** שרשור צוהריים היום ה-87 בבית - עדכונים **

מצב
הנושא נעול.

Amit_

Well-known member
מה שי אמרה לה?💔
העיקר הרגשתי שיש לה חמלה כלפיה🤦🤦
אברהם אמר שיש הסכמה כוללת בבית שסתיו כל הזמן עושה "נשיקה סתירה" רבה איך ואז משלימה.
סתיו שרקה את השריקה של האח הגדול, ושי אמרה בזה הרגע סתיו מסכימה איתך.

סתיו שאלה איך היא יודעת אם היא מסכימה עם אברהם? שי ענתה -אני מסכימה איתו. את צבועה שפתאום ליאל עושה לך ציפורניים. אמרה שכיף לה שבסוף היא כן קיבלה בתקציב את ה"טים טם" שלה וקיבלה את כל מה שהיא רצתה ובניגוד לסתיו היא לא מחביאה את הדברים שלה.
סתיו אמרה שהיא קנתה לשי את הממתקים, ושי השיבה לה שזה לא התקציב של סתיו מהכסף שלה, אלה תקציב של הבית שקנו בו דברים לסתיו. הוסיפה שסתיו כפוית טובה שקרנית ושחקנית, מערבבת שיהיה עיסה עד שהיא תאכל אותה בפנים. שתראה לה מאיפה הדג משתין. שחקנית של שקל וחצי שלא יקחו אותה לפרסומת ושהיא חיה בסרט.

אופה קטנטנה

Well-known member
זו אמירה מאוד בעייתית, פאשיסטוש.

אני אסביר, כמובן.
וכוונתי כללית, יוצאת מהדיון הספציפי על סתיו.
הכוונה לגם בעייתי במשמעות, וגם לטריקי.

כי אם אנחנו יוצאים מנקודת הנחה שאברהם, ורק אברהם התבריין
עליה כגבר,
אז מה המשמעות, למעשה?
שאם לא היו מתבריינים עליה, היא לא היתה נשארת?
יען, שהיא רוצה בזה? שהיא ניזונה מזה?

ואם נצא מהדיון,
אשה שזוכה להתנהגות נוראה כזו, רוצה בזה?
זה מגיע לה? ולולא ההתנהגות הזו, היא לא תשאר במקום שיש בו
אנשים שנוהגים כך כלפיה, לרבות גבר?

ואולי אני טועה,
אני קשובה לך, תאמר לי אתה.

tarimulu

Well-known member
זו אמירה מאוד בעייתית, פאשיסטוש.
פרשנות של התבטאויות תומכיה, שרוצים שהיא תנצח את כולם על הפרצוף שלהם, שתראה את כל מי שעושה לה עוול עולה במדרגות וכו'.

ככל שיענוהו כן ירבה וכן יפרוץ. כך גם נעשה בעריכה

tarimulu

Well-known member
זו אמירה
אשה שזוכה להתנהגות נוראה כזו, רוצה בזה?
זה מגיע לה? ולולא ההתנהגות הזו, היא לא תשאר במקום שיש בו
אנשים שנוהגים כך כלפיה, לרבות גבר?

במקרה של סתיו, המטרה היא להיות הדמות הראשית בכל 4 פרקי השבוע. אם זה אומר שצריך לזרוק לאברהם הערה כשהוא במיטה שניה אחרי הדלקת אורות, בידיעה שהוא יפעיל עלייך את כל התותחים הכבדים ויפגע בך אבל בתמורה תהיי הפוקוס בפרק הבא, אז היא רוצה בזה. היא לא רוצה בהתעללות, היא רוצה בלהיות בפרונט ובפוקוס, ומוכנה לספוג את ההשלכות בשביל להביא לתוצאה הזו

Christina 1001

Well-known member
במקרה של סתיו, המטרה היא להיות הדמות הראשית בכל 4 פרקי השבוע. אם זה אומר שצריך לזרוק לאברהם הערה כשהוא במיטה שניה אחרי הדלקת אורות, בידיעה שהוא יפעיל עלייך את כל התותחים הכבדים ויפגע בך אבל בתמורה תהיי הפוקוס בפרק הבא, אז היא רוצה בזה. היא לא רוצה בהתעללות, היא רוצה בלהיות בפרונט ובפוקוס, ומוכנה לספוג את ההשלכות בשביל להביא לתוצאה הזו
יש בזה משהו, אני נוטה להסכים.
אבל עדיין, כמות האנרגיות שמושקעות מצד דיירים למרר את חייה - לא מגיע לאף אחד.
כשפותחים מלחמה צריך להיות מוכנים לריקושטים. אבל כשזה מגיע בקבוצה זה מחליא אותי עד עמקי נשמתי.
ואת זה אומרת מישהי ש-לצערי הרב, היתה חלק מחבורה דוחה כזו לכל אורך שנות הטינאייג'ר שלה.

בלנקה המקורית

Well-known member
זאת הפרשנות שלך שיוצאת מתוך פוזיציה מסויימת שהיא השחקנית שמחפשת את המצלמות. לי יש פוזיציה אחרת ובה אני טוענת שהיא מנטלית נשארה באיזשהו שלב בחייה שבו היא כבר לא נפגעת מכלום ומתנהלת כמו בת 15 שחוזרת לדבר עם החברה שלה גם לאחר שזאת פצעה אותה במילים. כלומר, היא נפגעת לזמן מסויים, בוכה וממשיכה הלאה. המנגנונים שלה הם שונים משלך ומשלי. משהו בעבר שלה או בילדות שלה צילק אותה בצורה כזאת שאי אפשר לצלק אותה יותר. אדם נורמאלי לא היה שורד את מה שהיא שורדת. עובדה שגיא הזקנבוט הראשון ברח לאחר ריב אחד עם שניר. עובדה שאורי נגר ברח לאחר ריב עם אברם וליאל. לא כל אחד מסוגל לעבור את מה שהיא עוברת. הדיירים מתוסכלים מזה שהיא לא בורחת ולכן הם מושכים את החבל עוד ועוד ועוד והאח הגדול מאפשר להם ועל זה אני לא סולחת לו. ולא, לא בגלל אמפטיה לסתיו אלא בגלל שאני לוחמת צדק ובמלחמה על הבית יש רעים ויש רעים יותר והם רעים יותר.

Christina 1001

Well-known member
אם היא לא הייתה עוברת את זה, היא לא הייתה נשארת יותר משבועיים
בלי לעבור את זה היא לא סתיו
לא מדויק. אם היא לא היתה עוברת את זה, היא היתה נשארת בכל זאת כי היא היחידה בבית הזה שהיתה מייצרת עניין כלשהו.
מה שכן, היתה מתקבעת כ villain של העונה וסביר להניח שקהל התומכים שלה היה מצומצם יותר.
אף בנאדם לא צריך לעבור התעללות קבוצתית, אחד על אחד זה הוגן אבל קבוצתית? לא מאחלת לך.

merilue

Well-known member
חחחחח יוני ,
אמא שלי חולה עליו
יש לו איזה תכנית אירוח באחד מערוצי ויוה,היא לא מפספסת חחח
זמר ושחקן מעולים לטענתה..

מורבידי 1

Well-known member
רק להראות (מה שהיה ברור גם אז) כמה אברהם מנצל בכוח מצבים . שעה 14:13 ליאל שר לאברהם שיר עם המילים אפריקה ואברהם רוקד ריקוד מסורתי . כשגיא ואלון עשו משהו פחות מזה ובאמת במקרה , הוא בכוונה עשה מזה סיפור כי ידע שאם יצליח יצליח לרכב על הגל הגזעני , כפי שעשה בתחילת העונה עם גל וכו' .

בסדר555

Well-known member
רק להראות (מה שהיה ברור גם אז) כמה אברהם מנצל בכוח מצבים . שעה 14:13 ליאל שר לאברהם שיר עם המילים אפריקה ואברהם רוקד ריקוד מסורתי . כשגיא ואלון עשו משהו פחות מזה ובאמת במקרה , הוא בכוונה עשה מזה סיפור כי ידע שאם יצליח יצליח לרכב על הגל הגזעני , כפי שעשה בתחילת העונה עם גל וכו' .
הוא גם מודע לזה מאוד ומודע להשלכות בחוץ כלפי אותם דיירים

היה מקרה עם ריקי שהוא אמר משהו על נשים וגברים וריקי העירה לו לא זוכר בדיוק מה זה
אבל הוא הרגיש שהיא מנסה להוציא אותו שובניסט

נבהל מזה ממש אמר זה להרוס למישהו את החיים להגיד דבר כזה

אבל הוא לא היה לו בעיה לעשות את זה לגיא ואלון
לסתיו עם הסיפור של החרם
ועוד כמה מקרים שהוא תפס דייר במילה ויצא למסע על הגב שלו

מצב
הנושא נעול.
למעלה