** שרשור ערב - היום ה46 בבית - עדכונים **

מצב
הנושא נעול.

שרון רוז

Well-known member
ואגב הרבנים וכל המשפחות החרדיות שאומרים שמחרימים את הילדים שיוצאים בשאלה.אצלנו אבא שלי ז"ל חזר בשאלה בגיל 16 וגם אחיו ז"ל חזר בשאלה,וסבא וסבתא שלי ז"ל קיבלו את זה בהבנה ואצלנו לשמחתי לא היה חרם

DontHateTheGame

Well-known member
ואגב הרבנים וכל המשפחות החרדיות שאומרים שמחרימים את הילדים שיוצאים בשאלה.אצלנו אבא שלי ז"ל חזר בשאלה בגיל 16 וגם אחיו ז"ל חזר בשאלה,וסבא וסבתא שלי ז"ל קיבלו את זה בהבנה ואצלנו לשמחתי לא היה חרם
כל הכבוד להם. זה לא מובן מאליו. את חייבת לראות את הסדרה הזאת. בטוח תתחברי אם באת ממשפחה של יוצאים בשאלה.
140721C.jpg

DontHateTheGame

Well-known member
אחרי הפרק של מחר טיטי בטוח תהיה בגמר. מבחינת סיפור חיים היא מנצחת בגדול. אני חושבת שתהיה הפתעה ותמיר לא יגיע לגמר אלא אם כן האח באמת נוגע בהצבעות.

שרון רוז

Well-known member
אחרי הפרק של מחר טיטי בטוח תהיה בגמר. מבחינת סיפור חיים היא מנצחת בגדול. אני חושבת שתהיה הפתעה ותמיר לא יגיע לגמר אלא אם כן האח באמת נוגע בהצבעות.
אשמח מאוד שטיטי תהיה בגמר על חשבון שפיץ ומקווה שתמיר יהיה גם כי זה עלול לשבור אותו

GALxp

Well-known member
אשמח מאוד שטיטי תהיה בגמר על חשבון שפיץ ומקווה שתמיר יהיה גם כי זה עלול לשבור אותו
הוא יתגבר, זו רק תכנית טלויזיה. פרופורציות.
גם הרעידות של עומר בהדחה האחרונה היו מגוחכות. אני מבין את הרצון לשרוד בתכנית ולהגיע כמה שיותר רחוק, אבל זה לא שהמודח נידון למוות.

בוףףברכה

Well-known member
גם הרעידות של עומר בהדחה האחרונה היו מגוחכות. אני מבין את הרצון לשרוד בתכנית ולהגיע כמה שיותר רחוק, אבל זה לא שהמודח נידון למוות.
יצטרכו לגרד אותו עם שפכטל....

שרון רוז

Well-known member
תמיר זה אחרת,זה מרגיש כאילו התוכנית בשבילו היא ממש קרש הצלה

GALxp

Well-known member
תמיר זה אחרת,זה מרגיש כאילו התוכנית בשבילו היא ממש קרש הצלה
הצלה? אולי קרש קפיצה. זה לא ישנה אם הוא יסיים מקום שישי, שלישי או ראשון. הפרס לא גדול.
את החשיפה הוא קיבל, אחרי שנעלם לעשור. אם יש מפיק או במאי שרואה בו פוטנציאל בתחום הבידור, סביר להניח שהוא יקבל פניות.

שרון רוז

Well-known member
הצלה? אולי קרש קפיצה. זה לא ישנה אם הוא יסיים מקום שישי, שלישי או ראשון. הפרס לא גדול.
את החשיפה הוא קיבל, אחרי שנעלם לעשור. אם יש מפיק או במאי שרואה בו פוטנציאל בתחום הבידור, סביר להניח שהוא יקבל פניות.
מקווה שאתה צודק,אני קצת חרדה לו

GM1988

Well-known member
בתור מי / מה?

GALxp

Well-known member
בתור מי / מה?
אני לא מפיק, לא במאי ואם הייתי, האדם האחרון שהייתי לוקח זה אותו. אני לא דוגמא.
אולי הוא יקבל תפקיד בהצגה בחנוכה. שי פאקינג מיקה גילמה את סינדרלה|פנים|

DontHateTheGame

Well-known member
לעומר יש איזשהו צורך להוכיח לאבא שלו שהוא מצליח בזכות עצמו אז נראה לי שבגלל זה חשוב לו כל כך הגמר והניצחון. אצל תמיר זה מגיע מקטע כלכלי והרגשת פיספוס של העונה הקודמת. אצל אור ושרית לא שמעתי בכלל דיבור על רצון חזק להגיע לגמר ולא נראה לי שיזיז להן.

בוףףברכה

Well-known member
מצחיק עומר
שר לעצמו שיר ערש...

בטח ממלמל את אני העבד..ב..חושניות?..

מצב
הנושא נעול.
למעלה