** שרשור לילה -ה' ישמור איזה בומים - היום ה62 בבית - עדכונים **

מצב
הנושא נעול.

אלזה4

Well-known member
יכול להיות שבגלגל המזל אפשר ליפול על אופציה שמראה סרטון שלך מרכל או כל מיני דברים כאלה
ושוב הגולשים יותר יצירתיים מהבמאי..הלוואי
לא נראה לי שזה יקרה..
גג יצטרכו לקפוץ על רגל אחת לעומת למרוח שעווה..

הצודקת11

Well-known member
חחחחחחחחחחחחחחחחחח

בר לדוד....אתה מבין שאוהבים אותך והשאירו אותך

בר לו היית יודעת מי השאיר אותו

השבוע בר מלקקת לדוד

Iakar

Well-known member
טוב אני חייבת לאוורר, שורףףףף לי.
מה שהפריע לי בטליה לאורך כל החודשיים האחרונים, אם לסכם במילה או שתיים, זה חוסר האותנטיות שלה.
אין לי בעיה עם הפלרטטנות שלה באופן ממוקד. כמישהי שאוהבת בראש ובראשונה את אופק - כן הפריע לי לראות איך היא משתמשת בנשק הטבעי שלנו, הנשים, כנגד אופק. כמובן שזה עניין של פרשנות ובעיקר תלוי מגרש, אבל מתוך הפרספקטיבה האישית שלי, היא אכן השתמשה בזה כנגד אופק. אבל באופן כללי, אני כבר הצהרתי כאן בעבר שגם אני פלרטטנית לא קטנה. לגברים יש כוח פיזי כיתרון עלינו, לנו יש את כוח החתלתול עליהם, המבין יבין, וזכותינו המלאה להשתמש בו. אני גם לא מהקנאיות, אין לי בעיה לעוף על בחורות מוצלחות או יפהפיות בלי להרגיש שזה גורע ממני. אבל אני גם בהחלט יודעת לזהות בחורות שזה כל מה שמאפיין אותן או מעסיק אותן, ולזה אני פחות מתחברת.

זה לא הפלרטטנות. זה לא הקיטורים. זה לא ההתקרבנות.
יש לי חולשה לאנשים שאני מרגישה שהם פייק.. אני גם יודעת מאיפה זה מגיע, זה קשור לעבר הרחוק שלי.
הם לא עוברים לי חלק. אני מעדיפה אנשים שיתפוצצו עליי ויגידו לי כל מה שיש להם בפרצוף, גם אם זה לא נעים, מאשר כאלה שאני אצטרך תמיד לנחש מה הם באמת חושבים עליי. אנשים שלא מודים בפאקים שלא מחמיאים להם (מכירים את אילה ששואלים אותם מה לדעתם החסרונות שלהם והם אומרים משהו סקסי כמו "אני פרפקציוניסט מידי" או "יותר מידי חשוב לי להיות אמיתי" וכאלה), אנשים מתמסכנים, מתקרבנים..

הלא אנחנו לא מושלמים. אף אחד מאיתנו. ולכן גם קל לנו לשבת ולשפוט אנשים אחרים על המסך. המסכות שהדיירים נכנסים איתן בדרך כלל נושרות תוך גג שבוע ומתחילה לנזול האמת. מכל אחד ואחד, גם מהשחקנים הכי טובים שהיו אבר באח הגדול.
יש אנשים שבאמת ובתמים מאמינים שאם נותנים לך סטירה, עליך להגיש את הלחי השניה. שמוכנים לרצות (מלשון ריצוי) גם אנשים שהם לא מכירים, גם כאלה שמתייחסים אליהם בצורה מחפירה. יש אנשים כאלה שמשום מה בחרו לחיות ככה כדרך חיים.
אני לא מאמינה לטליה שהיא אכן כזו. טליה היא דמות משוחקת היטב. אני באמת מחזיקה ממנה רק על דבר אחד - איך הבחורה נשארת בדמות חודשיים שלמים.
שחקנית א"א כבר אמרתי. היא מתוסרטת, משוחקת להפליא, ופאקינג טובה במה שהיא עושה.
אני בטוחה שהיא לא אדם רע, ברור לי גם שעברה דבר או שניים בחיים, חייה לא היו פיקניק בלשון המעטה, אבל.. איפה זה?
אני לא צריכה שתתחיל להשתפך ולספר על עצמה אם לא בא לה, זכותה לא לרצות לחשוף סיפור חיים אישי מול מדינה שלמה. אבל איפה זה באישיות?
היא פלאט ליין. ועם כל השנאה שלי לבר, היא סיכמה את זה יפה מאוד.

"אכלו לי, שתו לי, לקחו לי.. די. תהיי!
אין לנו שריטות? לא עברנו בחיים?
חריטות יש לנו.
שחקנית של החיים."
אני לא חושבת שטליה משוחקת כי ממישהי משוחקת לא היינו רואים סצנה כמו ריב המטבח עם אופק.
היא כן עצורה ומחושבת אבל בעיני זה לא הופך אותה ללא אותנטית או למזויפת. אני מבינה אותה כי הייתי מתנהגת בול כמוה במקומה. ואיפה כל מה שעברה באישיות? בחוסר הביטחון שלה. בדיוק עם האישיו שלה עם המראה ובדיוק העניין כמו שסיפרה בפרק שההורים שלה בעבר אשכרה שכחו את יום ההולדת שלה. זאת אמת קטנה שהיא סיפרה בלי פאתוס אז אנשים לא מתעכבים על זה.

הבעיה של אנשים כמו בר היא שהם לא מבינים שעם ישראל שבע מריאליטי וב2022 הוא שבע מדמויות שצורחות בשם אותנטיות מזויפת. ראינו כבר הכל, בא לנו קצת רוך ושקט, גם אם הוא לעיתים קצת מחושב. מעדיפה מישהו הגיוני שיודע לא להוציא מעצמו ג'ורה בטלוויזיה מאשר אנשים אמיתיים ואותנטיים כמו בר.

צליל191

Well-known member
אני לא חושבת שטליה משוחקת כי ממישהי משוחקת לא היינו רואים סצנה כמו ריב המטבח עם אופק.
היא כן עצורה ומחושבת אבל בעיני זה לא הופך אותה ללא אותנטית או למזויפת. אני מבינה אותה כי הייתי מתנהגת בול כמוה במקומה. ואיפה כל מה שעברה באישיות? בחוסר הביטחון שלה. בדיוק עם האישיו שלה עם המראה ובדיוק העניין כמו שסיפרה בפרק שההורים שלה בעבר אשכרה שכחו את יום ההולדת שלה. זאת אמת קטנה שהיא סיפרה בלי פאתוס אז אנשים לא מתעכבים על זה.

הבעיה של אנשים כמו בר היא שהם לא מבינים שעם ישראל שבע מריאליטי וב2022 הוא שבע מדמויות שצורחות בשם אותנטיות מזויפת. ראינו כבר הכל, בא לנו קצת רוך ושקט, גם אם הוא לעיתים קצת מחושב. מעדיפה מישהו הגיוני שיודע לא להוציא מעצמו ג'ורה בטלוויזיה מאשר אנשים אמיתיים ואותנטיים כמו בר.
כנראה ש"העם" לא שבע מדמויות צרחניות ויש לזה קהל גדול, כמו שיש קהל לדמות של טליה.
בקיצור שתיהן עושות עבודה טובה.

merilue

Well-known member

כל האמת בפרצוף יצאה מכל החורים
וגם איזו אמת זו ? אמת שלה על אחרים..
היא אמיתי בן אדם דוחה .זה כן.
אבל לנו נמאס מאנשים אמיתיים מגעילים.
נקסט.

DontHateTheGame

Well-known member
מעכשיו זה יהיה פרקים רק על בר וטליה ומשה וטליה ושרין ושחף. אין יותר תוכן. הכל רפטטיבי.

tortt

Well-known member
@אופה קטנטנה
אני לא יכול לעלות לך תמונות כי מרי לא מרשה
אבל בקצרה -
נופר מור חשפה תגובות מלפני כמה שנים שבר כתבה לה על ההתנהלות שלה באח
בין היתר כתבה לה שאם היא היתה שם היא הייתה מראה לה מה זה "לצעוק ולדבר עם הידיים"
צוחקת על העבודה שלה כקוסמטיקאית (בר עכשיו קוסמטיקאית)
קראה לה שלוחית ועוד כל מיני מחמאות בסגנון

בקיצור, כל מה שבר על המסך היום, יצא בהודעות על נופר.
והנה הגלגל מסתובב וזה נראה כאילו כל מה שבר כתבה לה, זה כאילו כתבה על עצמה.

מצב
הנושא נעול.
למעלה