**שרשור לילה 2 - היום ה96 בבית - עדכונים**

מצב
הנושא נעול.

ORIGINALNIK

Well-known member
לא מספיק שאלמוג בלתי נסבלת כשהיא מדבר אז היא חייבת גם לשירררר

fairytalee

Well-known member
תום וג'וזי.
עוז באופן שיטתי מסתיר את האנטי של תום לג'וזי. היו הרבה שיחות רמי-תום על ג'וזי במהלך העונה וכמעט כולם לא הגיעו לשידור. שלא לדבר על זה שתום פתח על ג'וזי לפני שבוע ועוז פשוט מחק את זה ודאג להשאיר את כל הסצנות שמראות שג'וזי נפגע ממנו והותיר את הקהל מגרד בראשו.
אז ממש לא מפתיע שיוצא בסוף כאילו ג'וזי בא עליו על כלום. ככה עוז ערך את זה.
ותום תמיד היה מאוד ארגומנטטיבי, כיאה לעורך דין. אפילו עם הדובי הורוד וניקול ראידמן נכנס הערב למיני ויכוחים. הוא אוהב את הדינמיקה הזאת. ג'וזי בראש של "אני חושב ככה, אתה אחרת ובוא נתקדם". כשתום לא עוצר עם הטיעוני נגד שלו ג'וזי מרגיש שהוא מבטל את הזכות שלו להחזיק בדיעה אחרת.

נערך לאחרונה ב:

Droritt

Well-known member
תום וג'וזי.
עוז באופן שיטתי מסתיר את האנטי של תום לג'וזי. היו הרבה שיחות רמי-תום על ג'וזי במהלך העונה וכמעט כולם לא הגיעו לשידור. שלא לדבר על זה שתום פתח על ג'וזי לפני שבוע ועוז פשוט מחק את זה ודאג להשאיר את כל הסצנות שמראות שג'וזי נפגע ממנו והותיר את הקהל מגרד בראשו.
אז ממש לא מפתיע שיוצא בסוף כאילו ג'וזי בא עליו על כלום. ככה עוז ערך את זה.
ותום תמיד היה מאוד ארגומנטטיבי, כיאה לעורך דין. אפילו עם הדובי הורוד וניקול ראידמן נכנס הערב למיני ויכוחים. הוא אוהב את הדינמיקה הזאת. ג'וזי בראש של "אני חושב ככה, אתה אחרת ובוא נתקדם". כשתום לא עוצר עם הטיעונים שלו ג'וזי מרגיש שזה מבטל את הזכות שלו להחזיק בדיעה אחרת.
יכול להיות אבל בסצנה שכן שידרו היום תום צדק.. הוא בסך הכל הביע את דעתו כשהתחיל להתפתח שיח בנושא וישר ג'וזי לוקח את זה אישית שהוא לא מסכים איתו

fairytalee

Well-known member
יכול להיות אבל בסצנה שכן שידרו היום תום צדק.. הוא בסך הכל הביע את דעתו כשהתחיל להתפתח שיח בנושא וישר ג'וזי לוקח את זה אישית שהוא לא מסכים איתו

שימי לב שעל ההתחלה כשתום ענה לו הוא אמר לו "אני לא רוצה שנדבר על זה" ותום המשיך
כי הוא כבר ידע לאן זה הולך... זה יושב על פעמים קודמות, הוא מרגיש שהוא אומר דיעה אישית ותום גורר אותו לויכוח שממנו חייב לצאת מנצח אחד

Droritt

Well-known member
שימי לב שעל ההתחלה כשתום ענה לו הוא אמר לו "אני לא רוצה שנדבר על זה" ותום המשיך
כי הוא כבר ידע לאן זה הולך... זה יושב על פעמים קודמות, הוא מרגיש שהוא אומר דיעה אישית ותום גורר אותו לויכוח שממנו חייב לצאת מנצח אחד
אבל למה ישר להשתיק את תום? מה הוא כבר אמר? בסך הכל הביע דעה לגיטימית.. ג'וזי לא יודע להפריד בין שיח של הבעת דעות לבין התנגחות בו.. ממה שאני ראיתי תום ממש לא בא להתנגח בו.. הוא רק רצה להגיד איך הוא רואה את הדברים

fairytalee

Well-known member
אבל למה ישר להשתיק את תום? מה הוא כבר אמר? בסך הכל הביע דעה לגיטימית.. ג'וזי לא יודע להפריד בין שיח של הבעת דעות לבין התנגחות בו.. ממה שאני ראיתי תום ממש לא בא להתנגח בו.. הוא רק רצה להגיד איך הוא רואה את הדברים

תראי, הוא רואה בתום בן אדם שמתווכח למחייתו, שדובר את השפה הרבה יותר טוב ממנו ושלא מת עליו או מחפש את טובתו. אז כשג'וזי זורק דיעה שלו על משהו לא קשור לתום ולא מפנה אותה לתום, ותום באופן שיטתי גורר את זה לדיון מתיש, רב טיעונים עד שאחד מהם ינצח, לג'וזי זה לא ממש בא טוב. בין אם הוא מרגיש שתום מבטל את הזכות שלו לחשוב אחרת או שהוא מנסה לנצח אותו בויכוח לעיני המצלמות. בקיצור יש הרבה מתח מתחת לפני השטח למרות שתום מעולה בלהראות כאילו הכל בסדר אח שלי.

מצב
הנושא נעול.
למעלה