** שרשור ערב - היום ה106 בבית - עדכונים**

מצב
הנושא נעול.

merilue

Well-known member
כן אלזה אבל לא השתתפה במשחק בכלל, זה לא קשור לעימותים היא אפילו לא העמידה להדחה החוק הכי בסיסי באח הגדול
קיבלה השתק כי היה קשה לה עם זה, אבל זה הפורמט! מעבר לכל מה שקיבלה. היא פשוט הייתה עציץ עם הטבות וקול מדהים
הסכמתי עם הכל חוץ מהקול.
פעם אהבתי את הקול שלה,היום פחות..
לא מרגש אותי.

ניצנץ63

Well-known member
הסכמתי עם הכל חוץ מהקול.
פעם אהבתי את הקול שלה,היום פחות..
לא מרגש אותי.
נכון, היום למשל היא שרה את השיר ריח מנטה שהיה ברקע, והכל בצעקות. וזה היה רגע בו הבנתי שאפילו מרגול זמרת הרבה יותר גדולה מזהבה. זהבה גם סיפרה שמעולם לא עברה פיתוח קול או לקחה שום שיעור באיך שרים נכון. מעבר לשאלה אם אוהבים מזרחית או את סגנון המוזיקה שלה, שזה באמת עניין של טעם, היא לא יודעת כל כך לשיר לדעתי, וגם את השיר של היהודים היא די הרסה לדעתי, למרות שהרבה אנשים החמיאו לה כאילו מי יודע מה...

Goneril 4444

Well-known member
וזכיה של ג'וזי לא הובלה על ידי עריכה?
אני מאלה שטוענים שהכל זה עריכה, עריכה, עריכה + זמן מסך...
גם זהבה נחשפה...היו רגעים בחדר האח שהיא נחשפה..כולם נחשפו שם..
ובאשר למתעמתים..בעיני זה לא טיקט לזכייה...ראינו בעבר זוכים שלא התעמתו או התעמתו מעט...או התעמתו בסיגנון לא מתלהם וצעקני - ולקחו את העונה
אם אני לוקחת את עצמי כדוגמא, כצופת לייב וכעוקבת הדוקה
לא תמיד העריכה עשתה לו חסד כמו שיכולה הייתה
לא טוענת לקיפוח אבל היו גם פרקים לא מוצלחים לג'וזי הראו אותו לטובה ולגם לרעה
אני לא הרגשתי שזהבה נחשפה הרגשתי שהיא מדקלמת נרטיב שהכרתי ודאגה להעצימו
אני חושבת שהיא אישה נבונה ויודעת היטב שזה מאוד לייקבל הדמות שהיא מציגה מדברת למכנה משותף רחב מאוד

אלזה4

Well-known member
אני חושבת שהיא אישה נבונה ויודעת היטב שזה מאוד לייקבל הדמות שהיא מציגה מדברת למכנה משותף רחב מאוד
נכון ג'וזי קיבל גם עריכה שלילית וגם חיובית. לרוב סטירה וליטוף באותו פרק.
הוא קיבל המון זמן מסך.
הוא קיבל משימה שלמה שסובבת סביבו.
המון רגעים בחדר האח.
והפרק עם אמא.....
וכן באח הגדול, במיוחד בvip אחת כמו זהבה יכולה לזכות....(קצת כמו מושיק עפיה)

קליאו22

Well-known member
נכון ג'וזי קיבל גם עריכה שלילית וגם חיובית. לרוב סטירה וליטוף באותו פרק.
הוא קיבל המון זמן מסך.
הוא קיבל משימה שלמה שסובבת סביבו.
המון רגעים בחדר האח.
והפרק עם אמא.....
וכן באח הגדול, במיוחד בvip אחת כמו זהבה יכולה לזכות....(קצת כמו מושיק עפיה)
מושיק עפיה להבדיל מזהבה הוא בעל נוכחות ושובה לב, היה מרכז העניינים ומעורב בחברויות, ריבים, קשיים והיה צריך להדיח כמו כל דייר מן המניין. שום דבר לא נחסך ממנו והוא זכה בצדק

willing

Well-known member
היא לא ממש נחשפה ולא התאמצה שם מלבד לא לעזוב את התוכנית.
אני אצביע לה מסיבות אחרות

Goneril 4444

Well-known member
היא לא ממש נחשפה ולא התאמצה שם מלבד לא לעזוב את התוכנית.
אני אצביע לה מסיבות אחרות
❤️
אולי הגיע הזמן לספר לך איך אני קוראת את הכינוי שלך (בעיה קשה שלי עם קריאה וזיכרון)
אני חייבת לקשור מילה למשהו פיגורטיבי כדי שאזכור אותה אז את יקירתי היא ערבה בוכייה (עץ מהמם שאני מאוד אוהבת)
weeping willow:love:

willing

Well-known member
❤️
אולי הגיע הזמן לספר לך איך אני קוראת את הכינוי שלך (בעיה קשה שלי עם קריאה וזיכרון)
אני חייבת לקשור מילה למשהו פיגורטיבי כדי שאזכור אותה אז את יקירתי היא ערבה בוכייה (עץ מהמם שאני מאוד אוהבת)
weeping willow:love:
חחח גם לי הכינוי שלי מזכיר לי את העץ הזה, ואת האיזכור מהארי פוטר על הערבה המפליקה
ענקית את!

קליאו22

Well-known member
מצב כלכלי גם בעיני זו סיבה לא פחות חשובה..
אבל הלוווו....זה לא ווראייטי ודאגו לה למלא הופעות כששתיים מהן כבר סולד אאוט בקיסריה, מה עוד? תוך חודש-חודשיים היא תשלים למליון אם לא ליותר עם הסכום שכבר נתנו לה כדי להיכנס

merilue

Well-known member
אבל הלוווו....זה לא ווראייטי ודאגו לה למלא הופעות כששתיים מהן כבר סולד אאוט בקיסריה, מה עוד? תוך חודש-חודשיים היא תשלים למליון אם לא ליותר עם הסכום שכבר נתנו לה כדי להיכנס
בגלל זה אני לא בעד הניצחון שלה..
ציינתי אני כשמצביעה למישהו ,גם המעמד הסוציו אקונומי משפיע עליי..

willing

Well-known member
זה כן לפעמים, בעיקר כשאין פייבוריטים ויש יותר סיבות עבורי לא להצביע למוביל, זה שיקול לגטימי.
כל זמן שהתלבטתי לגבי ג'וזי, הקלף העיקרי שלו אצלי היה בין השאר, רק לא זהבה. מהסיבות שצויינו

אבל לי מסקנות שלא גורמות לי להצביע עבורו. אז נפתח לי הלב חח(בציניות)

Moiya_1

Well-known member
אני אהיה ממש מתוסכלת אם זהבה תזכה ואנסה להסביר(זו תחושה שהתעצמה בי בחודש האחרון לפני זה ידעתי שיש סיכוי שתנצח ושמחתי על כך)
אני מחבבת אותה מאוד, אישה חביבה, זמרת בחסד, מכבדת את בחירתה לא להתערב באינטריגות בבית ולשבת על הגדר
אז למה הטעם הרע? כי זה מרגיש לי שלא משנה מה זהבה עשתה או לא עשתה זה היה מכתוב כלומר הזכייה שלה הובלה ע"י עוז העריכה והכל..
מתסכל מאוד כלפי אלו שהתעמתו.. טעו.. נכזבו.. אזרו אומץ להיחשף
זהבה קיבלה מנה הגונה של קידום לבחוץ.. קידום שמשמעו גם תמורה כלכלית..
כל מילה!

ניצנץ63

Well-known member
אני אהיה ממש מתוסכלת אם זהבה תזכה ואנסה להסביר(זו תחושה שהתעצמה בי בחודש האחרון לפני זה ידעתי שיש סיכוי שתנצח ושמחתי על כך)
אני מחבבת אותה מאוד, אישה חביבה, זמרת בחסד, מכבדת את בחירתה לא להתערב באינטריגות בבית ולשבת על הגדר
אז למה הטעם הרע? כי זה מרגיש לי שלא משנה מה זהבה עשתה או לא עשתה זה היה מכתוב כלומר הזכייה שלה הובלה ע"י עוז העריכה והכל..
מתסכל מאוד כלפי אלו שהתעמתו.. טעו.. נכזבו.. אזרו אומץ להיחשף
זהבה קיבלה מנה הגונה של קידום לבחוץ.. קידום שמשמעו גם תמורה כלכלית..
לא חושבת שצריך להספיד את האפשרות שג'וזי יעקוף אותה בהצבעות. צריך פשוט לעבוד כדי שזה יקרה. כל מי שלא חושב שמגיע לזהבה (ובצדק), שלא העמידה להדחה כל העונה, שלא גרמו לה לאנטגוניזם כמו כולם, שקיבלה הרבה פריבילגיות כולל השמעות בלי סוף של השירים שלה והתעלמות טוטאלית מהשמעות של שיריו של ג'וזי, מוזמן להצביע לג'וזי ולנסות להציל בקצת את העונה המחרידה הזו.

Goneril 4444

Well-known member
לא חושבת שצריך להספיד את האפשרות שג'וזי יעקוף אותה בהצבעות. צריך פשוט לעבוד כדי שזה יקרה. כל מי שלא חושב שמגיע לזהבה (ובצדק), שלא העמידה להדחה כל העונה, שלא גרמו לה לאנטגוניזם כמו כולם, שקיבלה הרבה פריבילגיות כולל השמעות בלי סוף של השירים שלה והתעלמות טוטאלית מהשמעות של שיריו של ג'וזי, מוזמן להצביע לג'וזי ולנסות להציל בקצת את העונה המחרידה הזו.
אני מצביעה לג'וזי
וגם קצת לרמי

קליאו22

Well-known member
שוב מטפסים על זהבה. מה יש, היא לא בן אדם? טוב, בסדר, לא מלאך, כי אין מלאכים אבל לחפש אותה במיקרוסקופ? היא בחיים לא תהיה צינית, מתוחכמת, מתחכמת, שחקנית. לא. היא בן אדם מתוק ומותר לה לרצות בהצלחה אחרי כל הג'יפה שספגה רוב חייה. וברור שהיא נולדה זמרת בכל רמ"ח ושס"ה וברור שהיא לא
אקדמאית וברור שלא דוגמנית, שחקנית, היי-טקיסטית רכילאית או וואט אבר. אומרים פה; מה היא עשתה באח הגדול? ואני שואלת מה הייתה אמורה לעשות? תראו מה רמי עשה וכמה בוץ זורקים עליו. תראו את חלפון כשיצא מהבית, תראו את גל שעשתה רק טוב והעיפו אותה, ...מה זהבה הייתה אמורה "לעשות"? למה צריך "לעשות" משהו בכלל? מה עוד שהיא הביאה את הבסט שלה, שזה לשיר. ואת זה היא העניקה בנדיבות, כל העונה
אבל זה התפקיד שלנו בתור צופים שצריכים כביכול לבחור את הפופולארי והאהוד ביותר.
האם הוא חברותי ונגיש, האם הוא איש שיחה מקסים ורגיש, האם הוא אכפתי ורגיש לזולת, האם יש לו נוכחות שגורמת לנו לחייך ולהידבק למסך, האם יש לו נשמה טובה ונדיבה, האם הוא אותנטי...או בקיצור, מי היינו רוצים שיהיה חבר שלנו במציאות? היחיד שעונה על כל הצ'ק ליסט הזה הוא ג'וזי.
ראית את זהבה מעוררת איזשהו עניין בשיחה? עוזרת למישהו? מגנה? מצילה מישהו מלעשות טעות? מציעה ומגישה אוכל? בקושי ראיתי אותה אפילו שוטפת כלים או מסדרת את הארון שלה כי המעריצים בתוך הבית עושים את זה בשבילה...וזה עוד מבלי לציין שנחה על זרי דפנה בלי להדיח ולכן בלי להכעיס אף אחד.
היא חמודה, פשוטה, מצחיקה לפעמים ובלי להתכוון מהתמימות שלה וריגשה בהתחלה עם הבן והגרסה לשיר היהודים אבל אי אפשר לתת כל כך הרבה הטבות לאדם אחד, לקפח אחרים על החשבון ועוד לתת לו לנצח - זה הכי מושחת שיכול להיות! מה עוד שהיא לא נותנת מעצמה מעבר לשגרת העישון, 4-5 שירים קבועים ומשפטי אוהבת את כולם אם לא מהנדסים לה משהו ונותנים לה הוראות מה לשחק כדי לעורר אהדה. לפחות לשחק היא יודעת למרות שהיא הכי שקופה שיכולה להיות

willing

Well-known member
אבל זה התפקיד שלנו בתור צופים שצריכים כביכול לבחור את הפופולארי והאהוד ביותר.
האם הוא חברותי ונגיש, האם הוא איש שיחה מקסים ורגיש, האם הוא אכפתי ורגיש לזולת, האם יש לו נוכחות שגורמת לנו לחייך ולהידבק למסך, האם יש לו נשמה טובה ונדיבה, האם הוא אותנטי...או בקיצור, מי היינו רוצים שיהיה חבר שלנו במציאות? היחיד שעונה על כל הצ'ק ליסט הזה הוא ג'וזי.
ראית את זהבה מעוררת איזשהו עניין בשיחה? עוזרת למישהו? מגנה? מצילה מישהו מלעשות טעות? מציעה ומגישה אוכל? בקושי ראיתי אותה אפילו שוטפת כלים או מסדרת את הארון שלה כי המעריצים בתוך הבית עושים את זה בשבילה...וזה עוד מבלי לציין שנחה על זרי דפנה בלי להדיח ולכן בלי להכעיס אף אחד.
היא חמודה, פשוטה, מצחיקה לפעמים ובלי להתכוון מהתמימות שלה וריגשה בהתחלה עם הבן והגרסה לשיר היהודים אבל אי אפשר לתת כל כך הרבה הטבות לאדם אחד, לקפח אחרים על החשבון ועוד לתת לו לנצח - זה הכי מושחת שיכול להיות! מה עוד שהיא לא נותנת מעצמה מעבר לשגרת העישון, 4-5 שירים קבועים ומשפטי אוהבת את כולם אם לא מהנדסים לה משהו ונותנים לה הוראות מה לשחק כדי לעורר אהדה. לפחות לשחק היא יודעת למרות שהיא הכי שקופה שיכולה להיות
מסכימה עם הרבה ממה שכתבת.
עם זאת, קחי בחשבון שיש גם צופים וצופות עם הסתייגויות גדולות מג'וזי שיצביעו על בסיס דברים מוזרים אחרים

קליאו22

Well-known member
מסכימה עם הרבה ממה שכתבת.
עם זאת, קחי בחשבון שיש גם צופים וצופות עם הסתייגויות גדולות מג'וזי שיצביעו על בסיס דברים מוזרים אחרים
תמיד יהיו אנשים שיחשבו שונה ואין אדם שכולם ב-100% מתים עליו.
הרבה מאוהדי יהודה למשל נותנים פרשנות הפוכה לגמרי להתנהגות העבריינית של יהודה בחדר האח - ממש גיבור מלחמה ורואים בג'וזי פחדן שלא קפץ לריב יחד איתו נגד רמי. ג'וזי עוד הוסיף והגן על רמי מפאת גילו (כמו שאמור לעשות בנאדם נורמלי) ועכשיו בכלל התחבר אליו מחדש - הם מתפלצים "איזה בוגד" ....לכי דברי בהיגיון עם כאלה :poop:

מצב
הנושא נעול.
למעלה