שרשור מצטרפים חדשים

חחח... אופס../images/Emo9.gif

אכן, אני בת 19, ואחותי למדה במשך שנתיים ריקודי בטן ואז הייתה צריכה להכין איזה ריקוד לגן של הילדה שלה וקראה לי לעזור לה להכין כוריאוגרפיה (כשאף פעם לא למדתי ריקודי בטן) ואחרי שעזרתי לה היא התאיישה ואמרה שהיא בחיים לא תזוז ככה והעבירה לי את כל התלבושות שהיו לה ואמרה לי שאני חייבת ללכת ללמוד, ההורים שלי השתכנעו ולחצו עלי גם כן, אז-הלכתי.

מזל טוב + שאלה

מזל טוב על הפורום ... אני גרה בגליל העליון ומחפשת כאן מקום ללמוד יש המלצה?

שרית(^_^)

New member
יוּוּוּוּ איזה כיף !!!../images/Emo24.gif

ממש התרגשתי למצוא את הפורום הזה
איזה כיף ! הרבה שנים חלמתי ללמוד ריקודי בטן, ואיכשהו אף פעם לא יצא. לפני כחודשיים, בגיל 33, סוף סוף החלום התגשם. אני רוקדת פעמיים בשבוע, עם שתי מורות שונות. פעם אחת בחוג שסידרו לנו בעבודה, עם מורה מ-ע-ו-ל-ה בשם אורלי ארושס, ופעם נוספת בשבוע בהולמס פלייס (שם אני גם מתאמנת), בחוג ריקודי בטן שנפתח לפני שלושה שבועות, עם מורה מקסימה בשם ורד. זה נורא נחמד, כי שתיהן מלמדות בסגנון די שונה. חוץ מזה, בהולמס פלייס רוקדים מול מראה ובעבודה בלי, שזה גם הבדל די משמעותי. אני ממש מוקסמת מהריקוד הזה ! איזה כיף ! איזו נשיות מתפרצת ! תלבושת עדיין אין לי, ואפילו לא צעיף עם מצלצלים
הבנתי שבארץ זה עולה בערך פי 5 מאשר בטורקיה או במצרים, וגם המבחר די עלוב. אולי זו הזדמנות לנסוע לנופש קצר בטורקיה ולהצטייד...
טוב, אז מעכשיו מבטיחה להיות מבקרת קבועה כאן, להחליף חוויות, להתייעץ ואולי אפילו לייעץ.

../images/Emo45.gifיש../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif יש לנו חברה נוספת!

איזה כיף- חברה נוספת- ומשקיענית! אז אם את מתכננת נסיעה לתורכיה- אולי אפילו כדאי לעשות כאן איזו הזמנה מרוכזת דרכך
כבר היו כמה אנשים שחיפשו...
אשמח לראותך כאן!

למעלה