**שרשור ערב - היום ה97 בבית - עדכונים**

מצב
הנושא נעול.

nicknick

Well-known member
כל האנשים האלה שבאים לתת להם מסר...שימסרו להם מה שבאמת חשוב - שהעונה משעממת , לפחות שידעו על חוסר העניין שמצפה להם בצאתם.
לפחות שיכינו אותם לכלום שאחרי במקום עוד מסר גנרי ללא משמעות נוסח "אני גאה בך, לך אחרי האמת שלך".
יש דייר בתולדות האח שהמשפחה שלו לא אמרה לו שהיא גאה בו?
גם הדיירים המביכים ביותר, הנחשים , המשעממים והמעצבנים קיבלו מסר שגאים בהם ושהם חזקים.

GM1988

Well-known member
כל האנשים האלה שבאים לתת להם מסר...שימסרו להם מה שבאמת חשוב - שהעונה משעממת , לפחות שידעו על חוסר העניין שמצפה להם בצאתם.
לפחות שיכינו אותם לכלום שאחרי במקום עוד מסר גנרי ללא משמעות נוסח "אני גאה בך, לך אחרי האמת שלך".
יש דייר בתולדות האח שהמשפחה שלו לא אמרה לו שהיא גאה בו?
גם הדיירים המביכים ביותר, הנחשים , המשעממים והמעצבנים קיבלו מסר שגאים בהם ושהם חזקים.
זה הכי משעמם כל המסרים והשיחות האלה עם המשפחות.
אין באמת אפשרות לפתוח דברים ואף אחד מן הסתם לא יגיד משהו לא טוב על בן משפחתם או על דיירים אחרים.

נמרה דרקונית

Well-known member
זה הכי משעמם כל המסרים והשיחות האלה עם המשפחות.
אין באמת אפשרות לפתוח דברים ואף אחד מן הסתם לא יגיד משהו לא טוב על בן משפחתם או על דיירים אחרים.
אפרופו מסרים ..מסתבר שבאים לשם עם מגפון כל הזמן ומעדכנים אותם על הכל כגון שיש בחירות, על המועמדים אבל האח אסר עליהם לשוחח על כך ושכאילו ביבי הודיע להם שיש בחירות הם כבר ידעו על זה הרבה לפני רק סוף כל סוף יכלו לדבר על זה בחופשיות ואיך אני יודעת? ניכנסתי סתם משיעמום לטוויטר של רונית ושם היא כתבה באיזשהו ציוץ לפני הרבה זמן שכל הזמן היו מעדכנים אותם על הכל פשוט זה מצונזר ואסור להם לדבר על כך .

GM1988

Well-known member
עוז הרס לנו את העונה והפורמט, עם החוקים החדשים שלו,עם הצינזורים שלו, עם העריכות שלו, עם העמדות, עם התיאומים, עם ההרמות שלו.

פשוט הרס את העונה ואת הפורמט חבל :(
גם בתור "הקול" של האח הוא הרס.

אופה קטנטנה

Well-known member
מזכירים כאן את שבוע האופנה בזכות המעצב דרור וגל המנחה,
שאותה אהבתי לאהוב, אבל ללא ספק הכוכבת שבוע האופנה
האמיתית היא שירה איזקוב היפהפיה עם הצלקות מהלכת
באציליות על המסלול ואין גדולה ממנה להוות השראה.

מצב
הנושא נעול.
למעלה