שרשור ייעודי מיוחד לסדרה The Umbrella Academy

didalf

Well-known member
פרק 6

בסוף הלכתי לישון אתמול ורק עכשיו המשכתי.
&nbsp
יאייי כפי שקיוויתי (והנחתי האמת שיקרה) קיבלו פלאשבק לויאנטם ולאיך קלאוס הכיר את דייב. אם זה היה תלוי בי זה היה פרק שלם אבל בסדר. חמודים
איזה עצוב היה כשדייב מת
וגם היה חמוד ה"בונדינג" הזה עם דייגו כשהוא קשר אותו וסיפר לו.
ואז הוא בדיוק הצליח "לזמן" את דייב ואני שמחתי ואז ארררררג

&nbsp
חוצמזה שהרסו לי את הרגע עם דייב אני שונאת שחוזרים בזמן ומבטלים עלילה שלמה. כאילו כל הפרק הזה היה לחינם?! שונאת שעושים את זה, זה סתם מריחה. והיו בו התפתחויות חשובות.
&nbsp
&nbsp

limors2

Active member
עעעעעעעעע

אני לא מאמינה ש5 חזר בזמן וביטל את כל מה שקרה שם. קלאוס ודייב
אלן פייג' מגלה על הכוחות שלה ועל זה שוינס מחביא דברים
האמא חזרה ועמדה לספר לנו (ולדייגו) מה הסוד הגדול
לות'ר ואליסון
אוף.
&nbsp
אבל השחקן של 5 באמת עושה עבודה מעולה, הוא מרגיש לי כמו גבר מבוגר ומתנשא ולא כמו ילד קטן. קודוס לו

הי בכלל לא שרו את השיר

פרק ממש יפה וחבל באמת שרוב* מה שקרה בו בסופו של דבר לא קרה.
*הרוב, לא הכל. כי העלילה של 5 כמובן כן התרחשה.. במקום המוזר שבו היא מתרחשת שמשום מה נמצא ב1955 אפילו שהייתי חושב שזה במקום מחוץ לזמן הנורמלי שלנו.
וכמובן שגם הפלאשבקים שראינו למה שקרה עם קלאוס כן התרחשו.
&nbsp
הפלאשבקים האלו היו באמת מאוד חמודים.
גם הבונדינג (תוך כדי בונדג') עם דייגו היה חמוד. אבל די מפתיע שדייגו לא ידע עד כה שקלאוס בקטע של גברים. משום מה הנחתי שזה יהיה דבר ידוע. (אני זוכר שבשלב מסוים בסדרה הוא כן אמר משהו שהצביע על כך שהייתה לו מערכת יחסים עם גבר)
היה נחמד מאוד שהיה גם רגע נחמד שבו קלאוס ראה את דייב. אבל האמת שזה קצת מעצבן אותי שכבר פרק 6 ועדיין בקושי היה משהו עם ראיית המתים שלו. כלומר הוא עדיין לא ראה את האבא שלהם או את הבלשית ההיא. חשבתי שלפחות יהיה כבר משהו מעניין עם הרוח רפאים של בן.
&nbsp
אומנם ביטול עלילת הפרק הייתה די מעצבנת, אבל היא גם השקיטה את זה שמההתחלה חשבתי על כך שאין סיבה שהזמן יחלוף בהווה כפי שהוא זז עבור 5, כי אם הוא יחזור להווה, אז אין סיבה שהוא יגיע רק בזמן מאוחר יותר.
&nbsp
מה שמאוד מעניין אות זה שעכשיו ש5 ועם דרך להציל את העתיד - לא רק האם זה ישנה את ההחלטה של רובם לעזוב, אלא האם הם יתייחסו אל ואניה (שעומדת להגיע לחדר תכף) יותר יפה.
כי זה שחזרנו אחורה בזמן בעיקר אומר שואניה לא מגלה שיש לה כוחות ולא מגלה את היומן של אבא שלה בבית של לאונרד.
אגב, לאור זה שהחזירו את הזמן אז כבר היה עדיף שהיינו רואים את ואניה מתעמתת עם לאונרד. זה היה גורם לזה להיות יותר מעניין אז לחזור בזמן ללפני העימות.
&nbsp
עוד משהו שלא קרה זה הגילוי של לות'ר שהמשימה שלו לירח הייתה סתם תירוץ להעסיק אותו.
*אם כי הוא גילה את זה בעיקר דרך פוגו, שמשקר להם לגבי משהו, אז אולי זה בכלל שקר.
&nbsp
ומה באמת פוגו מסתיר מהם?
&nbsp
ומי זה האדם שהם עכשיו מבינים שצריך לעצור כדי למנוע את האפוקליפסה? האם זה השם האמיתי של לאונרד?
&nbsp
ומה יקרה עם צ'הצ'ה והייזל. ההודעות ש5 שלח להם להרוג אחד את השני עדיין נשלחו. אז האם הקו עלילה שלהם נשאר אותו דבר?

didalf

Well-known member
מההההה אבל זה מושלם|

הוא רוקד כ"כ יפההההה!!

עכשיו אני נזכרת שפעם אמרתם משהו לגבי זה ואולי זה נכון בכללי אבל לא לגבי טום הולנד. הוא לא מגחיך את עצמו בתור אישה, הוא פאקינג רוקד מדהים.
ולדעתי זה יפה שמארבל לא רק "מרשים" לו לעשות את זה אלא שזה היה חלק מהקידום של ספיידרמן. שגיבור על במקום להיות נורא גברי רוקד ורוקד טוב.

זה הוא רוקד יפה אני מסכים

אבל הוא רוקד בעוד דברים.
לא חשבתי שהוא מגחיך את עצמו שם ובכל מקרה אין לי שום בעיה עם הגחכה עצמית.
גם לא נראה לי שזה דבר אמיץ או מרשים מצד מארוול לתת לו לעשות את זה בתור.
&nbsp
תכלס זה פשוט נראה לי מגוחך לצפות באנשים כאילו שרים שירים.

twisted nerve1

New member
אוי זה היה ממש חמוד!

אני דווקא הפוך מניק, לא כזה אכפת לי מתום הולנד, אבל אני אוהבת נאמברים מוזקלים יפים

הוא היה אמור להיות ריאנה כאילו? כי הראו שם בחורה שהייתה ממש דומה למיילי סיירוס, אז תהיתי אם היא מתמודדת מולו והם צריכים להראות כמו הזמרים שהם עושים את השירים שלהם?
&nbsp
וחוץ מזה זה ממש הזכיר לי את הביצוע שגלי עשו ל-Umbrella. גם הם עשו ריקוד כזה עם מטריות ועשו מאש אפ של זה ו- Singing In The Rain
&nbsp
וזה אחד הנאמברים היותר מוצלחים של גלי

didalf

Well-known member
כן הוא אמור להיות ריהאנה

אבל הבחורה שם זאת זנדיה זאת ששיחקה איתו בספיידרמן (היה לה תפקיד קטן יחסית לכמה שקידמו אותה, מישל, הבחורה הצינית הזאת שבכיתה שלו). והיא לא דומה למיילי

ובד"כ בליפ סינק באטל הם לבושים כמו בקליפ של מי שהם עושים את השיר שלו.
&nbsp
וכן אני זוכרת את המאשאפ הזה מגלי באמת חמוד.

limors2

Active member
ברור, היא הייתה מרי ג'יין!

גם אם היה לה תפקיד מזערי בסרט הזה, זה הכל למען העתיד!

האמת שלא בדיוק

קוראים לה מישל והכינוי של הוא MJ
אבל כמובן שהתפקיד הוא בעיקר בניה לעתיד

ספוילר פרק 6

שוב אין לי הרבה מה להוסיף - מסכימה עם הכל.
גם לא אוהבת שמוחקים פרקים שלמים. וגם הייתי שמחה אם היו נותנים יותר עומק וסיפור לקשר בין קלאוס לדייב.
מה שכן - לפחות קיבלנו אישור רשמי לכל ההנחות שלנו: לאונרד משקר, הכוחות שלה מודחקים בגלל התרופות, היא כנראה יותר חזקה מכולם יחד, קלאוס מושלם ותמיד היה גרעין של רומן בין 1 לאליסון.
הריקוד שלהם היה ממש חמוד והפרק היה הפעם הראשונה שקצת היה אכפת לי משני אלה, שבהתחלה חשבתי שיהיו הדמויות הראשיות, אבל הם די בנאליים אז דילגתי מעליהם לדמויות מעניינות יותר.
הייזל ממשיך להיות אחת הדמויות שאני הכי מחבבת בסדרה.
&nbsp
אין לי הרבה מה לומר על הפוליטיקה של הנהלת הזמן (לא זוכרת מה השם המערכתי) חוץ מזה שיש פה דיסוננס מהותי - אם הגישה שלהם היא "שמה שצריך לקרות קורה" למשל, אסור לעצור את האפוקליפסה כי זה מה שאמור לקרות - אז למה יש אנשים שמפריעים לסדר הזמן וצריך להרוג אותם? לפי הגישה הזו, אלו לא אנשים שמפריעים לסדר הזמן אלא מתנהגים כפי שהם צריכים להתנהג. במילים אחרות - או שיש הכוונה מלמעלה למה שקורה ואז ההנהלה רוצה שתקרה האפוקליפסה וזה בסדר כי יש להם אג'נדה וכו' ואז צריך את כל הרוצחים השכירים שישמרו על המסלול שההנהלה קבעה - אוווווו ש"מה שצריך לקרות יקרה" ואז אסור להפריע לזה בשום צורה כי מה שקורה זה מה שצריך לקרות.

didalf

Well-known member
אני גם|

קצת מבולבלת לגבי כל מה שאמרת בפסקה השניה על הפוליטיקה של הנהלת הזמן מהסיבות שאמרת.

פרט טריוויה שגיליתי בהקשר לפרק הזה

כתבתי את זה למטה, אבל בשרשור הענקי הזה זה בטח ילך לאיבוד (אני רק הרגע שמתי לב שכתבת על פרק 6)
אלן פייג' נשואה לרקדנית/כוראוגרפית בשם אמה פורטנר, והיא זאת שעשתה את הכוראוגרפיה של הריקוד היפה של לות'ר ואליסון בפרק 6.
&nbsp
גם לי נראה משהו מאוד לא הגיוני לגבי "הנהלת הזמן" כלומר זה דבר אחד למנוע שינוי של קו הזמן על ידי אנים עם יכולת לנוע בזמן, אבל להרוג אנשים שיעשו דברים שישנו את הזמן... מוזר

kordilia snake

New member

זה נחמד כולכם כבר בטח שכחתם את הסדרה או קוראים את ההודעות שלי וצוחקים עלי אבל לא אכפת לי אני אשב לי כאן ואדבר עם עצמי בחושך על הסדרה.
&nbsp
איזה בזבוז זמן של שעה ות'אמת דיי התבאסתי שמשהו באמת לא בסדר עם החבר של וניה ושכול התיאוריות שהועלו פה עד עכשיו נכונות.
&nbsp
קלאוס חמודי(וזה רק אני או שהשחקן מזכיר קצת את ג'יימס ודייב פרנקו?) ולפחות ראינו מה קרה לו בויאטנם.
&nbsp
מיותר לציין שלא טרחתי לשבת ליד המחשב בסצנה המיותרת לגמרי של הריקוד, נכון?

את לא לבד

השרשור עדיין קופץ ואני לפחות עדיין מקבל התראות.
ובכל מקרה את לא חייבת לחסוך בחשמל, אז תדליקי את האור ואל תשבי בחושך.
&nbsp
כן, זה קצת מעצבן שרוב התרחשות הפרק נמחקה. אבל לא כולה, כי הפלאשבק לויאטנם עדיין תקף וגם כל מה שקרה למספר 5 בסוכנות הזמן הזאת.
&nbsp
אני לא יודע מה לחשוב על זה שהשוות את קלאוס לג'יימס ודייב פרנקו. כי אני קצת לא סובל את ג'יימס, אבל אוהב את דייב.
&nbsp
את ממש ממש אנטי לריקודים. אני אהבתי את סצנות הריקוד גם בפרק הראשון וגם בפרק הזה.
&nbsp
אני לא יודע איך תשרדי את שאר הסדרה, ארבעת הפרקים הבאים הם כמעט אך ורק ריקודים...
סתם

kordilia snake

New member
אני פולניה

לשבת בחושך זה ספורט לאומי וחלק חשוב במורשת שלי
.
&nbsp
רק עכשיו קלטתי שהאישה מהסוכנות זו קייט וולש
היא ממש לא דומה לעצמה עם הפאה הלבנה.
&nbsp
ומאיפה הם הביאו את הילד שמשחק את חמש? הוא מעולה ממש
.
&nbsp
אבל רוב הדברים החשובים נעלמו כמו הגילוי על הכוחות של וניה, התיאוריה הנוכחית שלי היא שהיא קשורה לאפוקליפסה וניה היא היחידה שלא מראים את הגופה שלה(אבל אל תגיד לי אם אני צודקת או לא, גם ככה קשה לי לא לקרוא את כול הדיונים שלכם למטה)
&nbsp
ואני שונאת סצנות שלא קשורות לכלום ומרגישות כמו מריחת זמן, זו לא אשמתי שבסדרה הזאת מדובר בסצנות של ריקודים
.

לרגע חשבתי שלפולנים יש משהו נגד ריקודים

וזה נשמע מוזר, אבל הסבר סביר

המון דברים יכולים להחשב כבזבוז זמן, גם סצנת קרב ארוכה, המטרה היא מה שמודגש בסצנה וכמה שהיא מהנה ויפה.
למשל הריקוד בפרק הראשון לדעתי הראה יפה איך למרות שהם חמישה אנשים שונים לחלוטין ומרוחקים זה מזה, הם גם משפחה אחת ויש דברים שהם כולם יעשו, כמו למשל לרקוד לשיר הזה.
חוץ מזה לדעתי זה פשוט קצת מקסים ומשעשע מאוד.
&nbsp
אני מסכים לגבי זה שהילד הזה מדהים.
אבל משהו שגיליתי בעקבות צפיה בכל מיני סרטוני ראיונות ופאנלים - הוא למעשה במידה קצת מדאיגה פשוט דומה לדמות שלו. באחד הפאנלים שראיתי שאר חברי הקאסט בעצם אמרו שהוא במידה רבה, גם בחיים האמיתיים, אדם בן 58 בגוף של ילד.
&nbsp
לגבי השאר אני פשוט לא אגיב כדי לא לטעות ולומר משהו.
&nbsp
אבל גם אם יקח לך עוד כמה ימים, אני מצפה לקרוא מה תחשבי בסוף העונה.

למעלה