** שרשור לילה 3 היום ה-47 בבית - עדכונים **

מצב
הנושא נעול.

טוויגיי

Well-known member
אם תמיכה בספיר הייתה פוסקת על בסיס כל הביריונות שלה כלפיי סתיו אפשר היה (אולי) להשתמש בטיעון לביביזם אבל
זה לא קורה אז
מיותר להשתמש בזה כנגד

alesandro2

Well-known member
על מי אורי ה״אשכנזי״ ( נגר זה לא אשכנזי) אמר שהוא דמות דמות ויש לו לב ענק?

tarimulu

Well-known member
כל כך התמקדנו באמירה עצמה, ששכחנו מה קרה שניה אחרי שסתיו העירה לה ולא העלינו את זה פה (למי שטען שזו אולי פליטת פה או לא בכוונה לפגוע אלא רק להטריל). כשספיר ביקשה ממנה מיד לא לדבר על נושאים כאלה ועל איזה אזורים בגוף היא ראתה או לא, סתיו המשיכה ואמרה אני אגיד מה שאני רוצה וכמה שאני רוצה. זה לא שהיא לא שמה לב או אמרה אופס או התנצלה שירדה לרמות האלה. היא שמעה שמעירים לה, הגיבה להערה, ואישרה מחדש את זה שהיא עומדת מאחוריה ותגיד אותם שוב אם תרצה. כשספיר ביקשה מהאח לקרוא לה, סתיו גם אמרה בלעג "אוי אוי אוי". היא ידעה מה היא אומרת ולמה ולא התחרטה

merilue

Well-known member
כל כך התמקדנו באמירה עצמה, ששכחנו מה קרה שניה אחרי שסתיו העירה לה ולא העלינו את זה פה (למי שטען שזו אולי פליטת פה או לא בכוונה לפגוע אלא רק להטריל). כשספיר ביקשה ממנה מיד לא לדבר על נושאים כאלה ועל איזה אזורים בגוף היא ראתה או לא, סתיו המשיכה ואמרה אני אגיד מה שאני רוצה וכמה שאני רוצה. זה לא שהיא לא שמה לב או אמרה אופס או התנצלה שירדה לרמות האלה. היא שמעה שמעירים לה, הגיבה להערה, ואישרה מחדש את זה שהיא עומדת מאחוריה ותגיד אותם שוב אם תרצה. כשספיר ביקשה מהאח לקרוא לה, סתיו גם אמרה בלעג "אוי אוי אוי". היא ידעה מה היא אומרת ולמה ולא התחרטה
צרפת ?

סתם סתם
😘

ראש גזר 2225577654

Well-known member
אין שום ספק שהיא לא התכוונה לפגוע בתחת שלי

בוףףברכה

Well-known member
הם עדיין לא קולטים שהם...גם

דיירים..שווים...ו...שיכירו
את מי שנכנסו עימם...
ולא נכנסו...ליישר..ת'הדורים.....

Psy Bear

Well-known member
מי נתן לחבר'ה האלו להבין שהם נכנסים בשביל "לתקן" את הדיירים הותיקים?
בונ'א הם כולם נכנסו בגישה כאילו קראו להם לעשות לותיקים טיפול פסיכולוגי.

Psy Bear

Well-known member
יש על זה פרק מעולה של gay science

מפחד להסתכל על משהו שטוען שיש סיבה למה הגרון של הומואים הוא כמו שהוא...
אחרי זה אקבל הצעות באינסטגרם אללה יוסתור.

Psy Bear

Well-known member

yoni564712

Well-known member
שוקי נגר בנתיים אחלה

יעבור לי אחרי שיהפוך לבייביסיטר של שניר

Psy Bear

Well-known member
בונ'א קודם הייתה כאן סערה של תגובות אז לא דיברנו על הדיון שהיה על זה ששיר קוראת לעצמה "שיר המכשיר".
היא חושבת ש"מכשיר" זה פשוט אומר שהיא יפה. אז היא התפארה מול הבנים "אני אהבתי את זה שקראו לי יפה אז אני קוראת לעצמי ככה".
והבנים כזה מסתכלים אחד לשני במבוכה - מה היא לא יודעת?
אז אורי של ספיר אומר לה "תגידי... מה עושים עם מכשיר?... משתמשים בו! אז תביני לבד" ואז הייתה דממה מביכה כזו בזמן שהטמבלית הזו קלטה שכל הזמן הזה קראה לעצמה ככה בפני כולם, בטח גם בני משפחה :-D
ואז היא אמרה "לאאאא, אתה לא תגיד לי ככה"

מצב
הנושא נעול.
למעלה