שרשור חברתי

ToryMaster

New member
שרשור חברתי ../images/Emo85.gif

בלי כבשים בבקשה, רק עופות, תודה.

שיר שכתבתי בגיל 8 וחצי.. ../images/Emo6.gif

איך אותי כישפת במטה הקסמים ופשוט נהייתי משוגעת על החיים הכנסת לי לעולם המון צבעים בכל מיני גוונים ירוק עשה לי חשק לטייל צהוב עשה לי חשק להשתזף אדום עשה לי חשק להתאהב בך שוב וכחול עשה לי חשק לאמבטיית מלכים ואתה עשית לי קליק בלב ואיך אתה הצלחת לעשות זאת בלי עזרה להכין לי אהבה, וחיים של מלכה כי אין עוד בנאדם, שמסוגל לעשות זאת בשביל אישה אתה האחד והיחיד לא אחליף אותך כי אז אני אפסיד בעל שמוכן, בעל שעם הזמן מבין שלאישה יש חיים מסובכים כל כך חום עשה לי חשק לעבוד זהב עשה לי חשק לעזור סגול עשה לי חשק לעשות ניסים וורוד עשה לי חשק לאהבה בין אנשים ואתה עשית לי קליק בלב תגיבו אם בא לכם
שמתי את זה כאן, כי אין צורך לפתוח על זה הודעה חדשה, אני חושבת..

Shusho

New member
זה כל כך מתוק... ../images/Emo12.gif

אהבה כזו גדולה בגיל כזה צעיר.

../images/Emo29.gif../images/Emo42.gifגאדדדדד..

שיר מקסים, כ"כ אמיתי
. ובגיל שמונה להרגיש כאלה הרגשות זה פשוט נפלא
מוכשרת קטנה*
-עכשיו-כבר-גדולה-
*

shv2004g

New member
../images/Emo70.gifיש לי שאלה!

אולי כבר שאלו אותה לפני כן אבל מפני שאני חדש בפורום אני מניח שאני יכול לשאול: מה זה טריגר???

p r u d e n s

New member
../images/Emo182.gif|מרי|

טריגר זה סיפור בעל תוכן פוגע כמו התאבדות, מחלה ופיגועים שיכולים לפגוע באנשים מסוימים.

swirrrly

New member
כן. ../images/Emo118.gif

אבל בהתחלה חושבים שזה בטח במאמרים/ או בקישורים/ או בטאגליינס... לוקח זמן עד שקולטים שזה בטח בהודעת המנהל/ת. הרי ההודעות האלה כל כך חוזרות על עצמן, שאנשים כבר פחות ופחות נוטים לקרוא אותן... רק משעמום, אולי.

Noa Ro

New member
היי! אני חדשה! (וכבר יש לי שאלה...)

ובתקווה שלא תמחקו את ההודעה שלי, כי בפורום אחר של שירה שאלתי את אותה שאלה ומחקו לי אותה (המנהלת של הפורום שם ממש רעה!) אז ככה: מישהו מכיר מילון חריזה ברשת (בעברית)? אני ממש ממש צריכה מילון חריזה. ואם לא, אז מישהו יכול למצוא לי חרוז למילה אימהית? תודה...

המנהלת שם לא רעה!

היא אישה מקסימה. הבעיה היא שאת לא קראת את הודעת המנהלת. אם את לא מפרסמת יצירה, ויש לך סתם שאלה, את צריכה לפרסם אותה בפורום ה[URL='target=_blank']חברתי[/URL]. לא מסיקים מסקנות ככה! זה ממש לא יפה! וסליחה על הודעת האוף, אבל כמו שמורה שלי פעם אמרה, לפני שמלמדים את המקצוע, צריך ללמד איך [URL='target=_blank']להתנהג[/URL]...

BlaT©

New member
עילאית... עיקרית... אחראית...

כל מילה שמסתיימת ב-ית. ויש הרבה.

למעלה