שרשור התוכנית השבועית לתאריך 10.5 יוצא לדרך

OOOO0

New member
אוקיי, אבל הנקודה שלי היא

שלמרות שזה נראה שחוץ מהמונולוג שליין לא ביטא את עצמו, הוא הצליח לבטא את עצמו גם בפינות וגם בראיונות. הוא היה שותף לכתיבת כל הפינות והשתתף בכולן וכל אחת מהפינות ביטאה בדיוק את דעתו על כל נושא שבעולם.

S™eX

New member
הבנתי אותך

אבל זו לא הייתה ההרגשה שלי.מבחינתי יותר מידי זמן הוקדש לבירבורים של האורחים שלו. לדעתי העובדה שזו הייתה תוכנית יומית תורמת להרגשה שלך שהוא הצליח לבטא את עצמו יותר מב"מצב האומה" ובמידה שווה ב"משחק מכור". "מצב האומה" שזו תוכנית שבועית של 55 דק'. מתוכן 15 דק'(ואפילו יותר)הולכות על פרסומות ועוד רבע שעה על מונלוג של מפורסם או הג'ינג'ים או לא יודעת מי, כמה זמן נשאר לשליין והפאנליסטים? 25 דק' וגם הן מתחלקות בינהם. כשעושים את החישוב הזה באמת שליין מקבל יותר זמן לבטא את עצמו אפילו רק עם מונולוג קצר בהתחלה. וזה מה שמפריע לי עם האורחים(בה"לילה" וב"מצב האומה"). אם זה לא היה על חשבונם הייתי אומרת סבבה,אבל כך זה סתם בזבוז זמן(וכסף
). כמו שכבר אמרתי,במ"מ כל הזמן של התוכנית היה שלהם.

OOOO0

New member
אכן כן../images/Emo10.gif

וזה מתסכל משהו ששליין בקושי מורגש בתוכנית שהוא עובד עליה כמעט 24/7. אה, אז אם הטיעון שלך לגבי "הלילה" הוא רק לגבי הראיונות אין לי בעיה עם זה.
ברור שעדיף פאנצ'ים על פני ראיונות יחסי ציבור, למרות שאני חייבת לציין ששליין מראיין מעולה לדעתי.

ליאור144

New member
אוקי קצת באיחור אבל זה הסיכום שלי :

יחסית התוכנית הייתה טובה אבל אני בדעה שלך גלית שציפיתי קצת ליותר במיוחד שעינב שם אבל היה די מצחיק. אהבתי תרעיון של עינב להכנס לבית של עדי אשכנזי כדי להרגע
.לבן זה מלחיץ ליאור צא בבקשה קבלו את בועז מעודה
גורי גדול.מצחיק שעינב באולפן והמתח המיני דווקא בין גורי לאורנה
. הקטע עם אורנה ואתגר קרת היה לא מובן בכלל אני מסכים איתך גלית .עובדים זרים מאוהבים זה הסיבה לטלפונים ציבוריים
אוי כמה שזה נכון!אהבתי תגירסה החדשה של ירושלים של זהב או כמו שנקרא לה מעכשיו קרית גת של זהב
.הקטע עם מירי מסיקה היה נחמד אבל לא מצחיק יותר מדי .אם יאיר לפיד היה עיתונאי היית ממליצה לו לעבור לפולטיקה
אאוץ אהבתי!הראיון עם שלי יחימוביץ היה באמת מצוין הם עקצו אותה אבל היא ידעה לענות להם כמו שצריך
.שליין הרשים אותי עם האינסטינקט בהריגת הגוק
.כמה תוכניות של קארין מגריזו אפשר לראות
גדול.גורי שפך אותי שהוא אמר שלי אני עוקב אחרייך תקופה להמשיך?

S™eX

New member
בקשר למתח המיני בין גורי ועינב

לא הראו את זה בתוכנית, אבל בתחילת הצילומים כשהציגו את עינב,גורי ירד על ארבע וכאילו ליקק לה את הכפות רגליים. וואי,הוא קרע אותי...

למעלה