** שרשור לילה -ה' ישמור איזה בומים - היום ה62 בבית - עדכונים **

מצב
הנושא נעול.

Maybe Mary

Well-known member
מנהל
לא קאזם לא הגיע לרמה של שחף ולא של נתנאל שיש לו מאתיים אזהרות כבר.
ממש רחוק מזה אפילו הייתי אומרת.
אז זה כן לפי אהבת דייר
כי מה הקשר לאזהרות?
לשרין יש אזהרה על צעקות! צעקות!

הוא נדחף לאופק לפרצוף! האח היה צריך לכרוז להרחיק אותו מאופק
למה זה לא נכלל באלימות?

ariela1612

Well-known member
אז זה כן לפי אהבת דייר
כי מה הקשר לאזהרות?
לשרין יש אזהרה על צעקות! צעקות!

הוא נדחף לאופק לפרצוף! האח היה צריך לכרוז להרחיק אותו מאופק
למה זה לא נכלל באלימות?
מרי נו באמת נתנאל כמעט שבר את הדלת בפינת עישון כדי להכנס זה היה עימות פיזי מבחינתי, מעבר לזה שהוא שבר משהו שחף אשכרה נגע במתמודד ודחף לו קציצה לפה בכוח. אם היו ככה כל הדיירים היו צריכים להיות מודחים כי כולם נכנסו למישהו בפנים ומעבר לזה על צעקות מבחינתי לא צריך לתת אזהרות. על אלימות צריך להעיף מהבית נקודה

Maybe Mary

Well-known member
מנהל
מרי נו באמת נתנאל כמעט שבר את הדלת בפינת עישון כדי להכנס זה היה עימות פיזי מבחינתי, מעבר לזה שהוא שבר משהו שחף אשכרה נגע במתמודד ודחף לו קציצה לפה בכוח. אם היו ככה כל הדיירים היו צריכים להיות מודחים כי כולם נכנסו למישהו בפנים ומעבר לזה על צעקות מבחינתי לא צריך לתת אזהרות. על אלימות צריך להעיף מהבית נקודה
אבל אריאל אני מסכימה איתך
על אלימות צריך להעיף מהבית. נקודה.

אממה
גם קאזם היה אלים
ולגביו לא נכתבה מילה

אז אם מעיפים על אלימות
גם קאזם צריך היה לעוף מזמן מהבית.

ariela1612

Well-known member
אבל אריאל אני מסכימה איתך
על אלימות צריך להעיף מהבית. נקודה.

אממה
גם קאזם היה אלים
ולגביו לא נכתבה מילה

אז אם מעיפים על אלימות
גם קאזם צריך היה לעוף מזמן מהבית.
כמו שכתבתי קאזם התקרב למישהו לפנים, כל הבית התקרב מתי שהוא התקרב למישהו לפנים. כל עוד הוא לא נגע בו זה עדיין לא הוצאה מהבית, ברגע שמישהו נגע פיזית במתמודד/ ונדליזם (בכוונה תחילה) צריך לעוף.
קאזם מאוד רחוק מאוד רחוק משחף ונתנאל יחד

Maybe Mary

Well-known member
מנהל
כמו שכתבתי קאזם התקרב למישהו לפנים, כל הבית התקרב מתי שהוא התקרב למישהו לפנים. כל עוד הוא לא נגע בו זה עדיין לא הוצאה מהבית, ברגע שמישהו נגע פיזית במתמודד/ ונדליזם (בכוונה תחילה) צריך לעוף.
קאזם מאוד רחוק מאוד רחוק משחף ונתנאל יחד
אני לא מסכימה
הסצנה שבו הוא מתקרב לפנים של אופק ועוד שניה נוגח בו הייתה אלימות לכל דבר.

הקללות שלו הן אלימות לכל דבר.

אבל כמו שכתבת - זה קשור לפייבוריט :)
(לא שראיתי פה אנשים שאוהבים את נתנאל,עם שחף זה עולה ויורד לאנשים)

ariela1612

Well-known member
אני לא מסכימה
הסצנה שבו הוא מתקרב לפנים של אופק ועוד שניה נוגח בו הייתה אלימות לכל דבר.

הקללות שלו הן אלימות לכל דבר.

אבל כמו שכתבת - זה קשור לפייבוריט :)
(לא שראיתי פה אנשים שאוהבים את נתנאל,עם שחף זה עולה ויורד לאנשים)
ממש לא ואני בטוחה שאת מבינה למה אני מתכוונת, זה הכי לא קשור לפייבוריט שלי. ואם הפייבוריט שלי היה נוהג באלימות פיזית כן הוא היה צריך להיות מודח מהבית ולא מעניין אותי כמה אני אותה שישאר.
הקלות שבה סולחים לשניהם אחרי המילים הקשות שכתבו עליהם זה אפילו מצחיק אותי וכל זה כי הם נהיו חברים של טליה.
בטוחה שאם מחר הם יריבו עם טליה, יצעקו שהם צריכים להיות מודחים.
יש גבול ולדעתי הוא צריך להיות מוסכם על כולם שעל כל מגע פיזי צריך להעיף דייר מהבית. וזה האח הגדול בואי לא נתמם כולם צועקים וכולם רבים, אבל יש לעבור את הגבול והשניים האלה חצו אותו

Maybe Mary

Well-known member
מנהל
ממש לא ואני בטוחה שאת מבינה למה אני מתכוונת, זה הכי לא קשור לפייבוריט שלי. ואם הפייבוריט שלי היה נוהג באלימות פיזית כן הוא היה צריך להיות מודח מהבית ולא מעניין אותי כמה אני אותה שישאר.
הקלות שבה סולחים לשניהם אחרי המילים הקשות שכתבו עליהם זה אפילו מצחיק אותי וכל זה כי הם נהיו חברים של טליה.
בטוחה שאם מחר הם יריבו עם טליה, יצעקו שהם צריכים להיות מודחים.
יש גבול ולדעתי הוא צריך להיות מוסכם על כולם שעל כל מגע פיזי צריך להעיף דייר מהבית. וזה האח הגדול בואי לא נתמם כולם צועקים וכולם רבים, אבל יש לעבור את הגבול והשניים האלה חצו אותו
מי סלח?

תראי לי אחד פה שסלח ואז אוכל להמשיך איתך את הדיון הזה
אמרנו עובדות לא?

ariela1612

Well-known member
מי סלח?

תראי לי אחד פה שסלח ואז אוכל להמשיך איתך את הדיון הזה
אמרנו עובדות לא?
מרי אני לא אדבר על הגולשים כי אסור
בטוחה שהבנת את כוונתי, אני מקווה באמת בכל ליבי שאלימות זה לא משהו שמקובל ועוברים עליה בשתיקה רק בגלל ש וזה לא מעניין אותי אם זה שחף או משה.
ובזה אני אסגור את הדיון ברשותך כי אני יותר מה פעולה שהבנת אותי

THE REAL RONI

Well-known member
שמתם לב שערכו את זה כאילו אופק לא אמר לטליה מזל טוב? הראו את דניאל ועוד כמה אומרים לה בספסל מזל טוב וממש התמקדו באופק כשהוא לא אומר לה כלום וכמובן לא הראו שאמר לה אח"כ מזל טוב כשחגגו לה עם העוגה.
כבר ראיתי אנשים שרשמו איזה לא יפה שהוא מתעלם ממנה אחרי שהיא הכינה לו עוגה ביום הולדת שלו וכו'..
למרות שאני לא מחבב אותו יותר מדי,העריכות האלה מעצבנות אותי..כמו שעשו לטליה בשבוע שעבר.

nicknick

Well-known member
שמתם לב שערכו את זה כאילו אופק לא אמר לטליה מזל טוב? הראו את דניאל ועוד כמה אומרים לה בספסל מזל טוב וממש התמקדו באופק כשהוא לא אומר לה כלום וכמובן לא הראו שאמר לה אח"כ מזל טוב כשחגגו לה עם העוגה.
כבר ראיתי אנשים שרשמו איזה לא יפה שהוא מתעלם ממנה אחרי שהיא הכינה לו עוגה ביום הולדת שלו וכו'..
למרות שאני לא מחבב אותו יותר מדי,העריכות האלה מעצבנות אותי..כמו שעשו לטליה בשבוע שעבר.
אכן מעצבן
אבל חבל על האנרגיות,
זה לא מה שיכתיב את דרכו בתוכנית או יעשה שינוי דרסטי בקהל שלו

ליהוק מטורף

Well-known member
נראה לי בגלגל הגורלות, יודחו טליה או אופק, וזה לא הדחה אמיתית. אם אופק יהיה בסוויטה הוא יוכל לראות איך טליה מתנהגת בעקבות ההדחה שלו

REUT91

Well-known member
נראה לי בגלגל הגורלות, יודחו טליה או אופק, וזה לא הדחה אמיתית. אם אופק יהיה בסוויטה הוא יוכל לראות איך טליה מתנהגת בעקבות ההדחה שלו
לא ... עוז צפוי מדי. יסדר כניסה שלהם לסוויטה.

הוא לא יוותר על הקהל הגדול שנוצר לשניהם ביחד.

מצב
הנושא נעול.
למעלה