שרשור סטרייקפורס

BeniTaz

New member
דעות בקצרה../images/Emo58.gif

טוב.. סופסוף מישהו ניפץ את הבלון של קונג לי. ואין בנאדם יותר מתאים לעשות זאת מאיש הקאמבקים המדהים הזה סקוט סמית'
קינג מו ממשיך בתנופה שלו אבל נקווה שאת הקרב הבא יעשה ב-LHW. השילוב של ההיאבקות בנוסף ליכולות האיגרוף שלו ברמה מאוד גבוהה. נראה לי ששינוי העמידה עשה את העבודה שלו ו-וויטהאד לא הגיב לזה כראוי. מעניין מי היריב הבא שלו. ג'אקרה לא איכזב והכניע את לינדלאנד המזדקן. ג'אקרה כנראה הבא בתור מול המנצח להנדו-שילדס ולפי דעתי יש לו סיכוי גדול לנצח ולזכות בתואר.
 

yair_bar

New member
מנהל
אירוע לא רע בכלל |ספויילר|

הקרב של קונג לי היה יפה מאד לעין עד לסיום. דווקא סמית' אכזב מנפילה בכל לטיפה של לי. ג'אקרה בנצחון יפה למרות שאני לא מבין איך הוא לא סיים עוד קודם כשלינדלנד היה לו בג'וג'יגטמה ואח"כ בהומופלאטה.
 

eyalal

New member
מקווה שנראה

את קינג מו מול מוסאסי, אין מישהו אחר באופק בנוסף יש גם שמועות שאאוקי מגיע לסטרייקפורס
 

doom23

New member
דעות

וואו איזה קרב טוב המיין אבנט שליטה מוחלטת של קאנג לי ונוק אאוט מדהים של סקוט סמית כרגיל היד שלו מצליה אותו כל קרב תאמת ? לא נראה לי ששניהם מסוגלים מול הטופ של UFC אבל בסטרייקפורס הקרבות פשוט יוצאים פצצה שכולם אותו רמה KING MO חתיכת ידיים יש לו אותו יהיה מעניין לראות בUFC KO טוב למרות שעדיין אין ניצחון על שם גדול
 

dshisgal

New member
../images/Emo58.gif יש אלוהים

סוף סוף מישהו נפץ את הבלון הנפוח בשם קאנג לה, שיחזור לסרטים שם מקומו, ב-UFC הוא לא היה מסוגל לנצח לוחמים בינוניים, כל הכבוד לסקוט סמית. לגבי "קינג מו" אני באמת מקווה שהוא טוב כמו שעושים אותו, כי עדיין לא ראיתי אותו מול מישהו רציני, עד עכשיו הוא נלחם מול ליצנים או פנסיונרים. תצוגת BJJ מצויינת של ז'קארה, לינלנד הביתה תפסיק להתבזות
 

BeniTaz

New member
דוקא..

וויטהאד לוחם דיי מין השורה ב-LHW למרות המראה החיצוני. יש לו הרבה נסיון ורקורד מרשים. תוסיף לזה שהיה לו יתרון משקל משמעותי בקרב הזה. לדעתי קינג מו עבר מוקש לא קטן וניצח בצורה מרשימה מאוד.
 

fatut7

New member
קינג מו מזכיר כל כך את גו'נס מהUFC -

שניהם אתלטי על. לדעתי הכותרת של האירוע הזה היא שיש מתחרה לגיטימי לUFC ודיינה וויט נרדם בשמירה. אירוע מעולה שתכלס היה הרבה יותר כיף לצפות בו מהרבה אירועי UFC שהיו לאחרונה. מה גם שתן לי את מאורו כל יום וזה עדיף מרוגן החופר וגולדברג התוכי. אירוע פצצה!
 

BeniTaz

New member
למרות הכל

משחק ההכנעות של קינג מו לוקה עדיין. ראו את זה בקרב נגד קוואמורה ביפן. ג'ונס שלם לגמרי! היאבקות, מואי טאי והכנעות.. ג'ונס הולך להיות הדבר הבא וזה כל כך שקוף. מסכים לגביי ההירדמות של ה-UFC. הם היו יכולים להחתים כמה שמות מסטרייקפורס ובכך להרוג 2 ציפורים במכה. גם ככה ה-UFC בתקופה יבשה יחסית (UFC 108 ו-109 הולכים להיות מהגרועים בשנים האחרונות!) וכעת סטרייקפורס מעלים אירוע כמעט כל חודש. ואירועים ברמה יחסית גבוהה. בסוף ינואר דיאז-זארומסקיס על התואר, לאשלי-דל רוסאריו, סייבורג-קונן ועוד. במרץ כנראה הנדו נגד שילדס ובאפריל פידור ומוסאסי יילחמו על התארים. יש הרבה עומק ופתאום נראה לא רע בכלל אה? מה שבטוח עבורינו זה טוב.
 

eyalal

New member
קינג מו

ללא ספק אחד ההמתאבקים הכי טובים שהגיעו אי פעם ל-MMA אם לא הכי טוב אני מסכים איתך לגבי דיינה וההירדמות בשמירה. פתאום לאט לאט קמות מחלקות שלמות בסטרייקפורס, מה שלא היה אף פעם למתחרה של ה-UFC בנוסף, ה-UFC חייבים ללכת צעד קדימה ולהשיג חוזה עם רשת גדולה, כי הפיתוי של סטרייקפורס לחשיפה הגדולה מהשידור ב-CBS+אפשרות להילחם במקביל ביפן יגרום לעוד ועוד שמות לנחות שם.
 

fatut7

New member
השאלה אם זה טוב לנו?

אם זה ימנע מאיתנו קרבות חלומות כששני לוחמים בשיאם זה מבאס. פדור -לסנר צריך לקרות גג בשנתיים הקרבות אח"כ זה כבר יהיה לא רלוונטי
 

BeniTaz

New member
לא יקרה

פידור כבר לא יגיע ל-UFC כנראה. אם סטרייקפורס יפלו אז יילחם ב-M1, אם לא אז היפנים מתים עליו והוא יילחם ביפן ואם לא אז תמיד יקום עוד איזה טמבל עם חזון ויביא את פידור. מה שבטוח שאם זה לא קרה עד עכשיו כנראה זה לא יקרה. אבל יש גם צדדים חיוביים.. הנדרסון מגיע לסטרייקפורס וכנראה מאתגר את 2 האלופים. זה מעניין יותר מכל קרב של הנדו ב-UFC.
 

danielmo1

New member
באמת עושה רושם כמו קרב שלא יקרה

יותר דחוף ההגעה של מוסאסי ליואפסי קינג מו כבר רוצה להילחם מולו, מעניין תוך כמה זמן מוסאסי יקח אותו לקרקע
 

tal7345

New member
איך הגעת למסקנה

שמוסאסי יכל לקחת את מו לקרקע? בנתיים מוסאסי הוא זה שנפל כל שתי דקות מול סוקודג'ו.
 

danielmo1

New member
אתה קובע רק על סמך קרב אחד?

ההתנהלות של מוסאסי מול סוקודג'ו הייתה בינונית במשך רוב הקרב למרות שהצליח לנצח בסוף מוסאסי עדיף על מו בקרקע למרות שקינג מו מתאבק אול אמריקן ויש לו היסטוריה מאוד מרשימה בתחום ההיאבקות אין ספק שבעמידה מוסאסי מתעלה על מו בכמה רמות, אותי אישית מעניין לראות איך הוא יתמודד עם מתאבק טוב על הקרקע הכוונה שלי הייתה, מעניין תוך כמה זמן (אם בכלל) נראה קרקע בקרב הזה
 

Dogoa

New member
מוסאסי מתעלה על מו גם בקרקע וגם בעמידה

התרשמתי מאוד מקינג מו ,הוא מצליח להתמודד יפה בHW כי הוא מאוד מהיר, טכני ויחסית חזק לגודלו, אבל אין מה להשוות למוסאסי. מוסאסי לפי דעתי מהיר ממנו, טכני ממנו, לא נופל ממנו בכוח וגם בקרקע אני רואה יתרון למוסאסי.
 

Indego

New member
הגזמת קצת...

אני בטוח שיש יותר אנשים שמעונינים לראות את הנדרסון נגד מרקוורדת'/בלפורט מאשר את הנדרסון אונס, ומתעלל בגופה של שילדס (שנחשב בעיניי ללא יותר מלוחם בועה, חד גווני שיפסיד בקרוב מאוד). מה שכן, הנדרסון נגד פידור זה קרב לא רע בכלל, למעשה כל שם גדול בUFC שיילחם נגד פידור יהיה קרב חזק.
 

lior 30 rg

New member
האם זה טוב לנו שיש רק ארגון אחד דומיננטי

שמחזיק את הלוחמים שלו בביצים? אני מעדיף שני ארגונים גדולים. אמנם קרב חלומות פדור לסנר לא היה, אבל זה עדיף על מונופול של ארגון אחד. תחרות זה תמיד טוב.
 
למעלה