** שרשור ערב היום ה94 בבית - עדכונים **

מצב
הנושא נעול.

בוייאקה מאן

Well-known member
יהודה קיבל אזהרות על הדחיפות של ימית נועה ואלמוג? לא! אז גם רמי לא
אז מה קשור רמי עכשיו
לא מדברים עכשיו על אזהרות ואם צריך לזרוק מהבית מדברים על יחס לנשים
ולא יהודה ולא רמי מתייחסים לנשים בצורה תקינה לדעתי האישית
אבל שאלו על יחסו הישיר של יהודה לנשים בגלל שהיום זה יום האישה אז עניתי את התשובה לגביו עדות ישירה ליחסו האלים לנשים
יכלתי להוסיף גם אלימות מילולית אבל יש מגבלה של 10000 תווים בהודעה

בסדר555

Well-known member
יהודה קיבל אזהרות על הדחיפות של ימית נועה ואלמוג? לא! אז גם רמי לא
אז מה קשור רמי עכשיו
לא מדברים עכשיו על אזהרות ואם צריך לזרוק מהבית מדברים על יחס לנשים
ולא יהודה ולא רמי מתייחסים לנשים בצורה תקינה לדעתי האישית
אבל שאלו על יחסו הישיר של יהודה לנשים בגלל שהיום זה יום האישה אז עניתי את התשובה לגביו עדות ישירה ליחסו האלים לנשים
יכלתי להוסיף גם אלימות מילולית אבל יש מגבלה של 10000 תווים בהודעה
לא, אבל אם מזכירים את הדחיפות האלה של יהודה למה של רמי לא?

בוייאקה מאן

Well-known member
לא, אבל אם מזכירים את הדחיפות האלה של יהודה למה של רמי לא?
כי לא דובר על רמי דובר על יהודה ויחסו לנשים
לא ידעתי שכל פעם שכותבים על יהודה ישר צריך להוסיף את רמי לנושא שיחה

אז רגע לפי התאוריה הזאת שכתבו שרמי דיבר על מלכת הגן אני הייתי צריך להגיב לזה שיהודה נשא את נאום מלכת הכיתה על גל ורצה לתת לה סטירה?
לא ידעתי שהייתי צריך ישר להגיב ביהודה לשיחה שהיא בכלל על רמי
איזה קטע

ariela1612

Well-known member
לעניין העוקבים, כשאלו עוקבים אמיתיים העליה היא הדרגתית, כשהעלייה היא דרמטית זה בעיקר כי קונים עוקבים, עכשיו אני לא אומרת שמישהו קנה אני רק מציינת עובדה, מי שיש לו זמן פנוי יכול לבדוק ולראות יוזרים פקטיביים בד"כ מהעולם

Droritt

Well-known member
לעניין העוקבים, כשאלו עוקבים אמיתיים העליה היא הדרגתית, כשהעלייה היא דרמטית זה בעיקר כי קונים עוקבים, עכשיו אני לא אומרת שמישהו קנה אני רק מציינת עובדה, מי שיש לו זמן פנוי יכול לבדוק ולראות יוזרים פקטיביים בד"כ מהעולם
הגיוני שאנשים אמיתיים יעקבו אחריו עכשיו.. עם כל הסלידה ממנו הוא עדיין מעניין.. גם פה בפורום רוב האנשים שלא סובלים אותו כל היום כותבים עליו.. גם אני מתעבת אותו אבל לצערי הוא עדיין מעניין

ariela1612

Well-known member
הגיוני שאנשים אמיתיים יעקבו אחריו עכשיו.. עם כל הסלידה ממנו הוא עדיין מעניין.. גם פה בפורום רוב האנשים שלא סובלים אותו כל היום כותבים עליו.. גם אני מתעבת אותו אבל לצערי הוא עדיין מעניין
לא אמרתי שלא יכול להיות שאילו אכן עוקבים אמיתיים, רק ציינתי שיש דבר כזה קניית עוקבים בד"כ שהקפיצה דרמטית בפרק זמן קצר מאוד

בוייאקה מאן

Well-known member
אצל יהודה הקפיצה זה כי החשבון שלו חסום לצפיה מהרגע שהוא נזרק מהבית אז הסקרנים עשו "עוקב" בשביל לראות את התגובה שלו
כמה מהם ישארו ליותר מחודשיים? קשה לדעת

ariela1612

Well-known member
אצל יהודה הקפיצה זה כי החשבון שלו חסום לצפיה מהרגע שהוא נזרק מהבית אז הסקרנים עשו "עוקב" בשביל לראות את התגובה שלו
גם בחסום, לדעתי הקפיצה דרמטית מדי מה גם שהוא פתח את היוזר אתמול לדעתי אולי עכשיו סגר שוב לא באמת מעניין אותי

GalK22

Well-known member
בדר"כ זה יורד להם אחרי כמה חודשים שנגמרת העונה? אתה יודע אם לשני לדוגמה הם ירדו?
אני יודעת שלירדן אדרי עדיין יש הרבה.

בוייאקה מאן

Well-known member
בדר"כ זה יורד להם אחרי כמה חודשים שנגמרת העונה? אתה יודע אם לשני לדוגמה הם ירדו?
אני יודעת שלירדן אדרי עדיין יש הרבה.
תלוי בדייר
דיירים שאין להם תוכן מעניין מאבדים עוקבים מהר מאוד
דיירים שמייצרים תוכן מעניין שומרים עליו לאורך זמן
ואצל שני המספרים עלו ירדו ועלו שוב וכרגע היא על 100K

נטה אונה

Well-known member
אם כבר מדברים על עוקבים
אז לצרפתי נוספים 20k כל פרק מאז משימת הגמר בערך
150 אלף בלי לצאת על אלימות

שאנל777

Well-known member
אם כבר מדברים על עוקבים
אז לצרפתי נוספים 20k כל פרק מאז משימת הגמר בערך
150 אלף בלי לצאת על אלימות
צרפתי כבר שווה כמה אלפים + חתיך + דוגמן + 3 תכניות ריאלטי + הזדהות עם הסיפור שלו + עוד מלא סיבות....

מצב
הנושא נעול.
למעלה