** שרשור ערב - היום ה106 בבית - עדכונים**

מצב
הנושא נעול.

אלזה4

Well-known member
רק שתדעו שהשיח ברשת ולא ברשת על רמי נרגע מאז הפרק האחרון, למעט האריות נראה לי שכולם יותר סלחנים כלפיו אחרי שלינור יצאה ואחרי ההתנצלויות בעיקר לאיילון (והוא היה צריך להתנצל בפניו) וג'וזי
וטוב שהאח שמר עליו בתוך הבית ואפשר לרכך בפרקים את דעת הקהל..

merilue

Well-known member
רק שתדעו שהשיח ברשת ולא ברשת על רמי נרגע מאז הפרק האחרון, למעט האריות נראה לי שכולם יותר סלחנים כלפיו אחרי שלינור יצאה ואחרי ההתנצלויות בעיקר לאיילון (והוא היה צריך להתנצל בפניו) וג'וזי
שמחה מאוד לשמוע..
נוראי בעיני עליהום אחרי שהם יוצאים..לא משנה מי..גם על מור שלא אהבתי,זה היה נוראי..

כאילו,עד כדי כך משעמם לכם בחיים??
מילא האמוציות בתוכנית כשזה רלוונטי,אבל דקה אחרי שהם יוצאים ,את מי זה מעניין???

אנשים משועממים

Goneril 4444

Well-known member
אני אהיה ממש מתוסכלת אם זהבה תזכה ואנסה להסביר(זו תחושה שהתעצמה בי בחודש האחרון לפני זה ידעתי שיש סיכוי שתנצח ושמחתי על כך)
אני מחבבת אותה מאוד, אישה חביבה, זמרת בחסד, מכבדת את בחירתה לא להתערב באינטריגות בבית ולשבת על הגדר
אז למה הטעם הרע? כי זה מרגיש לי שלא משנה מה זהבה עשתה או לא עשתה זה היה מכתוב כלומר הזכייה שלה הובלה ע"י עוז העריכה והכל..
מתסכל מאוד כלפי אלו שהתעמתו.. טעו.. נכזבו.. אזרו אומץ להיחשף
זהבה קיבלה מנה הגונה של קידום לבחוץ.. קידום שמשמעו גם תמורה כלכלית..

אופה קטנטנה

Well-known member
אני אהיה ממש מתוסכלת אם זהבה תזכה ואנסה להסביר(זו תחושה שהתעצמה בי בחודש האחרון לפני זה ידעתי שיש סיכוי שתנצח ושמחתי על כך)
אני מחבבת אותה מאוד, אישה חביבה, זמרת בחסד, מכבדת את בחירתה לא להתערב באינטריגות בבית ולשבת על הגדר
אז למה הטעם הרע? כי זה מרגיש לי שלא משנה מה זהבה עשתה או לא עשתה זה היה מכתוב כלומר הזכייה שלה הובלה ע"י עוז העריכה והכל..
היא נכנסה ותצא כדמות חנוטה שהמעריץ שלה עוז בחר בה לזכיה.

zoecho

Well-known member
את לגמרי צודקת ועם זאת.....אולי תופתעי. עוז מסריח. כמו מכתזית בואש

אלזה4

Well-known member
וזכיה של ג'וזי לא הובלה על ידי עריכה ובימוי?
אני מאלה שטוענים שהכל זה עריכה, עריכה, עריכה + זמן מסך...
גם זהבה נחשפה...היו רגעים בחדר האח שהיא נחשפה..כולם נחשפו שם..
ובאשר למתעמתים..בעיני זה לא טיקט לזכייה...ראינו בעבר זוכים שלא התעמתו או התעמתו מעט...או התעמתו בסיגנון לא מתלהם וצעקני - ולקחו את העונה

ariela1612

Well-known member
וזכיה של ג'וזי לא הובלה על ידי עריכה?
אני מאלה שטוענים שהכל זה עריכה, עריכה, עריכה + זמן מסך...
גם זהבה נחשפה...היו רגעים בחדר האח שהיא נחשפה..כולם נחשפו שם..
ובאשר למתעמתים..בעיני זה לא טיקט לזכייה...ראינו בעבר זוכים שלא התעמתו או התעמתו מעט...או התעמתו בסיגנון לא מתלהם וצעקני - ולקחו את העונה
כן אלזה אבל לא השתתפה במשחק בכלל, זה לא קשור לעימותים היא אפילו לא העמידה להדחה החוק הכי בסיסי באח הגדול
קיבלה השתק כי היה קשה לה עם זה, אבל זה הפורמט! מעבר לכל מה שקיבלה. היא פשוט הייתה עציץ עם הטבות וקול מדהים

אלזה4

Well-known member
כן אלזה אבל לא השתתפה במשחק בכלל, זה לא קשור לעימותים היא אפילו לא העמידה להדחה החוק הכי בסיסי באח הגדול
קיבלה השתק כי היה קשה לה עם זה, אבל זה הפורמט! מעבר לכל מה שקיבלה. היא פשוט הייתה עציץ עם הטבות וקול מדהים
גם תקווה קיבלה השתק כמעט חצי עונה אם לא יותר...
הפורמט נשבר מזמן..

ראש גזר 6789809896

Well-known member
גם תקווה קיבלה השתק כמעט חצי עונה אם לא יותר...
הפורמט נשבר מזמן..
עזבי את השתק מישהו קיבל מיליון מסרים כמוה כמעט בכול פרק רק כדי לקבל זמן מסך בפרק
גוזי תום רמי אפילו יהודה לא קיבלו מסרים מבחוץ כמו שהיא קיבלה

אלזה4

Well-known member
עזבי את השתק מישהו קיבל מיליון מסרים כמוה כמעט בכול פרק רק כדי לקבל זמן מסך בפרק
גוזי תום רמי אפילו יהודה לא קיבלו מסרים מבחוץ כמו שהיא קיבלה
זו עונה פח.
בגלל שהעונה לא החזיקה נאלצו להביא מסרים מבחוץ.
כולם קיבלו מסרים באופן מוגזם. וגם היא.
הפורמט - נשבר.

אלזה4

Well-known member
וגם הלטיפה סטירה שגוזי קיבל
זהבה קיבלה רק ליטיפות
אותו דבר תום וגם קארין
הייתי מעדיפה שתום יקבל לטיפה סטירה וזמן מסך מכובד. שיהיה דמות עגולה עם סיכוי לזכות..
זה לא המקרה - כי הוא לא נבחר על ידי עוז.
איך אמר היום "הנארטיב ידוע נקסט"

ראש גזר 6789809896

Well-known member
הייתי מעדיפה שתום יקבל לטיפה סטירה וזמן מסך מכובד. שיהיה דמות עגולה עם סיכוי לזכות..
זה לא המקרה - כי הוא לא נבחר על ידי עוז.
איך אמר היום "הנארטיב ידוע נקסט"
אז לפי הטענה הזאת רמי הוא כן דמות עגולה פשוט בלי סיכוי לזכייה

ניצנץ63

Well-known member
נכון. תסתכל על כל זוכי האח הגדול לדורותיו - אף לא אחד בגיל של רמי. חסר סיכוי.
לא חושבת שזה נכון. בעונה כמו זו גם רמי יכל לנצח בקלות, הבעיה היתה הדרך שלו. נכון שיהודה גרם לכולם לצאת מהכלים, אבל בעוכריו של רמי היה שהוא לא ידע הרבה פעמים לשלוט על הכעסים שלו, יצאו ממנו הרבה צדדים אלימים, והוא היה אחראי הכי גדול למסע ההכפשות שניהלו הקבוצה הגדולה על ג'וזי בעיקר וגם על יהודה. זו הסיבה שמגיע לו רק להגיע לגמר אבל לא לזכות.

מצב
הנושא נעול.
למעלה