** שרשור ערב - היום ה46 בבית - עדכונים **

מצב
הנושא נעול.

yoni564712

Well-known member
ואתה חושב שהתומכים ישתפו פעולה?
כי ראיתי מי הם...או לפחות חלקם..
ואני מתקשה להאמין שיצביעו לתמיר...או לטיטי..
מה יניע אותם להצביע? רק לא עומר?
שוב, השערה...

אם באמת אורן לא יקח חלק מהצבעת הגמר, כלומר לא יהיה ניתן להצביע לו אז לתומכים שלו לא תהיה ברירה אלא להצביע למי שאורן תומך בו.

אני אישית לא מאמין בהצבעות.
אני פשוט חושב שעוז עובד להפוך את המצב להגיוני. שהצופה הממוצע יגיד לעצמו "אה, הגיוני שהוא ניצח בגלל אלף בית גימל".

אם את שואלת אותי במה אני אישית מאמין, אני מאמין שעומר מקום 1 בהצבעות ואני מאמין ששפיץ בטופ 3.
אבל בפועל אני חושב ששפיץ לא תהיה בגמר ועומר יסיים מקום 2.

זה כמו שאני לא מאמין שזהבה עקפה את ג'וזי בהצבעות הקהל אבל עוז הצליח גם אז ליצור רושם שיש מצב שזהבה תנצח ואז הצופה הממוצע אכל את זה.

אלזה4

Well-known member
שוב, השערה...

אם באמת אורן לא יקח חלק מהצבעת הגמר, כלומר לא יהיה ניתן להצביע לו אז לתומכים שלו לא תהיה ברירה אלא להצביע למי שאורן תומך בו.

אני פשוט חושב שעוז עובד להפוך את המצב להגיוני. שהצופה הממוצע יגיד לעצמו "אה, הגיוני שהוא ניצח בגלל אלף בית גימל".

אם את שואלת אותי במה אני אישית מאמין, אני מאמין שעומר מקום 1 בהצבעות ואני מאמין ששפיץ בטופ 3.

זה כמו שאני לא מאמין שזהבה עקפה את ג'וזי בהצבעות הקהל אבל עוז הצליח גם אז ליצור רושם שיש מצב שזהבה תנצח ואז הצופה הממוצע אכל את זה.
מסכימה עם ההשערה. יש לה סבירות.
ויש עוד השערה. שברגע שזהבה עברה את ג'וזי בקול אחד. עוז עצר את ההצבעות.

פה זה לא בורדל1

Well-known member
שוב, השערה...

אם זהבה עקפה את ג'וזי בהצבעות אני מקעקע על הגוף שלי קארין עליה

שרון רוז

Well-known member
השאלה גם אם התומכים של אורן יאהבו את זה שהוא פורש בגמר?לא בטוחה,הם חושבים שרק לו מגיע לנצח.חלקם אוהבים את תמיר וחלק גם את אור אבל לא בטוחה שיצביעו על פי דרישה

אלזה4

Well-known member
אני לא יודעת מהן האינדיקציות לדעת מי הכי חזק.
כרגע תמיר מקבל בסביבות 1200-2000 לייקים לפוסט באינסטגרם.
ועומר 8000 בממוצע. ויש כאלה גם שמגיעים ל 18,000.
עומר מרגיש לי חזק. ועם הקולות של מירי - עוד יותר.
עוז צריך לעשות פה פליק פלאק רציני. וזאת בהנחה שהוא מסתכל על ההצבעות.
אם לא - זה כבר סיפור אחר.

פה זה לא בורדל1

Well-known member
אני לא יודעת מהן האינדיקציות לדעת מי הכי חזק.
כרגע תמיר מקבל בסביבות 1200-2000 לייקים לפוסט באינסטגרם.
ועומר 8000 בממוצע. ויש כאלה גם שמגיעים ל 18,000.
עומר מרגיש לי חזק. ועם הקולות של מירי - עוד יותר.
עוז צריך לעשות פה פליק פלאק רציני. וזאת בהנחה שהוא מסתכל על ההצבעות.
אם לא - זה כבר סיפור אחר.
מלכנו בפער

מצב
הנושא נעול.
למעלה