שרשור מצטרפים חדשים

shiri33

New member
מחפשת מקום ללמוד

למדתי כבר שנה באיזה מתנס ואני רוצה לחזור לזה למישהי יש המלצות על מקום מסוים?

עקוצה

New member
ואוו.... מדהים! ../images/Emo9.gif

עשית לי, רקדנית שמנמנה, פשוט טוב על הלב... וגם שאר הכותבים כאן. התמיכה- מדהימה. עשיתן לי חשק... לכמה דברים. קודם כל, אני מאוד אוהבת ריקודי בטן, ואם היה מקום שקרוב אליי- שבו יכלתי לרקוד הייתי עושה את זה מיד, אבל אני גרה הבחור- צורן... ואין כאן משהו רציני. פתאום חשבתי- אולי אני אקים קבוצת אנשים שרוקדים בסגנון חופשי, כמו למשל בקליפ של פאטבוי סלים, שהם רוקדים ליד הקולנוע? פרייז יו... טוב בקיצור, אני אמשיך לקרוא את ההודעות ולהתרשם לטובה, וש"נביא את הבשורה" וכמה שיותר אנשים ישתחררו מהמועקות והחסימות בעקבות הריקוד... או כל דבר אחד שעושה להם טוב על הלב... אוהבת- ניצן... כן אני כבר מרשה לעצמי לכתוב "אוהבת"....

../images/Emo99.gif שילוםםםםם ../images/Emo70.gif../images/Emo105.gif

מזל טוף על הפורום
אה ואני חדשה
אני מאודדד אוהבת ריקודי בטן
זה פשוט דבר מהמם מקווה שתקבלו אותי
אז מה עושים במין פורום שכזה :)?

גם אני פחות או יותר באותו מצב---

רק שכבר עברתי שנתיים של לימוד חובבני... אני ממש חסרת סבלנות למצוא מקום שיהיה מקצועי יותר... שמות של מקומות שאני יודעת עליהם? אין הרבה בינתיים, בואי אלי לתיבת המסרים ואחלוק איתך מידע.

../images/Emo23.gif מתוקה!

עשית לי נעים על הלב, לקרוא את מה שאת כותבת... בעיה, כשגרים ב"חור" כהגדרתך, אבל הרעיון שהעילית- מקסים! חוצמזה, אם את רוצה ללמוד לרקוד בטן, ויש לך בבית טלויזיה ווידאו, או DVD יש היום בשוק קלטות שמלמדות ממש מהבסיס, וגם DVD ים. כך או כך, אל תפסיקי לנוע, אפילו בלי הדרכה- סתם, לפי הלב, לפי איך שהגוף רוצה, כמו שכתבתי כאן ללירון- בחושך, או באור, במוזיקה או בשקט- פשוט להניע את הגוף ולהתאהב בו כל פעם מחדש. לדעתי זה שומר על פרספקטיבה ביחס לעולם, וגם על דימוי עצמי מחוזק. ובכיף, תישארי!

כמה מילים על...

עצמי, אני בת 27, נשואה מהוד השרון. סטודנטית (עדיין...) ללימודי נשים ומגדר ולספרות עברית.עובדת בחנות ספרים
ומאוד מושפעת מהלימודים, מהתיאוריות הפמיניסטיות על גוף האשה
ופוליטיקה של הגוף. אף פעם לא הייתי רזה במיוחד
, וגם עכשיו אחרי ניסיונות של כל מיני דיאטות, נו....דרך המלך חרמון וכאלה הבנתי שרק צריך לעשות כושר (אני שוחה בקאנטרי בה"ה) ומחפשת חוג נורמאלי לריקודי בטן, משהו שהוא גם לנשמה. אה....ומה הסוגיה? מחכה לסיעור מוחות

../images/Emo24.gif הגבתי לך למטה...

בכל אופן, הסוגיה פה מסתובבת באיזה מקום... חוג נורמלי? נו, יש כאן כבר כמה שמחפשות, נראה לי שאולי אתן יכולות ביחד להירשם לאותו מקום- ויפתחו קבוצה חדשה!

NeTuSh2

New member
:)

אני מת"א.. יש את סטודיו B מישהו מכיר .. ? כי נראה לי ששם אני אנסה להתחיל ריקודי בטן, כדאי

וואו איזה פורום!

ועוד שלנו ובעברית! נראה לי אחד המקומות היותר בריאים בעולמנו הקולבי... גם אני חושבת שריקודי בטן זה דבר מאוד ממכר, הייתי בכמה שעורים אבל זו הייתה כיתה מאוד מתקדמת ולא התאים לי לנסות להתאים את עצמי בלי ללמוד באמת את הבסיס ולהנות מכל צעד...אז גם אני בחיפושים... רקדנית שמנמנה, הלינק ששלח מרתק, מישהי מכירה פה את האנשים המדוברים? יש איזה המלצה?

שלום!! ברוכה הבאה../images/Emo70.gif ../images/Emo175.gif

מה שסיפרת כאן- על להתחיל מהאמצע- מוכר גם לי... לפעמים, כשרוקדים יפה באופן כללי מורות לריקוד שאינן מיומנות מספיק חושבות שיש אפשרות להתחיל מהאמצע- ואז הן מאפשרות כניסה לקבוצה של מתקדמות- בלי הקדמות... אז זה נכון שמבחינת גמישות התנועות ואופיין- הן יכולות להיות יפות מתנועות של נשים יותר מנוסות בריקוד - אבל אין מנוס מלמידת הבסיס- כמה מיגע שלא יהיה... המלצות? לצערי עוד אין לי יותר מדי, לא מכירה הרבה שפועלות בתחום, מה שכן, אני יכולה להמליץ על הקטגוריות שמילאתי בפורום- הלינקים, כולל המאמר עם אלינה פיצ'רסקי (שאותו הבנתי שאהבת...), ובלוחות זמנים תוכלי למצוא הופעות קרובות וארועים מתקרבים... היום בערב, למשל, יש מסיבת ריקודי בטן בצוותא, כך סיפרה לנו אוסנת... נשמע לי מצוין! תקראי בהודעה שלה (כמה נוח כשכל ההודעות עוד על אותו דף

nosha1

New member
מצטרפת חדשה

שלום שמי ליאל מכפ"ס בת 21 רוקדת ריקודי בטן מגיל קטן, מעולם לא למדתי את הריקוד. הייתי מתבוננת בסרטים הערביים של פעם ולומדת מהרקדניות בסרט איך לענטז. ברכות על הפורום, שמחה להיות כאן. נושה

ברוכה הבאה ../images/Emo70.gif ../images/Emo24.gif

גם אם לא למדת את הריקוד- אבל הוא בתחושות יושב במקום הנכון- זו כבר התחלה מצוינת! יש בחורות שזה מספיק להן, אני הגעתי להרחבת אופקי בתחום די במקרה- רציתי להיכנס לכוש,ר והדבר שהכי אהבתי לעשות- היה לרקוד- מפה לשם התגלגלתי לשיעור ריקודי בטן במכון הכושר שאליו הייתי רשומה, וכך התחילה האהבה שלי להתפתח- כמו שלימור אמרה כאן בשרשור אחר- התמכרתי! ובכל אופן- ברוכה הבאה!

osnatshikuy

New member
מתפקדת ../images/Emo124.gif

שמחתי לראות גם בן ראשון בפורום. רוקדת כשנתיים.

GATINHA

New member
שלום שלום

אני רוקדת 8 שנים ומופיעה 2... אבל לא ריקודי בטן... עכשיו לאחרונה "הפילו" עלי בלהקה לענטז לצלילי ג'ורג' בר (ועד אז מעולם לא שמעתי מוסיקה מזרחית או ראיתי הופעה) והיום התגברתי על שלב "אני לא מתחברת" (צחקו עלי בגלל שאני אשכנזיה ונראית ככה) ואני רוקדת בכל הופעה (או לפחות מנסה) קטע של 5 דקות... ונורא נהנית.. יש דברים שדומים לסמבה... אם לפני שנה הייתם פונים אלי ומדברים עלי רוקדת מזרחית הייתי צוחקת לכם בפרצוף....

למה לצחוק בפרצוף?! ../images/Emo8.gif

כן, יש הרבה אנשים שלא מתחברים לקטע, זה ידוע, אבל עד שלא ראית רקדנית שיודעת לנוע רוקדת, וכל עוד את חושבת שחייבים להיות שמנים כדי לרקוד, או שזה ריקוד של שמנים- את לא נפתחת לזה באמת... ואם כן תפתחי לזה (אני מבינה שניסית...) תראי שזה ממש ממש לא כמו שזה נראה- מלא רגש, מלא הבעה, וגם דורש כושר ודיוק- ולמרות שגם שמנות יכולות להשיג את הדיוק הזה והיופי הזה, ושהריקוד יצא לא פחות יפה- זה לא עושה את זה פחות מלהיב! אני יודעת שהתגובות שאני מקבלת כשאני רוקדת (ואני לא מופיעה, מצד אחד, אבל גם לא רזה בכלל... כפי שהניק שלי מעיד עלי...) הן "וואו! את הרבה פחות שמנה משחשבתי!".... השליטה בתנועות ובשרירים, למרות שקל יותר לחשוב עליה אצל רזות- קיימת גם אצל שמנות, ויפה לא פחות! אז ברוכה הבאה, ותהני מהריקוד!

../images/Emo175.gif

שלומלום לכולם, אני חיילת בת 91 שהתחילה לאחרונה עקב לחץ משפחתי גדול ללמוד ריקודי בטן, זה כיף לא נורמלי, רק חבל שאני לא משהו בזה

../images/Emo12.gif עקב לחץ משפחתי כבד?!

מוזר, לא מכירה הרבה משפחות שלוחצות על בנותיהן ללמוד ריקודי בטן... את חיילת בת 91?!
אולי 19... כך או כך- ברוכה הבאה...

למעלה