** שרשור לילה 🌙 היום ה-42 בבית - עדכונים **

מצב
הנושא נעול.

שרון רוז

Well-known member
זה עניין של תנאים עריכה וחוסר הערכה של הצופים למשחק אסטרטגי אוטומטית מי שאסטרטג אז הוא רע נחש נבל ועוד דברים לא יודעים בארץ להעריך משחק אסטרטגי טוב
כן,עדיין חושבת שאריק אלפר היה הכי טוב בכל העונות והקהל רצה את מירית

ראש גזר 6789809896

Well-known member
כן,עדיין חושבת שאריק אלפר היה הכי טוב בכל העונות והקהל רצה את מירית
אריק היה הכי טוב ובגלל זה הוא ניצח בגמר ובגלל המושבעים שידעו לשים את הבגידות שלו בצד והעריכו את משחק שהוא שיחק ואבל ברוב העונות המושבעים הם אנשים ממורמים שלא יודעים להפריד בין ממשחק לרגשות

merilue

Well-known member
זה עניין של תנאים עריכה וחוסר הערכה של הצופים למשחק אסטרטגי אוטומטית מי שאסטרטג אז הוא רע נחש נבל ועוד דברים לא יודעים בארץ להעריך משחק אסטרטגי טוב​
הכל ככ אישי,ירידה לפסים אישיים
התכנית בארהב ,אחרת לגמרי
מעריכים אסטרטגיה ותיכנונים​

ראש גזר 6789809896

Well-known member
הכל ככ אישי,ירידה לפסים אישיים
התכנית בארהב ,אחרת לגמרי
מעריכים אסטרטגיה ותיכנונים​
בדיוק אני מעריך משחק אסטרגי בגלל זה רואה גם הישרדות ארצות הברית אוסטרליה ודרום אפריקה והאח הגדול קנדה ארצות הברית ואוסטרליה כול האלה מבוססים על אסטרגיה

merilue

Well-known member
בדיוק אני מעריך משחק אסטרגי בגלל זה רואה גם הישרדות ארצות הברית אוסטרליה ודרום אפריקה והאח הגדול קנדה ארצות הברית ואוסטרליה כול האלה מבוססים על אסטרגיה​
אנחנו על הפנים,אה?
הכל ככ אישי פוגעני איפפ
מה עם נינג'ה ? אני רואה של ארהב .
לא ראיתי בארץ.הם מקצועיים או דרמה קווין ונסטי כמו הישרדות .
אגב גם האח הגדול מאוד מאוד שונה בחו'ל .​

ראש גזר 6789809896

Well-known member
אנחנו על הפנים,אה?
הכל ככ אישי פוגעני איפפ
מה עם נינג'ה ? אני רואה של ארהב .
לא ראיתי בארץ.הם מקצועיים או דרמה קווין ונסטי כמו הישרדות .
אגב גם האח הגדול מאוד מאוד שונה בחו'ל .​
לא אוהב נינגה אוהב the challenge בmtv תוכנית של דרמה אסטרגיה ומשימות הרבה בלאגן יש שמה
האח הגדול שונה מפה ובגלל זה כיף לראות אותו כי עורך לא מחליט מי זוכה אלא המושבעים כמו בהישרדות
רק באוסטרליה הוא מחליט מי זוכה אבל זה רק בשלישה שמגיעה לגמר עד אז זה משחק משימות ואסטרגיה

מצב
הנושא נעול.
למעלה