** שרשור לילה 3 היום ה-47 בבית - עדכונים **

מצב
הנושא נעול.

Christina 1001

Well-known member
כן, מאמי.

האדם תמיד ישאף להמצא
במעגל הזהה לו,

הכוונה, ביולוגית.
זה השרדותית.
נכון. אבל מה הטעם להזדעק ולתייג אותה כגזענית אם כולנו בסופו של דבר גזענים?
על סמך מה היא נשפטת כאן, אם לא על חוסר היכולת שלה לייפייף ולעדן את דבריה, כפי שכבר קלדתי?

אופה קטנטנה

Well-known member
ראשית, כי העובדה שאנחנו יודעים שאנחנו כאלה,

מסייעת לנו בעזרת תבונתנו, להמנע מכך ככל הניתן.
אחרת, העולם הופך למקום עוד יותר גרוע ממה שהוא כבר.
להוקיע, לא ליפות, ובזה זה מסתכם.

Psy Bear

Well-known member
חחחחחח הדיירות האלו חיות בססססרט, בשפתו של קאזם.
מתדיינות מה הן מצפות מהדיירים הותיקים. "הייתי רוצה שתביע את דעתה יותר". מה את יועצת שכבה??? חחחחח מי שואל אותך טמבלית

הן באיזושהי אילוזיה שהן באו בתור מבקרות של הדיירים בבית, ומישהו יקח אותן ברצינות.

בסדר555

Well-known member
נכתב ע"י tarimulu:
כבר נאמר פה "אני אצביע לסתיו גם אם היא תעשה להם קקי בסלון". כל מי שתומך בסתיו יודע שגם מקרה האשכנזי וגם מקרה האיבר - לא במקום ואם היה נאמר ע"י דיירת שהם לא אוהבים, היו מדברים כמו שתומכי ספיר מדברים עכשיו. אתם יכולים להודות שעשתה דברים מכוערים ולא במקום ועדיין בוחרים להצביע לה לא משנה מה היא תעשה.

יותר מזה, אם זה היה מגיע משניר למשל כלפי בחורה, מחר בפרק היו רואים את עוז מעדכן אותו שהוא דייר על תנאי.

אין לי ספק שאם היה פה משאל בלי שמות של דיירים ולא היינו מכירים את האירוע והמעורבים, והייתם נשאלים אובייקטיבית רק על הציטוטים עצמם, לפחות 98% היו מסכימים.

נכתב ע"י *איסי מיאקי:
ממש כמו דיבור של ביביסטים על ביבי
לגבי האזהרות אין להן כבר שום חשיבות בבית הזה העונה ועונה קודמת דיירים היו אמורים לעוף מזמן
בעיניי נאמרו ונעשו לה דברים הרבה יותר גרועים

ולכן לא אכפת לי מה תעשה עדיין אצביע לה

אם היו חבורה של צדיקים וטובי לב וסתם הייתה זורקת להם משפטים
הייתי אומר שההתנהגות שלה מכוערת
אבל זה לא המקרה
היא עוד עדינה איתם

יכולים לא להסכים

במקרה של ספיר והמקלחת חלק הצדיקו את ספיר
האם גם הם התנהגו כביביסטים?

Maybe Mary

Well-known member
מנהל
לגבי האזהרות אין להן כבר שום חשיבות בבית הזה העונה ועונה קודמת דיירים היו אמורים לעוף מזמן

אבל זה לא המקרה
היא עוד עדינה איתם

יכולים לא להסכים

לא נכון!
אני בתור אחת שאוהבת את ספיר לא הצדקתי את ספיר כי אם האשמתי את כולם! כולם כולל כולם!
לא לקחתי שום צד

אז...אני אשתמש במילים שנאמרו על מה שסתיו עושה
סו פאקינג וואט
זה בולשיט נו!

*איסי מיאקי

Well-known member

אבל זה לא המקרה
היא עוד עדינה איתם

יכולים לא להסכים

היי בסדר מה נשמע |לב|
אם אתה אמרת את האמירה הזאת - לא ידעתי את זה, לא ידעתי מי אמר.

בכל מקרה, להצביע למישהו/י בעיוורון ולא משנה מה הוא יעשה זה דפוס גאה של ביביסטים.
כמובן שאתה מהמם ומושלם ואני נהנה מכל פוסט שלך גם אם תצביע לסתיו בכל מקרה, וגם לביבי חח

בכל מקרה, זה לא קשור למה שהיה במקלחת (מזעזע, אלים, משפיל וליבי היה עם סתיו לחלוטין)
מדובר על לאבד את יכולת השיפוט ולהצביע בעיוורון.

מקווה שהבהרתי את עצמי וסליחה אם מישהו נעלב - כמובן שזו לא הכוונה ואתה האחרון שארצה שיפגע |לב|

בסדר555

Well-known member
היי בסדר מה נשמע |לב|
אם אתה אמרת את האמירה הזאת - לא ידעתי את זה, לא ידעתי מי אמר.

בכל מקרה, להצביע למישהו/י בעיוורון ולא משנה מה הוא יעשה זה דפוס גאה של ביביסטים.
כמובן שאתה מהמם ומושלם ואני נהנה מכל פוסט שלך גם אם תצביע לסתיו בכל מקרה, וגם לביבי חח

בכל מקרה, זה לא קשור למה שהיה במקלחת (מזעזע, אלים, משפיל וליבי היה עם סתיו לחלוטין)
מדובר על לאבד את יכולת השיפוט ולהצביע בעיוורון.

מקווה שהבהרתי את עצמי וסליחה אם מישהו נעלב - כמובן שזו לא הכוונה ואתה האחרון שארצה שיפגע |לב|
sha3 (11).gif
חלילה להפגע
מבין למה יכולת לחשוב ככה
הנקודה הייתה שלדעתי הרוע וההשפלות שלהם במשך 45 ימים גובר על מה שהיא כבר תעשה (כמובן הדוגמה הייתה בהגזמה)

Christina 1001

Well-known member

אבל זה לא המקרה
היא עוד עדינה איתם

יכולים לא להסכים

כל עונה זה אותו דבר..
מי שאוהב את משה, יחליט מתי ואיך הוא גם מבקר את משה (כדי להיחשב אובייקטיבי לאמת למרות האהבה לדייר) ומתי לזכות אותו בלגיטימציה לכל דבר דוחה שיגיד או יעשה.. זה לא באמת האישיו.
האישיו הוא שדעתינו כצופים כבר התקבעה ובאופן טבעי אנחנו נבחר 'להחליק' לפייבוריט שלנו כל מיני קטעים וזה בסדר.

tarimulu

Well-known member
הם לא אמרו מראש "לא משנה מה ספיר תעשה נצדיק אותה". הצדיקו אירוע ספציפי או מסגרו אותו עם נסיבות אחרות. והרבה גינו את האירוע אגב. אם מישהו היה אומר שיצביע לספיר גם אם היא תשרוף לסתיו את הבגדים למשל, אז כן, זה גם היה כמו להיות ביביסטי
אני אישית הייתי מגנה את האמירה לא משנה מי היה אומר אותה ונראה אם נגיע למצב שזה יעמוד למבחן. אבל אני יכול לבקר גם דיירים שאני אוהב (ועושה זאת)

Kaz12

Well-known member
אבל באמת חבל שסתיו לא מתלהבת יותר מאורי החדש. הוא דווקא די חמוד באמת.
אני לא עף עליו ברמת עידן או גיא כמובן, אבל הוא חמוד.

מצב
הנושא נעול.
למעלה