**שרשור לילה 2 - היום ה96 בבית - עדכונים**

מצב
הנושא נעול.

ORIGINALNIK

Well-known member
שומר כן
אבל היא רחוקה מלהיות פייבוריטית שלו לזכייה
היא לא יכולה להיות הפייבוריטית לשו זה הורס לו את העונה
הזוכה של העונה זאת הדרך להשאיר רושם מהעונה שהיתה
וקארין רחוקה מלהיות מתאימה: אין לה סיפור מרגש, הותירה רושם של פתיינית סוג ז' ומפונקת וגם ברמת האישיות אין שם (שלא לדבר על שכל)
למשל דרור היה פייבוריט שלו ובצדק (סיפור מרגש וכריזמטי), לזכות דרור לא היה זוכה כי באשמת עוז הוא הפך לא רלוונטי לעלילה כי כדי שדודו יצא טוב הוריד את רוב קטעי חרישת מזימות שלו והשאיר רק את הקטעים הרכים בהם הוא מרים לזהבה.

בוףףברכה

Well-known member
אם יהודה היה בבית, היו מביאים לו את האבא שכל החיים התעלם ממנו?
מעניין מי הפייבוריט של עוז
אני לא יודע אם רועי עוז היה מנסה להעמיד
את יהודה במעמד הזה...
יהודה לא צפוי כשהוא נסער...הוא
גם יכול לקחת זאת קשה...
ש"האמת הטלויזיונית" ....
.לא הייתה עוברת צנזורה...
האמת של יהודה יכולה
להיות כואבת...
לדעתי הפיבוריט הוא ג'וז...?
זהבה? קארין? אורן?...

אלזה4

Well-known member
@ariela1612
אבל מאיפה קבעת שתום עשה אמבוש על ג'וזי...
השיחה צונזרה גם בלייב.
ככה ג'וזי מפרש את זה כי הוא לא יכול על תום בויכוחים...כי תום מוכיח אותו ולרוב אומר דברי טעם וצודק.
ג'וזי חווה דברים לפעמים באופן מאוד מוקצן...כל ביקורת מבחינתו נועדה להוציא אותו ככה וככה...
יכול להיות שג'וזי דמות יותר מעניינת...אבל תום יותר חד ממנו ויותר חכם. נקודה!

ariela1612

Well-known member
@ariela1612
אבל מאיפה קבעת שתום עשה אמבוש על ג'וזי...
השיחה צונזרה גם בלייב.
ככה ג'וזי מפרש את זה כי הוא לא יכול על תום בויכוחים...כי תום מוכיח אותו ולרוב אומר דברי טעם וצודק.
תום ישב ליד התמונות, ג'וזי יצא לכיוון הבריכה עם חלוק, תום תפס אותו והתחיל למנות לו את כל הפאקים שלו בא עם כתב תביעה כאילו הוא בבית משפט היוצעקות, ושמענו את ג'וזי מדבר אח"כ תום אגב יצא מחוייך מהרחב הזה, עוז עשה לו חסד

אלזה4

Well-known member
תום ישב ליד התמונות, ג'וזי יצא לכיוון הבריכה עם חלוק, תום תפס אותו והתחיל למנות לו את כל הפאקים שלו בא עם כתב תביעה כאילו הוא בבית משפט היוצעקות, ושמענו את ג'וזי מדבר אח"כ תום אגב יצא מחוייך מהרחב הזה, עוז עשה לו חסד
אבל לא ראית את השיחה!
לא ראינו אותה..
זה מה שגוזי מספר..והוא מגזימן...(בקטעים האלה הוא מדומיין)
יעני כל מה שג'וזי חווה ואומר - כך היה?
אז ממש לא... ופה הוא לעתים מקצין....עסוק באיך זה מוציא אותו לבחוץ...

ariela1612

Well-known member
אבל לא ראית את השיחה!
לא ראינו אותה..
זה מה שגוזי מספר..והוא מגזימן...(בקטעים האלה הוא מדומיין)
יעני כל מה שג'וזי חווה ואומר - כך היה?
אז ממש לא... ופה הוא לעתים מקצין..ומדומיין
אז למה תום התנצל אם הוא היה כל כך בסדר?

אלזה4

Well-known member
אז למה תום התנצל אם הוא היה כל כך בסדר?
כי סביר להניח שראה שגוזי המגזימן בסרטים ולוקח את זה קשה..
ג'וזי מתוסרט מכל דבר!!
גם התגובה שלו ליונני אז..כשתום וגל צחקו עליו בספסל..מתוסרט!
גרעינים שחורים - מתוסרט.
דניאל יוצא חמוד ואני רע - מתוסרט.
אפשר למנות הרבה מעלות לג'וזי.
אינטלגנציה רגשית - היא לא אחת מהן. ואני מתפלאת שתומכיו כותבים שיש לו.
אינטלגנציה רגשית זו היכולת לנהל את הרגשות שלך בין היתר...וג'וזי...מאוד מתקשה בזה בלשון המעטה

נערך לאחרונה ב:

ariela1612

Well-known member
כי סביר להניח שראה שגוזי המגזימן בסרטים ולוקח את זה קשה..
ג'וזי מתוסרט מכל דבר!!
גם התגובה שלו ליונני אז..כשתום וגל צחקו עליו בספסל..מתוסרט!
גרעינים שחורים - מתוסרט.
דניאל יוצא חמוד ואני רע - מתוסרט.
אפשר למנות הרבה מעלות לג'וזי.
אינטלגנציה רגשית - היא לא אחת מהן. ואני מתפלאת שתומכיו כותבים שיש לו.
אינטלגנציה רגשית זו היכולת לנהל את הרגשות שלך בין היתר...וג'וזי...מאוד מתקשה בזה בלשון המעטה
בוקר טוב אלזוש סורי נרדמתי :rolleyes:
הוא אולי אימפולסיבי עם רגישות יתר, אבל רחוק מלהיות מתוסרט. הגריעינים השחורים זה הומור של רמי שהוא לא מקבל וזו זכותו, האם זה שרמי שאל את ג'וזי איך קוראים לאמא שלו, כדי לבדוק אם הוא שכב איתה זה הומור, זה רציני, מה זה? כל אחד יכול לפרש את זה אחרת. יש שיגידו רמי מגזים ויש שיגידו רמי צחק זה ההומור שלו (אגב אותי זה לא מבדר בשום צורה). בריב עם דניאל כל הבית אמר את זה כולל תום שהסכים עם ג'וזי, אז גם תום מתוסרט?
לעניין הריב, שוב אני אומרת איך זה היה נראה עם עוז היה משדר את זה, לתפוס בנאדם ולהתחיל איתו ריב כשהוא בא לצאת לבריכה (לא מדברת כרגע על תוכן השיחה רק על הניראות) זה לא נראה טוב, זה מראה שתום מחפש את ג'וזי, בדיוק כמו בפרק הקודם שזה היה נראה שג'וזי מחפש את תום כי הריב לא שודר.
והעניין הוא לא הריב בכלל, העניין הוא ותסכימי איתי, שתום מקבל הגנה מלאה מעוז (את אפילו אמרת שעוז אוהב את תום), עונה שלמה של ליכלוכים על ג'וזי, קארין, יהודה ועוד והאח לא שידר כלום ושום דבר.
מעבר לזה זה לא רק עם תום לעוז יש המון חורים בעלילה, כמו לדוגמא הוא לא מראה שיש איזושהי מערכת יחסים בין קארין לג'וזי, הוא מעלים לגמרי את המערכת הזאת מהפרקים או בינו לבין ליאור ולכן הבחירה של ג'וזי לחמישייה יכולה להיות תמוהה להרבה מאוד אנשים, שלא צופים בלייב.

נטה אונה

Well-known member
יכול להיות שג'וזי דמות יותר מעניינת...אבל תום יותר חד ממנו ויותר חכם. נקודה!
מה לעשות שג'וזי לא עורך דין שבונה נאומי הגנה

אלזה4

Well-known member
מה לעשות שג'וזי לא עורך דין שבונה נאומי הגנה
זה לא היה נאום..זו היתה שיחה...וג'וזי כמו ג'וזי כל דיעה הפוכה או ביקורת על התנהלות שלו מוריד מסך...הופך לאמוציונלי..זה לא קרה לו רק מול תום...ראינו את זה קורה לו עם עוד דיירים בבית. הוא לא מווסת..ולא יודע לנהל את הרגשות שלו. מקצין ומגזים. עריכה : ועכשיו הולכת אז לילה טוב |@|

נערך לאחרונה ב:

נטה אונה

Well-known member
זה לא היה נאום..זו היתה שיחה...וג'וזי כמו ג'וזי כל דיעה הפוכה או ביקורת על התנהלות שלו מוריד מסך...הופך לאמוציונלי..זה לא קרה לו רק מול תום...ראינו את זה קורה לו עם עוד דיירים בבית. הוא לא מווסת..ולא יודע לנהל את הרגשות שלו. מקצין ומגזים.
תום מגיע מוכן לשיחות כי הוא שקול ומחושב
ג'וזי אימפולסיבי ומתגונן
ברוב השיחות הם צריכים מתורגמן
שניהם לא יסתדרו אחד עם השני במצב של תחרות כמו במשחק

yoni564712

Well-known member
ואני תוהה, מה ישדרו בפרק של שבת?
חשבתי שהמסר לג'וזי יהיה בשבת ומסתבר מחר.

מצב
הנושא נעול.
למעלה