** שרשור צוהריים היום ה-87 בבית - עדכונים **

מצב
הנושא נעול.

מורבידי 1

Well-known member
הוא גם מודע לזה מאוד ומודע להשלכות בחוץ כלפי אותם דיירים

היה מקרה עם ריקי שהוא אמר משהו על נשים וגברים וריקי העירה לו לא זוכר בדיוק מה זה
אבל הוא הרגיש שהיא מנסה להוציא אותו שובניסט

נבהל מזה ממש אמר זה להרוס למישהו את החיים להגיד דבר כזה

כשהיה את העניין עם ההערות הגזעניות , או ההערה לגביו כמאבטח (לא משנה עד כמה לא יפה הייתה הערה) ראו איך הוא מודע ומנסה להאדיר ולנצל בשמחה את ההערה הזו . הוא ידע שההערות כאלה יכולות לבנות ולהפיל דייר . מדבר כזה, גזענות , יציאה נגד קהילה שלמה , יוצרים צבא שלם שיעמוד אחרי בן אדם . במיוחד כשמנסים להשפיל מי שנראה ממעמד מוחלש על כל רקע כלשהוא.

Amit_

Well-known member
הוא גם מודע לזה מאוד ומודע להשלכות בחוץ כלפי אותם דיירים

היה מקרה עם ריקי שהוא אמר משהו על נשים וגברים וריקי העירה לו לא זוכר בדיוק מה זה
אבל הוא הרגיש שהיא מנסה להוציא אותו שובניסט

נבהל מזה ממש אמר זה להרוס למישהו את החיים להגיד דבר כזה

אבל הוא לא היה לו בעיה לעשות את זה לגיא ואלון
לסתיו עם הסיפור של החרם
ועוד כמה מקרים שהוא תפס דייר במילה ויצא למסע על הגב שלו
נכון, הוא מודע לזה והזכיר את זה כמה פעמים "שזה יכול להרוס לאדם את החיים בשניה".
אני שמעתי שיחה שלו באחד מימיי שישי, מספר איך ריקי ניסתה להוציא אותו שוביניסט על אמירה סתמית שהוא אמר ללא קשר.
ואז אמר שהוא יכל בשניה להוציא אותה גזענית על משהו שהיא אמרה, אם זכרוני אינו מטעה אותי, זה היה בהקשר לחולצה השחורה.
גם בשיחה השבוע עם ליאל הוא הזכיר שוב פעם הוא סיפר את סיפור החולצה השחורה שנאמרה כלפיו והוא יכל לרכב על ההקשר הגזעני.
לא ראיתי את הסצינה הזאת של החולצה, אז לא אוכל להעיד על תוכנה ואופייה.

אגב ייאמר לזכותו, שבנושא האורי נגר וה- |קקי|, אברהם לא אמר כלום בנושא הזה, לפחות ממה שאני הבנתי, וזאת הייתה פרשנות של דייר אחר שאמר לאורי נגר להתנצל על זה.

נערך לאחרונה ב:

tarimulu

Well-known member
אוח איך בא לי שעדן וליאל יזכו מן ההפקר ויעלו לגמר יחד עם סתיו מעתוק ויענקי
זאת תהיה הוקעה נחרצת נגד החבורה המתעללת
זהו? כל ההתעללויות של ליאל נמחקו ועכשיו הוא בצד הטוב ולא כלול יותר בחבורה המתעללת כי עשה לה ציפורניים היום?

מורבידי 1

Well-known member
זהו? כל ההתעללויות של ליאל נמחקו ועכשיו הוא בצד הטוב ולא כלול יותר בחבורה המתעללת כי עשה לה ציפורניים היום?
חלק מזה אגב, אל תשכחו שנלקחו להם שני דיירים , ירד כל הרוח מאווירת המתח בבית (עם ספיר וכו'). הם צריכים להעסיק את עצמם שבועיים . מי שנשאר בבית - איתו מתחברים . נקודה.
לאף אחד מהם אין אינטרס של ממש לריב .
היחידים שמצליחים ממש להתמיד בזה הם שניר ושי שבאמת שאפו הם עקביים בלא לתת לסתיו שום צ'אנס . בעונות קודמות כבר מזמן היינו רואים כל מיני סולחות כפויות בשלבים האלה בין צ'ילבות עונתיות.

alesandro2

Well-known member
לא נמחקו, אבל אין ברירה שי ושניר לא מחשיבים אותה כאדם ואברהם מתנכל לה בכזאת רשעות
רוצה להוכיח שהוא הכי טוב במה שהקבוצה עושה

Droritt

Well-known member
אוח איך בא לי שעדן וליאל יזכו מן ההפקר ויעלו לגמר יחד עם סתיו מעתוק ויענקי
זאת תהיה הוקעה נחרצת נגד החבורה המתעללת
ואז יענקי בטוח ינצח כי כל מי שלא אוהב את סתיו יצביע לו
צריך את שי ואברהם בגמר כדי שהקולות יתפצלו
ואם שניר יהיה גם בכלל טוב

מורבידי 1

Well-known member
ליאל הוא חלק בלתי נפרד מהחבורה המתעללת.
ליאל מתחיל לדעתי לראות את אברהם נכנס בסתיו ומבין פתאום כמה מזעזע ובריוני זה נראה מבחוץ מה שהוא עשה .

אין את ספיר ונגר, ירד לכולם שם האנרגיות להילחם .אבל ליאל בהחלט היה חלק מהחבורה הדוחה.

tarimulu

Well-known member
אגב, ברור שמבחינת הנראות, טבעי שיהיה יותר קשה להכיל התנהגות מתבריינת של גברים על סתיו. אבל לדעתי זה נגזרת של הנסיבות ומי שנמצא שם.

דמיינו שלצורך העניין סתיו סגורה שם רק עם שי וגל ולארה וניקול ודנה, אתם חושבים שזה היה נראה אחרת? לדעתי היה אפילו יותר גרוע מעכשיו. האלמנט של גבר מול אישה היה נעלם, אבל מה שהיו עושים לה היה לא פחות גרוע ואף יותר (אירוע המקלחת היה במעורבות בלעדית של נשים)

שלא לדבר על מה היה הולך שם אם נניח בר כהן ודיאן היו בעונה הזאת ולא בקודמת.

Christina 1001

Well-known member
אגב, ברור שמבחינת הנראות, טבעי שיהיה יותר קשה להכיל התנהגות מתבריינת של גברים על סתיו. אבל לדעתי זה נגזרת של הנסיבות ומי שנמצא שם.

דמיינו שלצורך העניין סתיו סגורה שם רק עם שי וגל ולארה וניקול ודנה, אתם חושבים שזה היה נראה אחרת? לדעתי היה אפילו יותר גרוע מעכשיו. האלמנט של גבר מול אישה היה נעלם, אבל מה שהיו עושים לה היה לא פחות גרוע ואף יותר (אירוע המקלחת היה במעורבות בלעדית של נשים)

שלא לדבר על מה היה הולך שם אם נניח בר כהן ודיאן היו בעונה הזאת ולא בקודמת.
אני אמנם מעריצה את הפוסטמה הפמיניסטית שלי אבל אני שונה בקטע הזה ולא מייחסת יותר מידי משקל לגבר\אישה.
עד שזה מגיע להפעלת כוח פיזי או כפייה, וניצול היתרון היחידי שיש לגברים על נשים לרעה.

אני רואה את ההתבריינות עליה כמכלול של בני אדם שמתקבצים כנגד אחת וזה דוחה אותי.
מה שכן, יש משהו מחליא בלשמוע גבר יורד על מראה של אישה, אומר שחוץ משני סיליקונים אין בה שום דבר או עושה לה טוורקינג על האף.
תמונות קשות ללא ספק.

בסדר555

Well-known member
אני אמנם מעריצה את הפוסטמה הפמיניסטית שלי אבל אני שונה בקטע הזה ולא מייחסת יותר מידי משקל לגבר\אישה.
עד שזה מגיע להפעלת כוח פיזי או כפייה, וניצול היתרון היחידי שיש לגברים על נשים לרעה.

אני רואה את ההתבריינות עליה כמכלול של בני אדם שמתקבצים כנגד אחת וזה דוחה אותי.
מה שכן, יש משהו מחליא בלשמוע גבר יורד על מראה של אישה, אומר שחוץ משני סיליקונים אין בה שום דבר או עושה לה טוורקינג על האף.
תמונות קשות ללא ספק.
או שולח אותה להשתזף או מצווה עליה להכין לו חביתה וקפה ולקרוא לו מלך
או שאותו גבר מסוגל לשים לה רגליים על הכרית
כי כנראה לגבר אחר הוא לא היה עושה את זה

אופה קטנטנה

Well-known member
זה בדיוק מה שרציתי לשאול,
כן היו אקטים של ביזוי פיזי.

כלומר, הרגליים על המיטה, התזת הבושם במכוון,
וכו.

בואו נשאל ברצינות, וכל אחד ודעתו הלגיטימית.
האם זה תקף לאשה הפועלת כך כמו לגבר?

בסדר555

Well-known member
זה בדיוק מה שרציתי לשאול,
כן היו אקטים של ביזוי פיזי.

כלומר, הרגליים על המיטה, התזת הבושם במכוון,
וכו.

בואו נשאל ברצינות, וכל אחד ודעתו הלגיטימית.
האם זה תקף לאשה הפועלת כך כמו לגבר?
שכב וישב במיטה שלה דקות ארוכות בקטע עם הרגליים וזה הרגיש כאילו חיכה שתכנס ותראה אותו
אין לי ספק שהוא לא היה עושה את זה לגבר

רוב הנשים שהיו שם גם גדולות מסתיו פיזית ולרוב הן רבות איתה כלהקה של נשים
היא קטנה לא מאיימת
למשל אני לא רואה אף אישה שם חוסמת המקלחת
או עושה קטע עם הפן
או מחטטת בארון
או שמה רגליים על כרית
או מוציאה מהמייבש בגדים
לאישה בגודל שלה או לגבר
העונה לא קרה

קרה בעונות קודמות כלפי שי חי אם אני לא טועה
אז אולי מוכיח שאישה לגבר גם לא יראה טוב

אבל אני חושב שגבר שעושה את זה לאישה זה נראה הרבה יותר גרוע
לא משנה כמה ננסה להשוות

בסוף אי אפשר להתעלם מהעניין הפיזי גם אם במקום כזה כביכול לא אמור להיות לזה השפעה

עדגיל

Well-known member
שכב וישב במיטה שלה דקות ארוכות בקטע עם הרגליים וזה הרגיש כאילו חיכה שתכנס ותראה אותו
אין לי ספק שהוא לא היה עושה את זה לגבר

רוב הנשים שהיו שם גם גדולות מסתיו פיזית ולרוב הן רבות איתה כלהקה של נשים
היא קטנה לא מאיימת
למשל אני לא רואה אף אישה שם חוסמת המקלחת
או עושה קטע עם הפן
או מחטטת בארון
או שמה רגליים על כרית
או מוציאה מהמייבש בגדים
לאישה בגודל שלה או לגבר
העונה לא קרה

קרה בעונות קודמות כלפי שי חי אם אני לא טועה
אז אולי מוכיח שאישה לגבר גם לא יראה טוב

אבל אני חושב שגבר שעושה את זה לאישה זה נראה הרבה יותר גרוע
לא משנה כמה ננסה להשוות

בסוף אי אפשר להתעלם מהעניין הפיזי גם אם במקום כזה כביכול לא אמור להיות לזה השפעה
הוא נכנס למיטה והתפלש על השמיכה והתהפך עם הישבן שלו על הכרית, ושיחק עם אצבעות הרגליים שלו על כרית השינה שלה. על המיטה שלה ישבה יובל מעתוקה התמימה המופלאה וממול שכב ליאל והם התבוננו בו

Christina 1001

Well-known member
או שולח אותה להשתזף או מצווה עליה להכין לו חביתה וקפה ולקרוא לו מלך
או שאותו גבר מסוגל לשים לה רגליים על הכרית
כי כנראה לגבר אחר הוא לא היה עושה את זה
אברהם פייק. כולו הצגה שנשענת על ביטחון עצמי רופף ורגשי נחיתות קשים.

מצב
הנושא נעול.
למעלה