** שרשור לילה 🌙 היום ה-42 בבית - עדכונים **

מצב
הנושא נעול.

נטה אונה

Well-known member
שלא יהיה פה מזמזה
עומר בגעגועים לפאשן

נערך לאחרונה ב:

בוףףברכה

Well-known member
אור..."יא רק אני ושרה נשארנו יחד באותה מיטה..."

אורן...רומז ל....."הדחה הזוגית..."....???..

מיחז1

Active member
אור באה עם אסטרטגיה של לחקות את שי מיקה שזכתה (כמובן בזכות זה ששי חי הועזב) והיתה בסדר עם כולם.
עומר מתוסבך עם עצמו ונדבק לתמיר.
אורן המועמד הבטוח לזכיה אלא אם אלין וסטטיק יקנו את העונה.
תמיר לדעתי יתאכזב מאד ששוב יסיים שני .
טיטי הייתי מאד רוצה שתזכה אבל לצערי אין לה מספיק יח״צ בחוץ .

yoni564712

Well-known member
אור באה עם אסטרטגיה של לחקות את שי מיקה שזכתה (כמובן בזכות זה ששי חי הועזב) והיתה בסדר עם כולם.
אבל היא זכתה בגלל הסילוק של שי חי
אז איך בדיוק מישהי תבוא עם אסטרטגיה כזו, במה זה יתרום לה בדיוק

בסדר555

Well-known member
אין ת.ז להראות להם
שיראה להם את פרק הכניסה

נערך לאחרונה ב:

סטיריקון9

Well-known member
בשיחה על כוס קפה בחצר עם העוגות של אור: אור, עומר, תמיר ומירי תוך כדי ליקוקי אצבעות ופרוק העוגות מירי חושפת בהתרברבות, בעיקבות שיחה על חסויות לגבי המטבח
ששיפצה, כתבה בבלוג שעומדת לשפץ מטבח ושלחו לה הצעות היא בחרה בטובה ביותר כמובן בעלות סימלית , מתארת את התהליך ומה רשום בקבלה ומודה למי שבחרה, כך גם ביצעה עבודות חשמל. נתק מעבירים לבריכה... כל מי שעובד איתה הופך לחבר ובשבת לפני שנכנסה נויה ונמרוד שותפי התוכן היו אצלה עד הבוקר בישיבה אכלו ושתו וגם אלינור. אור מציינת "נויה זה בעלי" עומר:"אני לא מכיר אותם"

Rave n

Well-known member
בשיחה על כוס קפה בחצר עם העוגות של אור: אור, עומר, תמיר ומירי תוך כדי ליקוקי אצבעות ופרוק העוגות מירי חושפת בהתרברבות, בעיקבות שיחה על חסויות לגבי המטבח
ששיפצה, כתבה בבלוג שעומדת לשפץ מטבח ושלחו לה הצעות היא בחרה בטובה ביותר כמובן בעלות סימלית , מתארת את התהליך ומה רשום בקבלה ומודה למי שבחרה, כך גם ביצעה עבודות חשמל. נתק מעבירים לבריכה... כל מי שעובד איתה הופך לחבר ובשבת לפני שנכנסה נויה ונמרוד שותפי התוכן היו אצלה עד הבוקר בישיבה אכלו ושתו וגם אלינור. אור מציינת "נויה זה בעלי" עומר:"אני לא מכיר אותם"
המטבח הזה :mad: כול העונה היא מדברת על המטבח הזה :sick:

ziniozi

Well-known member
פיכסה...
שום קשר ושום חברות, הכל פייק וסובב סביב אינטרס, הנחת סלב ושת"פים.
התנהלות דוחה וקרה.

Rave n

Well-known member
פיכסה...
שום קשר ושום חברות, הכל פייק וסובב סביב אינטרס, הנחת סלב ושת"פים.
התנהלות דוחה וקרה.
ממש פיכס.. אני עוקבת אחרי ערוץ יוטיוב של אישה אנגליה שגרה בפוזיטנו, 547 מדרגות מפרידות מהבית שלה לכביש הגישה בעיירה הקסומה, עכשיו היא מדברת על זה שהיא רוצה להחליף את המטבח הישן שלה אבל החליטו קודם לקנות לבן מכונית ונאלצים לדחות, העוקבים רושמים לה תעשי שתפים מה הבעיה והיא משיבה שהיא פשוט לא פועלת ככה. מעריכה אותה עוד יותר עכשיו אחרי הפיכסה והאיכסה העונה.

סטיריקון9

Well-known member
"אדושם מה רבו מעשיך, התחילו למלא את הקוראסונים מבפנים אני לא מאמינה!" אור מתלהבת שהבייקרי שלה התחיל למלא את הקוראסונים שתמיד ריקים
ולא עומדת בפיתוי לאכול את המילוי באמצעות חתיכת עוגה נוספת. זה אחרי שחיסלה חצי מהעוגות כשישבה עם עומר, מרי ותמיר :ROFLMAO:

קבצים מצורפים

• Screenshot 2021-08-21 at 10-59-05 האח הגדול ערוץ 26 צפייה ישירה שידור חי רשת 13.png
    Screenshot 2021-08-21 at 10-59-05 האח הגדול ערוץ 26 צפייה ישירה שידור חי רשת 13.png
    KB 763.4 · צפיות: 8

ziniozi

Well-known member
"אדושם מה רבו מעשיך, התחילו למלא את הקוראסונים מבפנים אני לא מאמינה!" אור מתלהבת שהבייקרי שלה התחיל למלא את הקוראסונים שתמיד ריקים
ולא עומדת בפיתוי לאכול את המילוי באמצעות חתיכת עוגה נוספת. זה אחרי שחיסלה חצי מהעוגות כשישבה עם עומר, מרי ותמיר :ROFLMAO:
לא ברור ממה הגברת הזאת עשויה, היא צריכה להיבדק ע"י מדענים שחוקרים סבילות לסוכר כדי להבין איך היא לא נהיתה סוכרתית עדיין, יש לה כנראה מנגנוני יצור אינסולין יוצאי דופן שלא מוכרים לעולם הרפואה. ובנוסף היא די רזה, זה שוק.

הנערה הדנית

Well-known member
אני קוראת בפס הרץ ששרית נורא נעלבה כי טיטי עשתה חשבון מתי היא תהיה אמא, למה זה מעליב את שרית באיזה גיל טיטי תהיה אמא?
עכשיו תמיר מחשב מתי הוא יהיה סבא, לא נראה לי ששרית נעלבת

נערך לאחרונה ב:

איבונה3

Well-known member
לאור יש נטיה להשמנה אחרי לידה ראשונה היא תהיה עגולה כמו עוגיות אמסטרדם |עוגה|

מצב
הנושא נעול.
למעלה