שרשור נעליים מפלסטיק

svety

New member
../images/Emo32.gifטוב וואו.../images/Emo190.gif

זה מדהים מה שהולך שם. כל היום אנשים נכנסים ויוצאים מהבית ההוא, מצגות והסברים עד אין סוף, ואנשים מצטרפים ומצרפים אחרים וזה בלתי נתפס. כל יום אני אוכלת עוד ועוד כאפות על כמה שזה גאוני ומשתלם. וואו! והקראש החדש שלי גם בקטע הזה, האמת שהכרתי אותו שם, והוא פשוט וואו. אתמול נסענו הבייתה ביחד [טובערך] ופשוט היה כיף. והוא מתופף, שזה ממש ממש סקסי. הבאסה היא שהוא ממש חזק בסצנה, מן הסתם. אשכרה "זונת להקות". וזה דיי מציק. אבל יאללה - הוא וואו, לחלוטין. נראה איך יזרום

OverSharing

New member
../images/Emo32.gifאם מישהי בת"א היום../images/Emo103.gif

אלנבי כזה, let meknow [אם מישהנ תקלת בי במקרה, לא להבהל, אני לבושה כמו ילדת רחוב:) קורה!]

Olly New York

New member
../images/Emo32.gif מישהי יודעת כמה עולה שיעור פיתוח קול?

נמ. מתעניינת. בערך כזה , XDD

shirk16

New member
שאלה לי אלייך בקשר לפיתוח קול../images/Emo13.gif

בא לך לפרט לי מה בדיוק עושים בשיעור כזה? אני מאוד מתעניינת, אבל אף פעם לא הבנתי ממש את כל הנושא...את לבד בשיעור עם מורה? וכאילו את שרה? איך זה הולך בדיוק..? סורי על הבורות

Ne§t£A Gi®L

New member
...

מתחילים בחימום די ארוך, שבעייני לפחות, חוץ מלחמם את הקול הוא שובר את הקרח בין המורה לבינך...את יושבת ובאמת עושה דברים מוזרים, כמו לדחוף קיר ולהוציא צלילים ואנאערף
אח"כ את בוחרת שיר שאתן מתאמנות עליו, בכל מיני ורסיות שונות ובצורות כאלו ואחרות.

JuSt A GiRl 94

New member
אם אפשר לעזור...

אצלי בשיעורי פיתוח קול (של שירה קלאסית) מתחילים את השיעור בכל מיני תרגילי חימום לגרון ולסינוסים וכאלה, ואז אמ....בעיקרון המורה נותנת שירים/יצירות שהיא חושבת שמתאימות לך ותוך כדי שאת לומדת את השיר את גם לומדת איך לשיר וכאלה... מומלץ ללכת, באמת. זה פשוט כיף למי שרוצה לפתח את הקול!

shirk16

New member
מממ ועוד שאלה...

זה באמת עזר לכן? אתן מרגישות שאתן שרות טוב יותר? כאילו לא מבחינת קול...מבחינת לשיר נכון.. זה באמת משפר את השירה או שאפשר גם בלי זה? אבל ת'אמת..

JuSt A GiRl 94

New member
תראי,

אני אישית לומדת מוזיקה בתיכון והכל אז אני עושה את זה רציני. ובכל הכנות, מהרגע הראשון שהתחלתי את שיעורי הפיתוח קול (ואל תחסכי, תלכי על מורה עם המלצות והכל. שחס וחלילה לא תפלי על אחת גרועה), הקול שלי השתפר, למדתי לשלוט בו והתקדמתי בערך מכל בחינה אפשרית.. אם את רוצה להשקיע בזה, ממש קריטי שתלכי לשיעורים מהסוג הזה. בהצלחה!

GaloshiT

New member
מה? חברה שלי רצתה ללכת לשיעור פיתוח קול

פה במודיעין וזה עולה 500 שקל לשיעור...

AnGeL DoLlY

New member
תכלס

וגם 170 זה לא נורמלי לשיעור!! מה זה המחירים האלה.. אצל מי אתן לומדות לעזאזל?! באולפן הקלטות שהייתי בו בשנתיים האחרונות עולה 100 ל45 דקות למיטב זכרוני

Mooa-Numi

New member
../images/Emo45.gif

ואני חשבתי ש350 לפסיכולוג זה הרבה.. וזה עוד בריאותי

Olly New York

New member
לשיעור? וואו.

אז המצב שלי עוד בסדר , XDD למרות שאני לא ממש רחוקה מזה...

shirk16

New member
אוף זה באמת יקר,

גם בלי קשר לכסף שצריך להשקיע, אני רואה ת'תשובה של אבא שלי מראש "זה מיותר....אם את אוהבת לשיר תשירי בלי כל השטויות האלה שגונבים ממך כסף" הוא כל כך לא אוהב ת'דברים האלה של לשיר מקצועי ולשחק ולפתח ת'יכולות שלי

Olly New York

New member
את אוהבת לשיר? תשכנעי אותו.

אני במגמת מוזיקהו מחייבים אותנו ללמוד פיתוח קול..אז לא הייתה ממש ברירה , XDD. אבל אני שמחה להתחיל , זה מגניב כזה :) בכל מקרה , אני בטוחה שיש מקומות זולים יותר , זה תלוי עד כמה מקצועי את רוצה. על המורה שלי המליצו לי מהמגמה...

shirk16

New member
מאוד אוהבת,

אבל אין מצב, אבא שלי לא מאמין בדברים האלה בגרוש

למעלה