**שרשור ערב - היום ה97 בבית - עדכונים**

מצב
הנושא נעול.

מיק83

Well-known member
הם חושבים שאם לא פונים אליהם - אין שידור.
יכולים פשוט לדלג עליהם ..

להתחיל העמדה בלי שהם יודעים, או לעשות להם אבוללה

נמרה דרקונית

Well-known member
אוף איזה יום משעמם..חצי יום מצונזר ובחצי השני אין ריבים .
למה לא מראים להם את תעודות הזהות? אני רוצה אמוציות,בכי, צעקות,,,

svtar25

Well-known member
למה אין קישור להצבעה ? לא שאני בלחץ..סתם שואלת

מיחז1

Active member
כדי שיהיה קצת מעניין בתוכניות בערוץ 13 ערוץ 26 מנותק.
למה עם זק היו גם תוכניות וגם ערוץ פתוח פשוט צריך לדעת לערוך ולהראות את המצלמות הנכונות כדי לקבל גם וגם ואת זה צוות ההפקה הנוכחי לא יודע.

GM1988

Well-known member
כדי שיהיה קצת מעניין בתוכניות בערוץ 13 ערוץ 26 מנותק.
למה עם זק היו גם תוכניות וגם ערוץ פתוח פשוט צריך לדעת לערוך ולהראות את המצלמות הנכונות כדי לקבל גם וגם ואת זה צוות ההפקה הנוכחי לא יודע.
אולד ניוז.

שיבא 78

Well-known member
זוכרים את בית המשפט שנפתח בבית האח הגדול?
את משימת הארוחה בשמיים?
משימת מדגרת הלול?
משימת האסירים?

אחחחח

איזה משימות מושקעות היו פעם - וראינו אותם במלואן (!) בלייב.

היום כל שנייה - צינזור של כמה שעות.

מטורף הזלזול בפורמט "האח הגדול".
זה בכלל לא לייב אלא תוכנית ערוכה.

מעניין מה אומרת על זה חברת ההפקה המקורית?

שרלוטה1

Well-known member
הסטורי של ניקול ראידמן תענוג כולו מופצץ בתום מהפרק של אתמול לדעתי הטיקטוקים לא יאחרו להגיע עם הקאט פייט שעשתה איתו

קליאו22

Well-known member
שלום, הגעתי לאח הגדול צפון קוריאה?
אין מה לפספס היום אז הגעתי איכשהו לשידור של תומכת נלהבת ביהודה ושמה ריקי שמדברת עם אילון על יהודה בפייסבוק.
תשמעו, מדברים על חמד של בחור שנעשה לו עוול, מצחיק, משכיל, חביב, תורם לחברה וחיוני, רק לא מובן ולא היתה סבלנות להכיר אותו...ואני שואלת מי זה הבחור שהם מדברים עליו? נשמע שהכירו מישהו אחר לחלוטין, ממש עשו לו ניתוח פלסטי :unsure: הם מהבודדים שכביכול לא שמו לב לאנרגיה החמוצה והרוטנת שיצאה ממנו נונסטופ, להתנשאות וגסות הרוח, להתשה וירידות על האחר. סוג של אנשים שמשתינים עליהם והם יחייכו ויגידו איזה כיף, גשם o_O נכון שלאילון ורונית לפחות יהודה התנהג בצורה יותר אוהבת אבל עדיין מסתכלים גם מה הבנאדם עושה לסביבתו, איך אפשר להצדיק ולא להתבייש בהתנהגות כמו שלו לא ברור לי. כנ"ל לגבי התומכים שצועקים בשבילו. כל בנאדם בעייתי שעושה בלגן הוא מישהו צודק ושווה שצריך להילחם עבורו ? :oops: לא אבין לעולם

מצב
הנושא נעול.
למעלה