**שרשור לילה 2 - היום ה96 בבית - עדכונים**

מצב
הנושא נעול.

shiri1429

Well-known member
במקום להראות לנו את הצחוקים של קארין וג'וזי, מראים לנו את השומה הזאת מזייפת וכוססת צפורניים. איף.

alesandro2

Well-known member
אין על האינטראקציה שהיתה בין מנחם בן ז״ל לשימי תבורי, מהקורעים שהיו באח

קבצים מצורפים

• EF8F727E-8A28-46C5-B7B8-FE5948798D35.png
    EF8F727E-8A28-46C5-B7B8-FE5948798D35.png
    1.4 MB · צפיות: 7

קליאו22

Well-known member
עוז שמר טוב טוב על קארין שלא תודח.
קארין הייתה צריכה להיות מודחת כבר מזמן אבל עוז סידר לה שלא תודח
עם כל מיני טריקים. זה אומר שהיא מאוד מועדפת עליו.
למועדפים אפשר לעזור עד גבול מסוים, כל השאר תלוי באישיות שאמורה לגבות.
קארין קיבלה פרסים די שווים ומושקעים והיא עדיין בוכה ולא זוכרת - בדיוק האבחנה הנכונה של ג'וזי עליה, זו הבחורה ויש לה את תירוץ הגיל כרגע.
אבל אין ספק שזהבה בראש קבלת הטבות בבית ולא רק של העונה, של כל העונות. יש נטיה ברורה להעדפה מההתחלה ולו בכדי שלא תברח מהבית.
אם האח שומע אותי עכשיו הוא כבר יכול להחזיר לה את זכות ההדחה, תתחיל להתייחס אליה כאחד האדם שם וחלאס עם מסרים, שירים שלה - היה מזה מספיק. בשלב הזה היא לא תעזוב אפילו אם תאיים...קרוב לסוף זהבה לא תוותר לקנות בית עם יחידת דיור נפרדת לבן.

ORIGINALNIK

Well-known member
למועדפים אפשר לעזור עד גבול מסוים, כל השאר תלוי באישיות שאמורה לגבות.
קארין קיבלה פרסים די שווים ומושקעים והיא עדיין בוכה ולא זוכרת - בדיוק האבחנה הנכונה של ג'וזי עליה, זו הבחורה ויש לה את תירוץ הגיל כרגע.
אבל אין ספק שזהבה בראש קבלת הטבות בבית ולא רק של העונה, של כל העונות. יש נטיה ברורה להעדפה מההתחלה ולו בכדי שלא תברח מהבית.
אם האח שומע אותי עכשיו הוא כבר יכול להחזיר לה את זכות ההדחה, תתחיל להתייחס אליה כאחד האדם שם וחלאס עם מסרים, שירים שלה - היה מזה מספיק. בשלב הזה היא לא תעזוב אפילו אם תאיים...קרוב לסוף זהבה לא תוותר לקנות בית עם יחידת דיור נפרדת לבן.
צודקת לדעתי לפחות בהדחה האחרונה חייב להחזיר לזהבה את זכות ההדחה
בושה שדמות שטוחה ומשעממת כזאת הולכת לזכות

קליאו22

Well-known member
אני חושבת שיצאה עליבות הנפש של תום בפרק הזה באופן די בולט. הקנאה יוצאת לו מכל החורים, אין איך להסתיר גם את זה מר נכלולי, למרות כל טיעוני בית המשפט המגוחכים שלו שבא למות. אהבתי שניקול נכנסה בלארדית שהוא. כמה טמטום יוצא ממנו, פשוט מביך - מול דובי אח, מול ניקול ובטח מול ג'וזי. קטן מאוד

dorya

Well-known member
אני חושבת שיצאה עליבות הנפש של תום בפרק הזה באופן די בולט. הקנאה יוצאת לו מכל החורים, אין איך להסתיר גם את זה מר נכלולי, למרות כל טיעוני בית המשפט המגוחכים שלו שבא למות. אהבתי שניקול נכנסה בלארדית שהוא. כמה טמטום יוצא ממנו, פשוט מביך - מול דובי אח, מול ניקול ובטח מול ג'וזי. קטן מאוד
זה פרק שהיה טוב לתום, הוא מכוון לגמר מקום 3..

Maybe Mary

Well-known member
מנהל
אני גם חושבת לדעתי תום יוצא כמו שהוא רק בפני צופי 26
מי שצופה רק בתוכניות חושב שתום מקסים ומשעשע
לא
יש גם מי שצופה בלייב ובטוח שתום מקסים,משעשע,רגיש ומדהים.

אני לא אצליח אף פעם להבין את הקביעות האבסולוטיות לגביי דיירים
מבחינתי ג'וזי שחקן,מניפולטיבי,משחק לצופים על הנקודות הרגישות כי הוא כבר יודע מה קונה קהל,שקרן ובעל התקפי זעם שהוא מנסה להסתיר אבל מידי פעם מתפלק לו ה"אני האמיתי"

יחד עם זאת - זאת דעתי נטו,אני בטח לא יכולה לקבוע עובדה על סמך דעתי
זה מה שאני רואה,מי שאוהב אותו רואה בו דברים אחרים
וזה לגיטימי מבחינתי.

Maybe Mary

Well-known member
מנהל
לא
יש גם מי שצופה בלייב ובטוח שתום מקסים,משעשע,רגיש ומדהים.

אני לא אצליח אף פעם להבין את הקביעות האבסולוטיות לגביי דיירים
מבחינתי ג'וזי שחקן,מניפולטיבי,משחק לצופים על הנקודות הרגישות כי הוא כבר יודע מה קונה קהל,שקרן ובעל התקפי זעם שהוא מנסה להסתיר אבל מידי פעם מתפלק לו ה"אני האמיתי"

יחד עם זאת - זאת דעתי נטו,אני בטח לא יכולה לקבוע עובדה על סמך דעתי
זה מה שאני רואה,מי שאוהב אותו רואה בו דברים אחרים
וזה לגיטימי מבחינתי.
@ראש גזר 6789809896 למה עצוב ? זו כולה דעתי...
זה לא אומר כלום
כל אחד ודעתו שלו על הדיירים...הכל בסדר
אם כולנו היינו רואים את הדיירים באותן עיניים - היה משעמם ולא היה על מה להתדיין :)

ראש גזר 6789809896

Well-known member
@ראש גזר 6789809896 למה עצוב ? זו כולה דעתי...
זה לא אומר כלום
כל אחד ודעתו שלו על הדיירים...הכל בסדר
אם כולנו היינו רואים את הדיירים באותן עיניים - היה משעמם ולא היה על מה להתדיין :)
כי אני לא חושב אני אמיתי שלו זה מישהו עם התקפי זעם הרי הבית הזה זה סיר לחץ

מצב
הנושא נעול.
למעלה