** שרשור לילה - היום ה48 בבית - עדכונים **

מצב
הנושא נעול.

DontHateTheGame

Well-known member
נראה לי שהוא ישאיר את אור ושרית החברות הטובות אחרונות בהדחה. בשביל תמיר הוא עובד קשה אבל אולי תהיה הפתעה. הוא בסיכון.

GALxp

Well-known member
נראה לי שהוא ישאיר את אור ושרית החברות הטובות אחרונות בהדחה. בשביל תמיר הוא עובד קשה אבל אולי תהיה הפתעה. הוא בסיכון.
אם אור תישאר שוב אחרונה עם עוד דייר, רוב הסיכויים שהיא תודח. לכן נראה לי שהיא בגמר.

GALxp

Well-known member
לשרית יש לובי עצום! לא זכור לי כזה בתולדות האח, בטח לא בעונת VIP עם ידוענים.

GM1988

Well-known member
טוב אז כמה מילים על הפרק וההדחה.

ראשית טיטי- וואלה לא הייתי מחובר אליה או משהו, אז בין אם היא או מישהו אחר היה מודח זה היה אותו דבר מבחינתי.

לגבי הפרק.

ראשית המפגש של אור עם הילדה שבה- היה חמוד, ויכולתי לנחש שבחיים של אור אין יותר מדי טרגדיות, ככה היא גם מתנהגת, כמו אחת שסהכ גדלה סבבה ועוסקת במה שהיא אוהבת.

המפגש של עומר עם הילד שבו - הבחור הזה מצליח כל פעם לבוא בצורה חדשה ולהטעות באם מדובר בהצגה או מדובר במשהו אמיתי.
סהכ ביישנות לא נשמע משהו נורא לעומת חרדה שזה משהו יותר קרוב לאדם שנמנע למפגשים עם אנשים ולא מרגיש בנוח, דברים שהוא מתאר אבל קורא להם "ביישנות".
לא ברור ממש, ולמרות שזה לא היה מרגש, עדיין היה חמוד להסתכל עליו מביע קצת רגש ובוכה🙂

לגבי הויכוח הסוער על נושא גייז/ פונדקאות וכו..
מסכים מאד עם אורן שאי אפשר לשנות לכולם את החשיבה, וזה כולל כל קהילה.

ירוקה מהכרמל

Well-known member
טוב אז כמה מילים על הפרק וההדחה.

ראשית טיטי- וואלה לא הייתי מחובר אליה או משהו, אז בין אם היא או מישהו אחר היה מודח זה היה אותו דבר מבחינתי.

לגבי הפרק.

ראשית המפגש של אור עם הילדה שבה- היה חמוד, ויכולתי לנחש שבחיים של אור אין יותר מדי טרגדיות, ככה היא גם מתנהגת, כמו אחת שסהכ גדלה סבבה ועוסקת במה שהיא אוהבת.

המפגש של עומר עם הילד שבו - הבחור הזה מצליח כל פעם לבוא בצורה חדשה ולהטעות באם מדובר בהצגה או מדובר במשהו אמיתי.
סהכ ביישנות לא נשמע משהו נורא לעומת חרדה שזה משהו יותר קרוב לאדם שנמנע למפגשים עם אנשים ולא מרגיש בנוח, דברים שהוא מתאר אבל קורא להם "ביישנות".
לא ברור ממש, ולמרות שזה לא היה מרגש, עדיין היה חמוד להסתכל עליו מביע קצת רגש ובוכה🙂

לגבי הויכוח הסוער על נושא גייז/ פונדקאות וכו..
מסכים מאד עם אורן שאי אפשר לשנות לכולם את החשיבה, וזה כולל כל קהילה.
לגבי עומר, נראה לי שהוא באמת סובל מחוסר ביטחון (אולי משהו מהבית, אב פרמיטיב וקשוח) ומשם נובע גם קצת רגעי דיכאון כשהוא רוצה לברוח ולא להיות ליד אנשים מסויימים. לוקח לו יותר זמן למצוא ולהתחבר לאנשים זרים...
אני ממש לא חושבת שהוא עושה הצגה ואין קשר לזה שכיכב בשלוש תכניות ראלטי. במיוחד כשבמירוץ למיליון היה עם נטע אחותו שהיא סופר דומיננטית ומן הסתם הרגיש נוח איתה ושם יש משימות זוגיות ולא צריך אינטרקציה בכוח עם שאר המתמודדים

fleabag

Well-known member
רק שזה לא בדיוק מקרה של "נקלע לסיטוציה".
זה יותר מקרה של יצר סיטואציה במיוחד,הטריל,פגע ודחק לפינה כדי למצב עצמו כקורבן לפשעי שנאה כשיחליטו לענות לו.
לא קונה אותו.
הוא לא הקורבן, הוא הבריון.

לא קורבן כי לא נתן שיעשו ממנו כזה
לא נתן למתקרבנים לעשות עליו סיבוב

מקרה מובהק של זועקיי אכלו לי שתו לי מסמנים את האובייס ביריון ומתהבמים יותר ממנו
ואותו לא קורס בסיטואציה

מאיה שהתחילה את המורשת
מירי שניסתה להמשיך לרכוב
ציפי שלוש נזיפות
ומיותר להמשיך למנות

אם אני לא בהמה לא תצא ממני אחת כזו בשום סיטואציה
והשלושה הפגינו כישורי ביריונות פי כמה ממנו העונה
את העובדות ראינו
בלייב
אלא אם רוצים לשכתב

nicknick

Well-known member
לא קורבן כי לא נתן שיעשו ממנו כזה
לא נתן למתקרבנים לעשות עליו סיבוב

מקרה מובהק של זועקיי אכלו לי שתו לי מסמנים את האובייס ביריון ומתהבמים יותר ממנו
ואותו לא קורס בסיטואציה

מאיה שהתחילה את המורשת
מירי שניסתה להמשיך לרכוב
ציפי שלוש נזיפות
ומיותר להמשיך למנות

אם אני לא בהמה לא תצא ממני אחת כזו בשום סיטואציה
והשלושה הפגינו כישורי ביריונות פי כמה ממנו העונה
את העובדות ראינו
בלייב
אלא אם רוצים לשכתב
לא יודעת, אני ראיתי בלייב טרול.
מישהו שמחפש לריב,להתסיס ולדחוק לפינה.
אפשר לדון על מי יותר ומי פחות,
אבל גם אם ירדו לרמה שלו זה לא מבטל את טרוליותו וחלקו בדבר.

אי אפשר להגיד שאין פה בן אדם שמחפש ורוצה את הריב.
אי אפשר להגיד שיש פה בן אדם שניסה לבוא בגישה טובה או מכבדת לאחרים.

מידהו שרב עם 90 אחוז מהבית,זה אומר דרשני.
רודף שלום הוא לא.

DontHateTheGame

Well-known member
יכול להיות שברגעים אלה עוז מתקשר לסטטיק ומשחד אותו שלא יעלה פוסטים יותר? או שבעצם נחמד לו שיש טוויסט והבחורה הכי משעממת תגיע לגמר?

yoni564712

Well-known member
צילומי גמר

תמיר צולם ראשון
עומר צולם שני
אורן צולם שלישי
אם שרית המצולמת הבאה
זה נגמר

מצב
הנושא נעול.
למעלה