** שרשור ערב היום ה94 בבית - עדכונים **

מצב
הנושא נעול.

בוייאקה מאן

Well-known member
בגלל זה הייתי חייב
בשונה ממנה זה בצחוק
צחוק צחוק אבל מציאותי מאוד
למי שלא זוכר מור הורידה את קארין מיהודה וגוזי ודחפה אותה לכיוון תום... ושתום בחר בגל מור דחפה אותה לכיוון דיוויד...
זה תזכורת לכל מי שלא רוצה לזכור מה קרה בלייב

בסדר555

Well-known member
צחוק צחוק אבל מציאותי מאוד
למי שלא זוכר מור הורידה את קארין מיהודה וגוזי ודחפה אותה לכיוון תום... ושתום בחר בגל מור דחפה אותה לכיוון דיוויד...
זה תזכורת לכל מי שלא רוצה לזכור מה קרה בלייב
זכותה, כולם רדפו אחריה
בסוף לא הייתה עם אף אחד גם לא עם דיוויד

בסדר555

Well-known member
אף אחד לא אמר שזו לא זכותה
אבל זה קרה
גל לא טעתה
ובחוץ שהן ידברו יהיה חיבוק נשיקה וסלפי
כן אבל זה קרה לרובם
גם תום רצה אותה והסתפק בגל בגלל דיוויד
גם ג'וזי רצה אותה את נועה ופלירטט עם לינור
גם יהודה רצה אותה ואת אלמוג
גם אלמוג רצתה את ג'וזי והסתפקה ביהודה
ולינור רצתה את דיוויד וקשתי והסתפקה ברמי

בוייאקה מאן

Well-known member
כן אבל זה קרה לרובם
גם תום רצה אותה והסתפק בגל בגלל דיוויד
גם ג'וזי רצה אותה את נועה ופלירטט עם לינור
גם יהודה רצה אותה ואת אלמוג
גם אלמוג רצתה את ג'וזי והסתפקה ביהודה
ולינור רצתה את דיוויד וקשתי והסתפקה ברמי
תום רצה ולא רצה
אני זוכר את הימים האלה כאילו זה היה אתמול
הוא רצה את המראה של קארין אבל השתעמם ממנה למוות (בכל זאת היא הייתה סגורה לגמרי באותה תקופה)
אז כל פעם אחרי שהוא חיזר אחריה והתחיל להתשעמם הוא הלך לשחק עם גל... ואז חזר לפלרטט עם קארין השתעמם ורץ לשחק עם גל
דיוויד פשוט גרם לו לבחור בלחץ וגם הבחירה שלו נעשה בצורה של יעני הוא מוותר לדיוויד אבל בעצם הפחד שלו בלבחור בגל היה נטו הגיל לא כי הוא רצה את קארין יותר
שוב אני זוכר את הלייב מאותו תקופה טוב מאוד

GalK22

Well-known member
אנחנו כן יודעים
כי ליהודה הייתה אזהרה ואז הוא עשה בדיוק מה שרמי עשה בקליפ שהביאו
אז אם רמי צריך לעוף על מה שהוא עשה בקליפ שהביאו יהודה היה אמור לעוף חודש לפני שרמי עשה את אותו הדבר ואז רמי לא היה עושה את זה
אבל העובדה שיהודה עשה את זה ונשאר בבית מדגישה את הסיבה שרמי עדין נמצא בבית כי לא יהודה ולא רמי קיבלו על המעשה הזה שום אזהרה
שזה מראה שלפחות האח אחיד בהחלטות שלו ולא כמו הקהל שמתהפך על עצמו כל שני וחמישי בהתאם לדייר שעשה את המעשה
כי עובדה שיהודה עשה את המעשה הקהל שתק והיום שיהודה לא שם וכבר לקהל אין מה להפסיד פתאום המעשים של יהודה כל כך לא בסדר שגם את רמי צריך לזרוק
רק הבעיה שזה חודשיים באיחור ולאף אחד כבר לא אכפת מהצביעות של הקהל
איך אפשר לדעת שאם יהודה היה עף בנקודה ההיא רמי לא היה עובר על חוקי הבית? יש כל כך הרבה תרחישים שיכולים לקרות והם לא קשורים ליהודה.
רוב הקהל של יהודה מתעצבן על חוסר ההוגנות והטיפול בזה (רמי התנהג באלימות + איומי העבר שלו)בעיניי זה לא צבוע אלא הולם את המצב הנוכחי. זה שיהודה לא קיבל אזהרה על X לא אומר שזה בסדר שגם רמי לא קיבל, זה אומר שהאח היה צריך להביא אזהרה לשניהם.
וכמו שכבר כתבתי מסכימה הצביעות קיימת. אצל כולם לא רק אצל אוהדי יהודה.

בוייאקה מאן

Well-known member
איך אפשר לדעת שאם יהודה היה עף בנקודה ההיא רמי לא היה עובר על חוקי הבית? יש כל כך הרבה תרחישים שיכולים לקרות והם לא קשורים ליהודה.
רוב הקהל של יהודה מתעצבן על חוסר ההוגנות והטיפול בזה (רמי התנהג באלימות + איומי העבר שלו)בעיניי זה לא צבוע אלא הולם את המצב הנוכחי. זה שיהודה לא קיבל אזהרה על X לא אומר שזה בסדר שגם רמי לא קיבל, זה אומר שהאח היה צריך להביא אזהרה לשניהם.
כי רמי עבר על חוקי הבית רק פעם אחת וזה היה מול יהודה
אם יהודה לא היה שם באותו זמן שרמי אמר את מה שבוכים עליו עכשיו אז רמי לא היה אומר את זה
אז גם אם מה שרמי אמר נחשב כעבירה על חוקי הבית יהודה היה מודח ורמי לא היה אומר את זה ועובר על חוקי בית
זה קטע כזה שלא משנה איך ינסו לסובב את זה נגד רמי יהודה יוצא הזבל

GalK22

Well-known member
כי רמי עבר על חוקי הבית רק פעם אחת וזה היה מול יהודה
אם יהודה לא היה שם באותו זמן שרמי אמר את מה שבוכים עליו עכשיו אז רמי לא היה אומר את זה
אז גם אם מה שרמי אמר נחשב כעבירה על חוקי הבית יהודה היה מודח ורמי לא היה אומר את זה ועובר על חוקי בית
זה קטע כזה שלא משנה איך ינסו לסובב את זה נגד רמי יהודה יוצא הזבל
לא מסכימה
ובעיניי ובעיני רבים שניהם יצאו פח

בוייאקה מאן

Well-known member
לא מסכימה
ובעיניי ובעיני רבים שניהם יצאו פח
אל תסכימי זה לא דיון שצריך בו הסכמה
שיהודה עשה את המעשה שתקו כולם כולל האח
ואז שרמי עשה את המעשה שתקו כולם כולל האח
עכשיו אחריו שיהודה נבעט על אלימות פתאום נזכרים להגיד שרמי צריך לעוף... מאוחר מדיי
אם היו בוכים על יהודה הייתי מבין את הבכי על רמי אבל שתיקה מראה שהמעשה לא מזיז רק העושה מעניין
בעיה של הבכיינים

אופה קטנטנה

Well-known member
אם יורשה לי חונטת יהודה כבשה שיאים במוסר כפול ומכופל,
בעיקר בכל הקשור לפמיניזם שמהותו שיוויון, והשתמשו בדגל הזה
כנשק מקומם כנגד רמי בעוד המועמד שלהם טבול עמוק באלמנטים
אלימים במפורש כנגד נשים. ביזוי והזניה של המושג פמיניזם
והאשמת הקורבן גרידא.
זו אחת הסיבות המרכזיות שהפסקתי להיות האפיפיור, והתחלתי
לאמץ את השיטה של הצדקת כל התנהגות פסולה וטיפול האשם בכל גורם אחר.

ראש גזר 6789809896

Well-known member
לא הבנתי מה נהיה הלכתי חזרתי נהיה דיון על עוקבים באינסטגרם למי יש יותר למי פחות למה זה כזה משנה למישהו

dorya

Well-known member
כמה הדיירים והצופים לא מעניינים את עוז, עד כדי כך שהוא נותן מסר מהבית לדייר ומצנזר אותו גם בלייב וגם בפרק🤦🏻‍♀️

אופה קטנטנה

Well-known member
כן, ג׳וסף, כן.

תאפה אקלרים, במילויים שונים. ותשלח לי מיד.
אני במצוקת פחמימות ותופינים

GalK22

Well-known member
אם יורשה לי חונטת יהודה כבשה שיאים במוסר כפול ומכופל,
בעיקר בכל הקשור לפמיניזם שמהותו שיוויון, והשתמשו בדגל הזה
כנשק מקומם כנגד רמי בעוד המועמד שלהם טבול עמוק באלמנטים
אלימים במפורש כנגד נשים. ביזוי והזניה של המושג פמיניזם
והאשמת הקורבן גרידא.
זו אחת הסיבות המרכזיות שהפסקתי להיות האפיפיור, והתחלתי
לאמץ את השיטה של הצדקת כל התנהגות פסולה וטיפול האשם בכל גורם אחר.
לא התעמקתי כל-כך בתגובות ברשת, יותר ראיתי את ההלך רוח, אבל כן יש מוסר כפול. לא הייתי מייחסת את זה רק לתומכי יהודה, די תמים לחשוב שרק שם יש צביעות.

אכן ליהודה לא היה חסר יחס 'מבזה' כלפי נשים, לא אהבתי את ה"סתמי ת'פה" לאורך העונה שזרק למור וגל. בכלל כל העונה הזאת הייתה בסימן סקסיסטי. אלימות כלפי נשים לא ראיתי אצלו (הבנתי מפה שהוא דחף או משהו כזה אבל לא ראיתי את הסירטונים)

בוייאקה מאן

Well-known member
לא התעמקתי כל-כך בתגובות ברשת, יותר את המהלך רוח, אבל מאמינה לך שיש מוסר כפול. לא הייתי מייחסת את זה רק לתומכי יהודה, די תמים לחשוב ככה שרק אצלם יש צביעות.

אכן ליהודה לא היה חסר יחס 'מבזה' כלפי נשים, לא אהבתי את ה"סתמי ת'פה" לאורך העונה שזרק למור וגל. בכלל כל העונה הזאת הייתה בסימן סקסיסטי. אלימות כלפי נשים לא ראיתי אצלו (הבנתי מפה שהוא דחף או משהו כזה אבל לא ראיתי את הסירטונים)
דחף 3 נשים וירק על אמא שלו

מצב
הנושא נעול.
למעלה