שרשור התוכנית השבועית לתאריך 10.5 יוצא לדרך

ליאור144

New member
שרשור התוכנית השבועית לתאריך 10.5 יוצא לדרך

היום איתנו ליאור שליין גורי אלפי אורנה בנאי ועינב גלילי ובנוסף" אתגר קרת שלי יחמוביץ מירי מסיקה מיטל טרבולסי ומיכאל פרוסט . פתחתי תשרשור מוקדם כי אני לא יהיה פה עד מאוחר בלילה

idanoosh17

New member
הייתה תוכנית ממש טובה

צחקתי המון. לסיכום: אני נהנתי

OOOO0

New member
היה מצחיק מאוד

אבל יחסית לשבועות האחרונים לדעתי היה פחות מוצלח. אולי כי ציפיתי ליותר מהשילוב של ליאור-גורי-עינב. באמת הורגש שרוב הבדיחות המצחיקות ירדו בעריכה. ה"סליחה אדון" במקום צפירה של גורי הרג אותי...
חבל שהם לא שידרו את מה ששליין אמר אחרי זה, ליאל אולי את זוכרת במקרה מה היה שם? הקטע עם אורנה ואתגר קרת היה די חלש, ולא ממש הבנתי את הפואנטה שלו אם הייתה כזו....הקטע עם מירי מסיקה היה חביב אבל גם יחסית חלש. אהבתי את הגרסה שלהם ל"ירושלים של זהב", כלומר ל"קרית גת של זהב"....
הראיון עם שלי יחימוביץ' היה מצוין.

ליאור144

New member
לצערי לא הייתי בבית כדי לראות את התוכנית אבל

באתי באמצע .אני יראה מחר הכול ויתן תסיכום שלי[ היה נהדר לראות את פרוסט אני מת עליו
כשליין אמר לו שלום פרוסט קיוויתי שפרוסט יגיד אהלן ליאור ואז רואים תלהקה אבל אז נזכרתי שאנחנו שוב במצב האומה.
]

ליאור144

New member
אין לי בעיה עם מצב האומה פשוט אני מתגעגע לימי

''הלילה'' ובמיוחד ללהקה הנהדרת שהייתה שם 6 נגנים מדהימים[1 לא מחשיבים מסיבות ברורות] אני עוד מקווה ששליין והם יתאחדו בעתיד בלייט נייט הבא של שליין

S™eX

New member
"ס-ל-י-ח-ה א-ד-ו-ן"../images/Emo6.gif

אחרי זה גורי אמר שבעזרת ה"סליחה אדון" אפשר לזהות רוסים גם אם אין להם מבטא כי רק הם אומרים את זה... וכן,הם שוב לא הכניסו את הקטעים הטובים. אפרופו, ראית את הקטעים הלא מצונזרים באתר? הם שמו הרבה קטעים הפעם. הראיון עם שלי יחימוביץ' היה ארוך,היא חופרת! אפילו הפאנל השתעמם מהתשובות הארוכות שלה. היו ראיונות טובים יותר... אהבתי את הבדיחות על עדי אשכנזי(לא האמנתי שיכניסו את זה)ועל שוטה חובל(
) דרך אגב,בתחילת הצילומים עצרו את ההקלטה כדי לעדכן אותם על פיצוץ מטען החבלה ליד מכוניתו. אז כנראה שגורי אילתר את הבדיחות האלו. הייתה ביקורת לא מחמיאה כל התוכנית ב"ישראל היום". מה היה הרייטינג של התוכנית?

S™eX

New member
מטען חבלה התפוצץ בחולון

בסמוך למכוניתו של בכיר בעיריית ת"א(שוטה חובל )וחושדים שמדובר בניסיון התנקשות בחייו בגלל פרשיות השוחד בהן הוא נחשד בעבר.

ליאור144

New member
אה תודה פשוט עוד לא יצא לי להשלים את התוכנית

אז בגלל זה לא הבנתי .

S™eX

New member
אה,ושכחתי לציין...

אני נורא אהבתי את עינב בפאנל.זה יהיה נהדר אם היא תהיה קבועה...

OOOO0

New member
כן, ראיתי.../images/Emo6.gif

עכשיו אני מבינה למה התכוונת כשאמרת שגורי התחרפן שם לגמרי....זה באמת נראה הזוי במיוחד מה שהלך שם. יפה מצידם שהם פינקו אותנו בהרבה קטעים הפעם. גם אני מאוד אוהבת את עינב ואשמח מאוד אם היא תהיה קבועה. גם כתבתי את זה בפעם הקודמת שהיא התארחה ואני שמחה שהיא באה שוב. אבל בכל זאת, ציפיתי ליותר מהשילוב הזה של שלושתם. אני חושבת שהם לא מיצו את כל הפוטנציאל שלהם בתוכנית האחרונה. אני דווקא אהבתי את הראיון. טוב, אל תשכחי שחווית הצפייה שלך שונה משלנו כי את ראית את זה באולפן ויודעת איך זה היה באמת. אנחנו רק רואים מה שבוחרים לשדר לנו ומגיבים בהתאם. כן, גם אני אהבתי את זה.
כן, קראתי.
לא נורא, זו רק דעה אחת של מבקרת אחת. ראיתי שבידיעות לעומת זאת כן אהבו, ועובדה שהרייטינג עלה כך שהרוב אהבו. אני מעתיקה לכאן את הביקורת מהאתר של "ישראל היום": מה הקשר בין ג'ק טייטל הולילנד סם אונס עדי אשכנזי וטלפון ציבורי? על כולם יש לפאנל הקומיקאים של ליאור ‍שליין מה לומר. המציאות הישראלית מספקת שפע של חומרים לסאטירה חבל שבסוף מאבחן ‍שליין כי "עובדים זרים מאוהבים זה הצידוק היחיד לטלפון ציבורי."ומה מצדיק מחזור בדיחות ירודות? העובדה כי הקהל השבוי באולפן מתמוגג מכל בדיחה סרת טעם ככל שתהיה לא מאפשרת בחינה אמיתית של החומרים. דברי שטות הומור עצמי עלבונות ועקיצות לצד רגעים משעשעים - הפינג פונג של ‍שליין עם הפאנל שלו מותיר את הצופה בבית חסר אוויר מרוב לחץ ומאמץ להישאר בעניינים. חלקה הראשון של התכנית הוקדש לבדיחות אקטואליות: יוון אהוד אולמרט אלימות נגד ילדים שיחות הקרבה וההצעה לאסור בדיחות עדתיות - שגררה כצפוי מבול ירידות על רוסים גרוזינים מרוקאים וערבים. המעבר משורת פאנץ' אחת לשנייה מהיר אך לא תמיד מדויק. שפע הבדיחות הפנימיות משאירות חלק ניכר מהצופים אבוד. תמיד נעים לשמוע את אורנה בנאי ממשיכה לסגור חשבון עם מעסיקיה הקודמים ב"-קשת" - בשבוע שעבר זו הייתה "כוכב נולד" שחטפה על הראש אמש "חטופים" ספגה עקיצה - אך שאלות שצצו למשל מה הייתה עלות הבלונים שנחתו מהתקרה ועל כמה עומד תקציב ההפקה מעסיקות רק את ‍שליין לא את מי שצופה בו בבית. הכימיה הטובה בין ‍שליין לפאנל עובדת והנוחות של חברי הצוות מורגשת. כשבנאי מהגגת "גורי אני לא נמשכת אליך" היא מעוררת לא מעט צחוק. בכלל הרגעים בהם הקומיקאים מצחיקים את עצמם הם היותר מוצלחים יחסית. הבעיה היא שברגעיה המתים נדמה ש"מצב האומה" משוועת לקיצור באורכה. השיר "ירושלים של זהב" שזכה לחידושים לשוניים הפך בשיאו ל"-קריית גת של זהב" אחרי שורה ארוכה של הערות שבלוניות ומעייפות. מיותר עוד יותר היה הקטע בהשתתפות מירי מסיקה שהקריאה בקצב הכתבה מונולוג הומוריסטי על היריון ואמהות. זה הסתיים בהתמוטטות רגשית - כי נשים הורמונאליות מצחיקות גברים שוביניסטים גם בפעם המיליון. נדמה היה שהקראת לוח ההופעות של מסיקה וליטוף עטיפת אלבומה היו פחות מביכים עבור ‍שליין וצופיו. במסגרת מסורת אירוח הפוליטיקאים הגיעה שלי יחימוביץ' לצבור כמה נקודות פופולאריות. כמו קודמיה במשבצת החכ"ית הצליחה להעביר את מסריה עם חיוך. עוד עקיצות פוליטיות אולי אפילו עוד פוליטיקאים ו"-מצב האומה" תמצא את עתידה.

S™eX

New member
גורי הזה מופרע לגמרי...

והוא התנהג ככה במהלך כל הצילומים! אני מתחילה לחשוד ששליין צודק והוא באמת על סמים.
כן,גם אני קראתי ב"ידיעות אחרונות". זה מוזר מה שהולך עם הביקורות,אחד מחמיא והשני קוטל ,כנראה שזו תוכנית שלא מתאימה לכולם. או שממש אוהבים אותה או שבכלל לא.אין באמצע...

OOOO0

New member
../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif יש מצב!

נכון. באמת דיברנו על העניין הזה בעבר, בתקופת "הלילה", ששליין הוא מסוג האנשים שאו שאוהבים אותם או ששונאים אותם, וזה בדרך כלל מתחלק חצי חצי. אין באמצע, אי אפשר להיות אדיש אליו. אני רואה את זה כמחמאה, זה סך הכל מצביע על אישיות חזקה שאי אפשר להתעלם ממנה. אז כנראה זה משליך לגבי כל תוכנית ששליין עושה, אז "הלילה" ועכשיו "מצב האומה". בגלל זה הפער הקיצוני הזה בין כל הביקורות.

S™eX

New member
כן אבל..

שליין לא נמצא שם לבד כמו ב-ה"לילה". אפשר היה לצפות שהנוכחות של גורי ואורנה תספק גם את אלה שלא ממש מחבבים את שליין.

OOOO0

New member
נכון.

ולמעשה בפועל, הוא הכי פחות מורגש בתוכנית מבין כולם. אבל בגלל שהוא הפנים של התוכנית, וכולם מכירים את התוכנית בתור התוכנית שלו, זה אכן משפיע. יש לי הרגשה שאם גורי או אורנה היו מנחים ושליין היה רק פאנליסט הביקורות לא היו כאלה קיצוניות. אני לא יודעת עד כמה הנוכחות של גורי או אורנה עוזרת לדימוי של התוכנית בעיני אלה שלא מחבבים את שליין, מרוב שהתוכנית כלכך מזוהה איתו.

S™eX

New member
יכול להיות שאת צודקת

אבל מהנוכחות של אורנה ובעיקר גורי אי אפשר להתעלם. קצת חבל לי ששליין הוא המנחה של התוכנית. כמו שראינו במ"מ, הוא יכול להוסיף המון בתור פאנליסט. אני חושבת(ואל תכעסו) שכפאנליסט הוא בא לידי ביטוי אפילו יותר מכשהוא החזיק על כתפיו את תוכנית הלילה.

OOOO0

New member
ברור שאי אפשר להתעלם מהם

במיוחד לא מגורי.
לדעתי אורנה ושליין יכולים לצאת להפסקה של חצי שעה ואף אחד לא ירגיש בחסרונם...
אבל התוכנית הכי מזוהה בעיקר עם שליין. אולי גם זה באמת בגלל האישיות הכלכך חזקה שלו שאי אפשר להתעלם ממנה. כן, את דעתי בנושא אתם כבר יודעים. אני גם הייתי מעדיפה שהוא יהיה פאנליסט ולא מנחה, עם כמה שזה כאילו פחיתות כבוד מבחינת מעמד. שליין הוא סאטיריקן, העבודה שלו זה לספק פאנצ'ים שנונים. בתור מנחה זה כמעט לא קורה וחבל. לא כועסת
זכותך , אבל בתור צופה מכורה לשעבר של "הלילה" אני חושבת אחרת. לדעתי בסופו של דבר אם נשווה בין "משחק מכור" לבין "הלילה", הוא כן הצליח לבטא את עצמו בשניהם במידה שווה. לא יודעת כמה תוכניות של "הלילה" ראית אבל שם זה הלך ככה: בתחילת כל תוכנית היה לו מונולוג( שאליו אני מתגעגעת עד היום כשאני קוראת ידיעה מעניינת בעיתון ומתה ששליין יגיב עליה), בו הוא אומר את דעתו בצורה שנונה על כל מה שקרה באותו יום, אחר כך היו איזה 3-4 פינות, שהוא היה חלק בלתי נפרד מהן ובתכלס די ביטאו את מה שהוא חושב, ואחר כך היו הראיונות, בהם הוא בא פחות לידי ביטוי אבל עדיין הצליח להגיד את דעתו גם בתור מראיין. כך שכל התוכנית, מלבד השיר בסוף, הייתה לגמרי שליין.

S™eX

New member
../images/Emo6.gif כן,גורי בהחלט יודע איך לגנוב פוקוס...

יצא לי לראות דיי הרבה תוכניות של "הלילה" וכמובן,את מ"מ ואני חושבת ששליין היה יותר עצמו במ"מ. זו הייתה תוכנית רק של ליאור,גורי ועינב (ושני פאנליסטים מתחלפים)ושם הוא הצליח לבטא את עצמו בצורה הטובה ביותר.בעזרת פאנצ'ים שנונים ומשחקים מגניבים במהלך כל התוכנית! ולא רק במונולוג של 5 דק'. בלי כל מיני אורחים ופינות של אנשים אחרים שאותי אישית לא ממש מעניינים(וזה גם מה שמפריע לי ב"מצב האומה").

למעלה