טובים שאני במטוסים! (חוץ מהטיסה חזרה מפני שהיה מאוד קטן ומגעיל ואפילו לא היו סרטים) השני זו הזמנה ממועדון הtresor המדהים (אה, כן- עיקר הטיול היה מועדונים וקצת קניות). אחרי בירור קצר לא העלתי הרבה מלבד שהצייר הוא חבר של אחד הבעלים, או משהו (הציור של הDJ אדיר, המתופפים למטה פחות.)

yonabarak

New member
יפה, למה כל כך גדול?!

אמנם הסריקה של הטבעות בסקצ´בוק שלך נחמדה, אבל אני לא באמת צריך לראות אותה כל כך מקרוב. כף היד קטנה מידי, ומפריעות לי השפתיים הנפוחות (השתלת סיליקון?) אבל חוץ מזה סבבה.

Supermans girl

New member
אהבתי את הציור!

הציור שלך ממש טוב. מי המודל שלך? הערה- היד שלה מאד מ-א-ד קטנה יחסית לשאר. את ההזמנה פחות אהבתי.

*GormE*

New member
לא.. אין לי מודל (סתאם התחשק לי

לשאול- לא ישנתי יומיים) היד לא קטנה. חשבתי על זה והיא פשוט מקופלת! כן- חצי פשוט לא רואים זהו, היא כן אנושית. ובקשר לתגובה השנייה- אני יכולה לבחור את הגודל של הסריקה? הוי, דברים שנבצרים ממני...

apathic

New member
האמת..

היד כן קטנה. אפילו אם היא היא מקופלת. תסתכלי על זה עוד קצת... בכל מקרה זה יפה

*GormE*

New member
תגידו כן להכחשה

אני ידעתי מראש שהיא קצת קטנה אבל לא הספקתי לצייר (גם לא קראתי כלום, מאוד נדיר) שומדבר בברלין. זה בערך הציור היחידי אז החלטתי להתעלם מפגמיו. אני עדיין אוהבת אותה.

apathic

New member
../images/Emo35.gifIs it that obvious

מה לעשות. אבל עדיין אהבתי נורא את הציור.

*GormE*

New member
רק הערה קטנטונת

ביד הבעיתית בחיבור בין הזרוע לאמה הוספת מספר קפלים של העור וזה יש רק אצל גברים (וזה מאוד סקסי, דרך אגב) מכיוון שהעור נדחף ע"י השריר שמעליו. לבנות אין את זה.

*GormE*

New member
קודם כל- ממש נגנבתי מהצביעה!

היא ממש מצויינת והסתכלתי על זה שעה בערך גם עם היד המחודשת זה נראה ממש מצויין, חשבתי שזה כבר אבוד (באמת לא הייתי מרוצה ממנה) ובקיצור- הופ הופ טרלהלהלה איבי מאוד מרוצה!!!!

apathic

New member
את צודקת

זה קרה בטעות כשהגדלתי את היד. עכשיו קצת מאוחר לשנות את זה. אבל עדיין אפשרי. לא. בעצם אין לי כח...

amitais

New member
הצביעה יצרה גבשושיות למיניהן

ביד שנשענת על הג´ינס. חוץ מזה יפה שנתת לה עור בצבע זית. היא נראית הודית.

באמת צביעה יפה...^_^

יש לי כמה ציורים שהייתי שמחה אם היית צובע.... אני אזכור את השם שלך. הם כרגע לא סרוקים בגלל שאבא שלי לא מזיז ת´תחת ומתקן אותו. בע. אבל הם יגיעו.

למעלה