שרשור משחקים בפורום

חצאית......../images/Emo13.gif

ברור שחצאית... ורק מיני- הכי סקסי... ולגבי העגיל בטבור (סורי שאני מחזירה אתכם אחורה...) זה סקסי בטירוף... ולשאלה שלי, שיער חלק או תלתלים?

אדווש ד

New member
אממ

ברור שחלק יש לי תלתלים ואני שונאת את השיער שליייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייי אהה וגם יש לי עגיל בתבור/טבור איך שלא כותבים את זה.. אמממ דוגמנית עם גבות עבות או דקות או באמצע????...

תות ספרי להם על עגיל בטבור לדוגמניו

אני מקווה שתותינקה רואה את זה (בובה מושלמת 20) ספרי להם על הגיל בטבור לדוגמניות:):) בתור אחת שיש לה אחד כזה:):):) ועכשיו לתשובה שלי לגבי השיער ....שיער חלק ברור:*:):):):) השאלה שלי הריון או רגיל:):):) וווששיי היה פה:)

גבות- "באמצע"....

טוב, קודם כל, בנוגע לעגיל בטבור, רוב הצלמים בכלל מבקשים מהדוגמניות להוריד את העגיל לטבור לפני הצילום. כשאני הצטלמתי, ברוב הפעמים, הצלמים הלכו על המראה הנטוראל, שזה כולל מינימום איפור, וגם בלי תכשיטים, ולכן גם בלי עגיל לטבור... יש כאלה צלמים שיבקשו מהדוגמנית להוריד את העגיל, יש כאלה שיבקשו לשים אחד קטן ויש גם את אלה שיאשרו עם עגיל יפה וגדול (איתם אני הכי מסכימה...חחח...)
בנוגע לגבות, גבות שהן ב"אמצע" הן הכי יפות. גבות עבות מידי נראות ממש לא אסתטיות וגבות דקות מידי-הן לא הכי יפות. אז נתפשר, על האמצע...
וווששייי, מאמי- בנוגע לשאלתך: דוגמנית רגילה מקרינה הרבה יותר יופי ומצויינות בפוזות שלה מאשר דוגמנית בהיריון, אבל גם לדוגמנית בהיריון, יש את הקסם האישי שלה... אבל אם חייב להחליט- דוגמנית רגילה!!!
ולשאלתי, מה עדיף- חולצה עם מחשוף או חולצת בטן?...

אדווש ד

New member
מחשוף... חחח

מה באמת מבקשים להוריד את העגיל?.. אבל אז יש נקודה של החור... דוגמן שחום/דוגמן לבן?..

דוגמן שחום:):)../images/Emo215.gif

קטלוג של fox קטלוג של רנואר? יאללה שחקו:):*:)::) ווושששיייי

אדווש ד

New member
פוקס... איזה יפה הקטלוג החדש...

הסדרה הדוגמניות2{ערוץ 10} או הטופ מודל הבאה{ערוץ 3}???

גם וגם...

כל מי שמתאים לעולם הדוגמנות, רצוי שינסה... זה לא משנה בחור/ה... "רוברטו", "יולי" או "עלית מודלס"?...

דוגמנית ב...ג'

ג'מה וורד [אנה קורניקובה היא hardly a model... יותר שחקנית טניס. בוודאי אין מקום להשוות אותה לאדריאנה לימה למשל...]

דוגמן ב --- ז---- זוהר ליבה

הוא דוגמן באחת מהסוכניות בארץ:) בגלל שאני לא מקבל % אז אני לא אומר באיזה סוכנות:) חפשו אותו:) שיהיה לכולם לילה טוף:) וווששייי

דוגמנית ב ---ח-- חן בראונשטיין

אני אוהב את התמונות שלה:) אחלה דוגמנית שיהיה לה בהצלחה:) יאללה שחקו קצת אני פרשתי:) לילה טוב וווששייי:)

דוגמנית ב --ט--- -טויה

מדגמנת באחת מהסוכניות בארץ:) היא ממונגוליה:) לא הטעם שלי בכלל אבל מדגמנת באחת הסוכניות המובילות:) שיהיה לה בהצלחה:) וווששייי המשך משחק מהנה:) והמשך יום מצווין :) לכל גולשי הפורום ולמנהלים:)

topagency2

New member
דוגמנית ב י' יעל בר זוהר

יעל בר זוהר נמוכה נמוכה אבל מהממת! האותה הבאה כ'

למעלה