שרשור טריידים פוטנציאלים

Executioner

New member
גיי מצויין, קאזינס הגבוה הכי טוב בNBA

דרק וויליאמס היה טוב מאוד, אייזה תומאס היה טוב, מקלמור מוכשר ואיכשהו סקרמנטו לא הצליחה להאבק על מקום במאבק לפלייאוף. בין הדיעה שלך על שחקנים אינדיבידואלים ליכולת של הקבוצה בשטח יש הבדל עצום שאני לא יודע איך הוא לא מדליק אצלך נורה אדומה.

Lechoke Lames

New member
דעתי מאוד בנאלית בנושא ודומה לזו של אחרים שעוקבים אחר הקבוצה

גיי אכן היה מצויין. איזייאה תומאס הוא חור שחור וסטאט-פאדר בהתקפה, ואחד השחקנים הגרועים בקבוצה בהגנה. מקלמור אתלטי מאוד ועם סגנון זריקה יפה לסל, אבל זה חסר ערך כשהכדורים לא נכנסים לסל. בהגנה הוא נותן פייט לתומאס. הוא רוקי, אז לא צריך להרים ידיים. ובכל זאת, אני צופה שהרוקי החדש שלהם (סטאוסקס, גם כן SG) ייתן עונה טובה יותר.
&nbsp

טרייד אמיתי, ת'אד יאנג לוולבס

מינסוטה מקבלת: ת'אד יאנג.
פילי מקבלת: לו מבאה מוטה, אלכסי שבד, בחירת דראפט ראשונה של מיאמי.
&nbsp
היה דיבור קודם שהטרייד של לאב על וויגינס + בנט יהיה טרייד משולש בו בנט יגיע לסיקסרס תמורת יאנג, עכשיו זה כבר לא רלוונטי וכנראה שבנט יגיע למינסוטה (מסכן).

Puskas

New member
לא מפתיע

מיני רצו מאוד את יאנג, מה שכן זה די מוזר שפילי לא לחצו ביכוון של בנט.. הם לקחו חבילה עלובה למדי יש לציין.
במצב רגיל הייתי אומר שא-מוטה הוא תוספת הגנתית טובה מהספסל אבל זה תקף בקבוצה שיש לה סגל טוב וזה מה שהיה חסר.. לא בקבוצה עם חמישיית יורוקאפ בקושי.. שבד אולי יקבל דקות משמעותיות סוף סוף, אם כי זה משאיר את הקו האחורי של מיני די ריק.. אה רגע.. וויגינס וזה.. :)

Cade Foster

New member
למה מינסוטה עשתה את זה?

ת׳ד יאנג לא שווה בחירת סיבוב ראשון של מיאמי. מיאמי תהיה או בחירת פלייאוף גבוהה יחסית ואם דברים לא יתחברו שם כמו שהם רוצים הבחירה הזאת עוד עלולה להיות לוטרי...

kobyz21

New member
דווקא גניבה של מיני אם הידיעה נכונה

טד יאנג חתיכת שחקן, היה שווה גם בחירת לוטרי...

kobyz21

New member
הוא אחלה תחליף לקווין לאב בשביל מיני

הוא לא סקורר או ריבאונדר על כמו לאב אבל שחקן חכם שעושה הרבה דברים טובים על המגרש גם בהתקפה וגם בהגנה, שחקן שמאמנים מאוד אוהבים כי הוא מקריב מעצמו הרבה, הוא לא צריך למלא תפקיד של אופציה ראשונה או שנייה כמו שהיה בפילי אבל הוא 4 פותח מצויין...

אני אתפלא מאד אם מיאמי יסיימו פחות מ 5 במזרח

לדעתי אין כמעט סיכוי שהם בוחרים גבוה מ 15.

מיאמי דווקא קבוצה חביבה

לא, הם לא יאיימו על אליפות אבל צ'אלמרס-וויד-דנג-מקרוברטס-בוש (או עם בוש ב-4 ומקרוברטס מהספסל) זאת חמישייה לא רעה בכלל.

לדעתי אחרי קליבלנד שאמורה לסיים ראשונה, כל קבוצה מתוך שיקאגו, וושינגטון, מיאמי, טורונטו, שארלוט ואטלנטה יכולה לסיים בכל מקום בין 2-7. (כן, אני לא תופס משיקאגו קבוצה רצינית, רוז לא יחזיק עונה שלמה ופאו חצי מת.)

rapgamer4ever

New member
אני גם לא מת על הטרייד

משום מה ההנהלה הייתה חמה על ת'ד יאנג, אני כמוך גם לא מתלהב ממנו. לפחות לא נתנו יותר מדי בתמורה.
יאנג כבר לא פרוספקט צעיר אלא שחקן שאתה יודע בדיוק מה תקבל ממנו וזה לא כל-כך הרבה.

OrEl74

Well-known member
מנהל
טרייד לאב לקליבלנד הפך לרישמי הלילה

בסתר ליבי קיוויתי שזה יפול מסיבה כלשהי.
&nbsp
בעסה!
&nbsp

ofer1732

New member
גם אני

הטרייד הזה מריח לא טוב, נראה שהיה איזהשהו סיכום מתחת לשולחן ואם לא היה אני מקווה שזה יתפוצץ לקליבלנד בפנים וגם לברון וגם לאב יעזבו אותם בסוף העונה, לקבוצה שלוקחת סיכונים כל כך טיפשיים, גדולים ומיותרים לא מגיע להצליח.

פליפ סונדרס שיחק אותה, השיג ערך כפול על שחקן שהיה קרוב ללעזוב ללא תמורה, הייתי נותן לו כבר עכשיו פרס מנהל השנה, אין טעם לחכות לסוף העונה להכרזה הזאת.

אגב הליגה עדיין צריכה לאשר את הטרייד אז תיאורטית הוא עוד יכול ליפול, הסיכוי לזה נמוך מאוד בהנחה שאף אחד מהצדדים לא טיפש מספיק בשביל להודות שנחתם הסכם סודי לגבי החוזה החדש של לאב.

TheReturn23

New member
מה כבר מריח לא טוב?

מינוסוטה קבלו שחקן צעיר מבטיח בתמורה לשחקן שהיה עוזב אותו בטוח לאחר העונה הזאת

ofer1732

New member
הסיכום שלהם עם לאב (במידה והיה כזה)

בהתחשב במחיר הגבוה שהם שילמו עבורו קשה להאמין שקליבלנד לא החתימו אותו על משהו מחייב עבור קיץ 2015, אם הם באמת עשו את זה זאת עבירה על חוקי הליגה.

לגבי מינסוטה, אין ספק שהם שיחקו אותה, ניצלו מעולה את המצב של קליבלנד והמוכנות שלהם גם לשלם על לאב אקסטרה וגם להתעלם ממצב החוזה שלו, אהבתי גם את טרייד ההמשך עם פילדלפיה, יאנג אחלה שחקן ושווה הרבה יותר מהבחירה באיזור 19-20 שהם נתנו עבורו.
יש עכשיו לזאבים קבוצה צעירה וחזקה והעתיד שלהם ורוד, חבל רק שהם תקועים במערב החזק, אני עדיין בעד לבטל את הקונפרסים ולעשות פלייאוף רגיל של 16 הקבוצות הכי טובות.

ברבורים...

אין שום דרך "להחתים אותו", אפילו לסיכומים בעל פה אין שום משמעות. אם לאב רוצה הוא חותך בסוף העונה, ואין שום דרך לעצור אותו. יכול להיות שהוא "הביע נכונות" להמשיך, אבל בסופו של דבר אין שום דרך חוקית להכריח אותו.

ofer1732

New member
להזכיר לך את מקרה ג'ו סמית'?

http://articles.latimes.com/2000/oct/26/sports/sp-42254
"David Stern on Wednesday docked the Minnesota Timberwolves their next five first-round picks and $3.5 million for signing forward Joe Smith to an illegal secret contract."
"......However, under the table, Taylor, Smith and Fleisher signed a six-year deal that wouldn't start until next season--and wasn't supposed to be revealed before then"

זה אפשרי להחתים את לאב על חוזה סודי או מסמך מחייב אחר מבלי ליידע את הליגה בדיוק כמו שקרה עם סמית', ואם זה קרה זה כנראה לא יתגלה אלא אם כן אחד הצדדים יחליט שהוא נדפק ויעלה את הכל לפני השטח (בדיוק כמו שקרה עם סמית'), השאלה היא אם זה מה שעשו או שהם הסתפקו בהבעת הנכונות של לאב לחתום מחדש.

זה דווקא מוכיח את הטענה שלי...

מתוך הכתבה שלך:
"NBA sources say such deals are common enough--except that this one wasn't an informal, unrecorded, nod-and-wink gentleman's agreement."
והעונש - 5 בחירות דראפט ראשונות עתידיות! זו הרתעה רצינית.
והכי חשוב: נניח שיש חוזה, והוא חתום, ובסוף העונה לאב מחליט שהוא שם על זה פס. מה בדיוק אפשר לעשות לו? הקאבס יחשפו שהם החתימו שחקן באופן לא חוקי על חוזה בלתי חוקי? שני הצדדים ייקנסו, אבל החוזה לעולם לא יקבל תוקף. נניח שההיפך, לאב נפצע וגומר את הקריירה, והקאבס מוותרים עליו - מה יקרה? לאב יודה שחתם על חוזה בלתי חוקי? שתי הקבוצות ייקנסו, ויכול להיות שבמסגרת הציפיות הגבוהות יותר מהקבוצה והרצון להעניש אותה, הקאבס יידרשו לכבד חלק מהחוזה או לפצות את לאב פיצוי גדול מאד.
&nbsp
אני לא מאמין שיש מישהו טיפש מספיק בשביל לחתום על חוזה כתוב. אם יש הסכמה בקריצת עין, היא מחייבת בעיקר את הקאבס (כי שחקנים יידעו שאי אפשר לסמוך על קריצות העין שלהם), ולא את לאב (כי אם הוא חותם על חוזה ל 5 שנים אף אחד לא צריך לסמוך על קריצת העין שלו).

ofer1732

New member
איך הציטוט הזה מוכיח משהו?

ברור לי שיש הרבה הבטחות, קריצות עין והסכמים בעל פה שלא מחייבים משפטית וניתן להפר, במקרה של סמית' הלכו מעבר לזה וחתמו על חוזה, למה אתה לא מאמין שיש מישהו "מספיק טיפש" לחתום על חוזה?, במקרים כאלה לשני הצדדים יש אינטרס לעשות את זה והסיכוי שזה יפורסם נמוך מאוד בגלל שכל הצדדים המעורבים יכולים רק להידפק מהפרסום, עובדה זה קרה לפחות פעם אחת בעבר (מקרה ג'ו סמית') ומי יודע כמה פעמים בהם זה לא פורסם (לדוגמא אני לא ממש מאמין שקירילנדו ויתר שנה שעברה על 10M במינסוטה בשביל חוזה של 3M בברוקלין בלי תמריץ כלשהו).

כי זה לא ניתן לאכיפה...

חוזה שאי אפשר לאכוף רק חושף אותך להאשמות.
&nbsp
בוא תסביר לי אתה:
&nbsp
נניח שיש חוזה כזה, חתום, בין הקאבס ולאב. הוא אומר שבסוף העונה הוא מקבל מהם 90 ל 5.
&nbsp
מקרה א': שלושה משחקים אחרי האולסטאר, הוא נפצע פציעה קשה מאד, יפסיד לפחות עונה, וכנראה לעולם לא יחזור אותו דבר. הקאבס יילכו ויחתימו אותו על 90 ל 5? באמת? ואם לא - מה הוא יעשה? האם יכריחו אותם לקיים את החוזה?
&nbsp
מקרה ב': הקאבס עפים סיבוב שני בפלייאוף, לאב מתבאס על הקבוצה, על העיר, ובכלל. ועכשיו הוא מחליט שהוא יוצא מהחוזה: מה עושה קליבלנד? דורשת ממנו לעמוד בחוזה הסודי הזה? מאבדת 5 בחירות בחירות סיבוב ראשון חוטפת קנס, ומקווה שיכריחו אותו לכבד חוזה שאינו חוקי, ואולי לא יכריחו אותו לכבד?
&nbsp
תסביר לי באיזו סיטואציה חוזה כזה יועיל להם?

למעלה