** שרשור ערב היום ה94 בבית - עדכונים **

מצב
הנושא נעול.

קליאו22

Well-known member
היה נחמד קטע הטיטאניק בלגן אחד שלם על רקע השיר שהאח שם :ROFLMAO:

שאנל777

Well-known member
אפרופו עוקבים - (כי אין על מה לדבר העונה ובטח שאין מה לראות), למריה למשל היו מיליון עוקבים, בואו נודה באמת - כמה מתוך המיליון מריה עניינה וכמה הבגד ים?? אצל יהודה לא יכולים לטעון שעוקבים בגלל שהוא חתיך או יפה או משהו, כי הוא לא. דווקא אצלו זה עניין בו ולא בחיצוניות, נראה לי שהמספר רק יעלה. ושאר הכוכבי רשת כמו גל - אין מה להשוות בכלל, זה הגיל של המיליוני עוקבים, הילדים הצעירים עפים עליה ועל כל החברים שלה מהתחום. זה המקצוע שלה - האינסטגרם.

אופה קטנטנה

Well-known member
אפרופו עוקבים - (כי אין על מה לדבר העונה ובטח שאין מה לראות), למריה למשל היו מיליון עוקבים, בואו נודה באמת - כמה מתוך המיליון מריה עניינה וכמה הבגד ים?? אצל יהודה לא יכולים לטעון שעוקבים בגלל שהוא חתיך או יפה או משהו, כי הוא לא. דווקא אצלו זה עניין בו ולא בחיצוניות, נראה לי שהמספר רק יעלה. ושאר הכוכבי רשת כמו גל - אין מה להשוות בכלל, זה הגיל של המיליוני עוקבים, הילדים הצעירים עפים עליה ועל כל החברים שלה מהתחום. זה המקצוע שלה - האינסטגרם.
הוא לא חתיך והוא לא יפה ולא בבגד ים,
הוא אלים, וחלק נכבד מתומכיו מקדשים אלימות.

קליאו22

Well-known member
ג'וזי רק "לפנק, לפנק, לפנק".....עוד יצרפו אותו לפרסומת כרטיס לאומי של קרן מור ויובל סגל

נטה אונה

Well-known member
סליחה, אני רק שאלה -
עוז עשה לי את זה קל, אז הנה טריוויה קלה לזכרו של איש החידות
כרטיס צהוב - אזהרה 1 - משחקים
2 צהובים - אדום - ספסל

ונניח שהשופט בן... ולא שרק לכרטיס צהוב נוסף לרמי
כשהמשחק כבר בדקה ה-70, אז למה בכלל מתעסקים במי שנמצא על הספסל?

בוייאקה מאן

Well-known member
סליחה, אני רק שאלה -
עוז עשה לי את זה קל, אז הנה טריוויה קלה לזכרו של איש החידות
כרטיס צהוב - אזהרה 1 - משחקים
2 צהובים - אדום - ספסל

ונניח שהשופט בן... ולא שרק לכרטיס צהוב נוסף לרמי
כשהמשחק כבר בדקה ה-70, אז למה בכלל מתעסקים במי שנמצא על הספסל?
כי רמי עדין על המגרש וצריך להשאיר את ההוא שנעלם רלוונטי עד שרמי יעלם
כי לא פייר שרמי עוד שם רלוונטי מתמיד והטרול בבית שלו לבד בלי אלמוג

ראש גזר 6789809896

Well-known member
כי רמי עדין על המגרש וצריך להשאיר את ההוא שנעלם רלוונטי עד שרמי יעלם
כי לא פייר שרמי עוד שם רלוונטי מתמיד והטרול בבית שלו לבד בלי אלמוג
אז אפשר לעשות לו טובה ולדאוג שאלמוג תלך בקרוב וככה הוא לא היה יותר לבד

בוייאקה מאן

Well-known member
אז אפשר לעשות לו טובה ולדאוג שאלמוג תלך בקרוב וככה הוא לא היה יותר לבד
זו בעיה
חלק רוצים להשאיר את אלמוג עד הגמר בשביל להרחיק אותה מיהודה
וחלק רוצים להדיח אותה מהר מהר בשביל שהיא תרוץ לידיים שלו
לא רגע זה הפוך חלק רוצים להדיח אותה לידיים שלו מהר מהר בשביל לא לראות אותה על המסך יותר
וחלק רוצים לנסות להביא לה את הניצחון בשביל שיראה כאילו יהודה הביא אותה לניצחון כמו ששי חי הביא את שי מיקה לניצחון
לא רגע חלק מצביעים לזהבה בשביל להצטרף לתומכי דיוויד וגל שהולכים עם זהבה בשביל להביא לזהבה את הניצחון בשביל שגוזי לא יהיה גם בזה יותר טוב מיהודה
הלכתי לאיבוד

ראש גזר 6789809896

Well-known member
זו בעיה
חלק רוצים להשאיר את אלמוג עד הגמר בשביל להרחיק אותה מיהודה
וחלק רוצים להדיח אותה מהר מהר בשביל שהיא צרוץ לידיים שלו
לא רגע זה הפוך חלק רוצים להדיח אותה לידיים שלו מהר מהר בשביל לא לראות אותה על המסך יותר
וחלק רוצים לנסות להביא לה את הניצחון בשביל שיראה כאילו יהודה הביא אותה לניצחון כמו ששי חי הביא את שי מיקה לניצחון
לא רגע חלק מצביעים לזהבה בשביל להצטרך לתומכי דיוויד וגל שהולכים עם זהבה בשביל להביא לזהבה את הניצחון בשביל שגוזי לא יהיה גם בזה יותר טוב מיהודה
הלכתי לאיבוד
חבל באסה
אתה לא מבין איזה רומן בניהם הפסדת זה היה מדהים ומרגש אני יכול לתת לך חלק ממגוון הרגעים שלהם כמו ריב על בריכה היא הבטיחה לו שתיכנס איתו לבריכה ולא באה והוא התעצבן כי חיכה בבריכה
והיא הייתה אוכלת את החננה שלו והוא היה מפליץ עליה היה אומר לה שבבוקר יש לה הבל פה דוחה מאוד ועוד מחמאות בסגנון הזה

מצב
הנושא נעול.
למעלה