שרשור נעליים מפלסטיק

האמת שהחזה שלי

דיי סבבה... חח כאילו, הוא עומד והכל. אז אני לא צריכה משהו שמעצב את החזה.. אני רוצה פשוט חזיה שאין לה שום דבר מציק, בלי הקקי הזה מסביב לחזה שלי, שיהיה משוחרר.. כמו גוזייה, אבל חזיה אמיתית ולא גוזיות כי יש לי מליונים כאלה..

DIE kvar

New member
אם זה בלי ריפוד ובלי עצמות

אז בשביל מה חזייה? הרי אין לזה שום שפעה על הצורה של הציצים שלך אם זה רק בד זנ כמו עוד שכבה של חולצה

shosha13

New member
יש ב.. ואגב חדשה:))

FIX 100% יש לי.. ותיכנסו לדנה בכללי בטוח תמצאו שם משהו..! שירן- 14 כמעט :)

AnGeL DoLlY

New member
תראי

אני חושבת שחזיות טובות שבאמת יחזיקו ויעצבו לך יפה ת'חזה לא תמצאי ב 100 שקל. ועכשיו ברצינות החזיות האיכותיות באמת לבעלות חזה כמו שלך יש במחירים של בסביבות ה 200 ומעלה, שלפי דעתי שווה להשקיע מחיר כזה בחזייה כי היא תחזיק לך להרבה זמן, וזה לא בגד שאת פעם לובשת ופעם לא.. יש לך 2 חזיות שאיתן את הולכת כל הזמן (או שרק אצלי זה ככה?. נערף) אקיצר ממליצה לך על דונה ויקטוריה, יש להן חזיות יפות נוחות וטובות במחירים סבירים לגמרי. פה ושם אפילו כלימיני מבצעים שווים של אחת ב200 והשנייה ב50% וכאלה.

Small talk

New member
יש! אני לא היחידה שלובשת את אותה חזיה כל הזמן

כאילו אצלך יש שתיים אז זה יותר טוב מאצלי. יש לי חזיה אחת שחורה שהיא פשוט הכי נוחה בעולם ומתאימה לי עם כל חולצה שהיא (אני אפילו לובשת אותה מתחת לגופיות לבנות) אז אני לובשת אותה תמיד.

Bitch47Percents

New member
כמעט ולא קיים

רק בחנויות של הזקנות, עם העיצוב של פעם, שסבתא הייתה קונה פעם. או בוומן אונלי. אבל הם רחוקים מאוד מלהיות זולים. [אם כי אני טוענת שלהשקיע בחזיה זה הכי חשוב. עם חזיה טובה את יכולה ללבוש כל דבר וזה יראה נפלא, עם חזיה גרועה גםחולצת מעצבים במאות דולרים תראה זוועה..]

svety

New member
יש 2 אופציות- ../images/Emo190.gif

האחת היא דונה ויקטוריה, שאני קונה שם את רוב החזיות שלי, והן יחסית ממש זולות, כי בד"כ יש מבצעים של 1+1 וכל הקקה הזה. והשנייה היא תחזה מרכזית ת"א. האמת שאני אישית לא קונה שם, אבל חברה שלי שיש לה גם 70C או משהו כזה תמיד קונה שם חזיות ממש זולות והיא מאוד מאוד מרוצה.

EVE Lights

New member
רק רציתי לעדכן

למען השטוחות בינינו שאוהבות חזיות בלי ריפוד / עצמות / ברזלים -- שמצאתי את החנות המושלמת!!!!!!
קוראים לה hope, היא ברמת השרון קניתי שם היום 4 חזיות מדהימות שכל אחת מהן עלתה בסך הכל 90 שקלים (שזה ממש לא הרבה!) וזהו, אני ממש מרוצה.
סופסוף יש לי חזיוווווות ווהו!

K a y a 1989

New member
מה זאת אומרת

אז איך היא ניראת? פשוט קשה לי לתאר חזיה בלי ריפוד,ללא עצמות וברזלים..

Tin Doll

New member
גם לי יש שאלה

בירושלים כי אין לי כח לנסוע ברחבי הארץ בשביל חזיות. איפה אפשר למצוא חזיות -בלי ברזלים- עם ריפוד לא עבה, סגירה מאחורה, שיש בקאפ C?! מצאתי רק בדלתא דגם אחד ויש לי אותו.. ואני לא מוצאת יותר.

OverSharing

New member
נשמה שגרה בת"א!../images/Emo103.gif

היום הלכתי על אלנבי ויש שם חנות עם חזיות ותחתונים [תהרגי אותי, אין לי מושג מה השם.. אבל משהו שקרוב לשוק הכרמל אבל לא לכיוון הים? ומול השוק, כאילו.. צריך לחצות..] טוב בקיצור, יש חזיות של בליסימה ב20 ש"ח. אני קניתי לי 75D [אבל זה לא ממש מידה אמיתית כי זה היה כזה ב-ול, ואני לא יותר מ75די בחייםבחיים], בחנות היא הייתה נוחה ויפה אבל אני לא מבטיחה שהיא תשאר כזו.. בכל מקרה נראה לי שכדאי לך ללכת כי אפילו אם זה 75C זה היה קטנטנןןןןןן חח לא הצלחתי ללבוש את זה אפילו אז מה שאני אומרת זה שהמידות מוזרות ואולי שווה לבדוק.. יש שם גם חזיות ב90 וכלמיני מחירים וזהו. תבלי:)

OverSharing

New member
טוב תיקון!../images/Emo103.gif

זה אלנבי 55 [ויש גם קינג ג'ורג' 7] וקוראים לחנות 'ג'ינה' מצאתי את השקית, חח

GaloshiT

New member
תבדקי בגו אנדר חזיות במחיר סבבה שלי עלתה 80

יפה עם ברזלים מחזיקה עם טיפה ריפוד (אני C80) ואני כמעט בטוחה שיש להם C70

../images/Emo32.gif איזה יוווווווווווווווום!

ווף.. אז אתמול הלכנו לישון אצל רין, אבא שלה באילת. אני פשוט מאוהבת בילדודה המתוקה הזאת. איך שנכנסתי היא נעמדה ופערה את הפה, ואמרה שוב ושוב - "כמה את יפה! מיייייכלי מדהימה שלי!", והיא תגיד את זה גם אם אני אראה כמו שיט בטרנינג ונטולת-איפור. היא תמיד תגרום לי להרגיש טוב...
העברנו את הזמן עד שצליל באה. אח"כ הכנו לאכול, התקשרנו לאורי [אורי - יחצ"ן של הצ'ס בר שמסדר לנו כניסות לשם, והיה לו קטע יזיזותי ושיכור עם רין. וגם חתיכהורס] וישבנו במרפסת עם הסלט בייבי שלי, השניצלים שרינרון הכינה וכל מיני שטויות. התחלנו לספר לאורי את הסיפורים ההזויים שלנו... נזכרנו בדברים מהתיכון.. זה היה ממש במקום. באיזשהו שלב הוא הלך ובאו כמה ידידים של רינת [רין = רינת]. ממה שהיא סיפרה עליהם חשבתי שהם דינג דינג דינג JACKPOT! אבל... לא. מסתבר שהם 3 מכורי-עישון כבדים [ליטרלי. אחד מהם היה ממש אוברווייט, ועוד התגאה להראות לנו תמונה שלו מלפני חצי שנה, שאז הוא נראה מקסים. ייאי, בואו נריע לך שהצלחת להרוס את המראה שלך ב6 חודשים...], בחורים לבנים שחשים שהם ראפרים [כשאמרתי את זה, הם ענו - "אנחנו לא חשים ראפרים. אנחנו ראפרים"], צפונבונים שמאוהבים בשון קינגסטון, כאילו שתמציתו כוללת יותר ללהיות גוץ-בן-12-עם-רימיקס-אחד-מוצלח-לפרגי. אחרי שטענתי את הפלאפון שלי בהרבה מוזיקת מועדונים מהם [תוך כדי שהם מתנועעים בגמלוניות למשמע הצלילים], פיתחנו דיון מרדים על כמה שסיגריות גרועות לגוף, בתקווה שהם יקלטו את הרמז ויבינו שהשעה 5 בבוקר נועדה לשינה. במקום זה האוברווייט שאל אותנו אם ניסינו סיגריה אחרי סקס או אחרי ארוחה, וצליל ענתה שהיא לא עושה סקס או אוכלת. זה היה אולי הדבר היחיד המצחיק שיצא מהפגישה איתם... טווווב ואז הגיע היום. אז הלכתי לוינגייט כהרגלי,ואני אוסיף קצת רקע - אני מסורתית, דתיה לשעבר, למדתי באחד מבתי הספר היותר דתיים בעיר שלי. לפני שהתחלתי שירות לאומי הבטיחו לי שאני אוכל לשרת עם מכנסיים [עקרוני לי], בסוף לא, זה התפוצץ ונכנסנו לסרט. אמרתי לרכזת שלי שאני אשרת בחצאית, לא עשיתי את זה, יום אחד היא הפתיעה אותי ומצאה אותי בג'ינס וגופיה והשתוללה. אפשר להעיף אותי מהשירות על זה. היום אני אוכלת להנאתי לאנצ', ופתאום מתקשרת אליי הרכזת היקרה שלי [13:15] "מיכל? את בוינגייט? אוקיי... אז אני גמיעה עם מפקח ב14:00. אוקיי? חיחי ביי!" מיותר לציין שהייתי עם מכנסיים. הלב שלי נפל איך דה פאק אני משיגה חצאית תוך 45 דק'. הבית שלי במרחק 15 דק' נסיעה, לתפוס מונית לוקח עוד זמן, ועד שאני אגיע ליציאה ואחצה את הגשר... נכנסתי לשוק כזה, ידעתי שאם היא תראה אותי עם מכנסיים היא לגמרי תעיף אותי, כי היו לנו אינספור וויכוחים על זה ואין לי *שום* תירוץ להסתתר מאחוריו. התקשרתי לרינת וצליל בוכה, ביקשתי מהן שיבואו דחוף עם חצאית או שאני סיימתי את הקריירה שלי שם. הן לא הבינו מה אני רוצה, הטלפון שלי העיר אותן. הלחצית אותן כ"כ והתקשרתי כל חמש שניות... תוך 25 דק' הגיעה אליי עד לבניין מונית עם חצאית. כ-א-ל-ה מתוקות. ישר החלפתי, ובמקרה גם הייתי עם סוודר 3/4, נראיתי ממש דוייסל'ה מהשורה. המפקח והרכזת הגיעו לקחו אותי לשיחה, הם החמיאו לי כל חמש דק' על זה שאני עם 3/4 למרות שאני לא חייבת והרכזת שלי אמרה שהיא בשוק על השינוי. לא יכולתי לסבול את זה... לשבת שם ולשמוע אותם מאלילים אותי כי אני מביאה כ"כ הרבה קודש, שהוא גאה בי על שאני עושה את העבודה שלי, שהוא שמח שאני מקור להשראה חיובית... זה היה כמו מבחן לראות עד לאילו חריקות המצפון שלי יכול להגיע לפני שאני אתפוצץ. [גבוהות וארוכות. אל דאגה]
סופסוף הגעתי הביתה אל שקט :p ומחר הוא עובד...
היום ישבתי ובהיתי בדוח שהוא כתב איזה 10 דק', והמצאתי פיענוחים משלי לגרפולוגיה ["הא' שלו ארוכה, זה אומר... שהוא ממש מת על בנות משעשעות וחמודות. היי! גם אני משעשעת וחמודה! וויפי!"]. אייאייאיי... הוא המייקלואיס הפרטי שלי (רק בחתיך
). ערב טוב!

Small talk

New member
../images/Emo32.gif אני עשירה

כאילו זה מטורף יש לי עכשיו בארנק 230 שקל, וזה עוד לפני שקיבלתי משכורת (בסוף החודש משהו כמו 500 שקל), ושתבינו כל הקיץ חייתי עם אגורות, לא היה לי שקל בארנק או ביביסיטר או איזשהי עבודה, ועכשיו יש לי כל כך הרבה כסף... ביום ראשון מישהי מהישוב התקשרה ושאלה אם אני אוכל לעזור לה באיזה ארוחה שיש לה ביום רביעי והסכמתי והיום הייתי שם 5 שעות (לא עבדתי יותר מידי דיי השתעממתי למוות בין לרחוץ צלחות של מנה ראשונה ללרחוץ צלחות של מנה עיקרית) ושזה נגמר היא שאלה כמה היא חייבת לי אז אמרתי 100 שקל והיא שלפה 150 ונתנה לי
. אוף ורציתי לחלוק עם אמא שאני עשירה אבל עד שחזרתי הבייתה כולם ישנו.

למעלה