** שרשור לילה - היום ה48 בבית - עדכונים **

מצב
הנושא נעול.

GALxp

Well-known member
גל,יש לי שאלה
כתבת כמה פעמים שאתה שמח או משהו כזה (לא זוכרת ציטוט מדויק רק את הלך הדברים) שאח של תמיר לא מדבר איתו
האם זה בגלל שתמיר הומו?

(לא שאלה קנטרנית,קריטי לי לדעת)
שמח לא, אבל לגמרי מבין את אחיו.
אני בעצמי חלק מקהילת הלהט"ב, ביסקסואל, כך שהומופוב אני לא.
אני יודע שזה לא פוליטיקלי קורקט, אבל תמיר מגעיל אותי. כן, עד כדי כך.
האובר אקטינג שלו קשה לי לעיכול. בעונה 4 חיבבתי אותו וקיוויתי שינצח (זה נבע יותר משנאת המן, אני חייב להודות).
אם היה לי אח כמו תמיר, לא הייתי מנתק איתו קשר, אבל בהחלט הייתי מתבייש בהתנהגות שלו באח הגדול.

Maybe Mary

Well-known member
מנהל
האובר אקטינג שלו קשה לי לעיכול. בעונה 4 חיבבתי אותו וקיוויתי שינצח (זה נבע יותר משנאת המן, אני חייב להודות).
אם היה לי אח כמו תמיר, לא הייתי מנתק איתו קשר, אבל בהחלט הייתי מתבייש בהתנהגות שלו באח הגדול.
תודה על התשובה המפורטת!
היה לי דיון על זה עם מישהו וטענתי שהתכוונת בדיוק מה שכתבת עכשיו...משום מה החליטו לקחת את זה לכיוון שזה בגלל שתמיר הומו.

תודה גלצ'וק

merilue

Well-known member
אני יכולה להבין..
אין קשר להיותו הומו,הוא לעיתים מביך מאוד בהתנהגות שלו .
כאילו,בא לי לפעמים לתת לו סטירה לצעוק תתנהג רגיל !!
כשהוא לא מנסה להיות הומואית מטורללת ,הוא אחלה ..

GALxp

Well-known member
אני מודה שלא התחברתי לטיטי, אבל אהבתי במהלך העונה שהיא ענתה לאורן ולא עשתה לו חשבון.
אני אתעלם מהתשובה שלה למי מגיע לנצח, אייל עדיין חושב שיש לו עתיד עם אור|פנים| כנראה כשהם יוצאים מהבית משתבשת דעתם...
למרות שבמקרה של ברקובר, גם לפני שהוא הודח הוא היה הזוי.

DontHateTheGame

Well-known member
אני מודה שלא התחברתי לטיטי, אבל אהבתי במהלך העונה שהיא ענתה לאורן ולא עשתה לו חשבון.
אני אתעלם מהתשובה שלה למי מגיע לנצח, אייל עדיין חושב שיש לו עתיד עם אור|פנים| כנראה כשהם יוצאים מהבית משתבשת דעתם...
למרות שבמקרה של ברקובר, גם לפני שהוא הודח הוא היה הזוי.
גם אני אהבתי שהיא עונה לו אבל היא לא מבינה שהמסר שלה מתפספס בגלל שהיא צועקת. ראיתי הרבה ראיונות איתה בקשר למאבק של העדה והיא כל הזמן צועקת ויוצרת אנטגוניזם. כשהיא מדברת ברוגע כיף להקשיב לה. אהבתי לשמוע שיחות שלה.

tortt

Well-known member
עוז כבר לא מצליח להבדיל בין טוויסט לבין התעללות

לתת לדיירים הרגשה שהם חמישיית הגמר (גם אם זה רק ל10 דקות).. גם זה היה מיותר.

מצב
הנושא נעול.
למעלה