שרשור השאלה הקטנה

Edge51

New member
שאלה../images/Emo58.gifraw homecoming

מה עושים עכשיו עם מאט הארדי "המפוטר" אחרי שהוא הפסיד לאדג'?

Eshel21

New member
שאלה

הרדכור הולי באמת נתן לסילבן לפני שבועיים פנס בעין

שי מילר

New member
מנהל
תשובה + ספוילר מסמקדאון

לא ממש היה ניתן לראות. ניסו למכור לנו כאילו הוא עשה לו אבל אין הוכחה פיזית. גם אם היה לו פנס אז זה עבר לו כי בקרב החוזר ביניהם בסמקדאון האחרון לא ראיתי פנס בעין שלו.

Phanomenal 1

New member
איפה משדרים את tna?

אחרי המעבר שלהם מרשת אחת לאחרת? בערוץ 36 (סטאר) זה ישן. ובפוקס ספורטס הפסיקו לשדר..

h a r r y4

New member
הם משודרים מעתה והלאה בספייק טי.וי

ולמיטב ידעתי, הערוץ הזה לא משודר בישראל.

BARRA

New member
גם בפוקס ספורט חזרו לשדר

יום שישי 12 בלילה אתמול היה את הופעת הבכורה של TNA בספייק טי וי.

Raz Bob Marley

New member
שאלות

באיזה שנה נהפך האנטר הרסט המסלי לטרפיל אייץ? שאדי גררו בה לומר מזל טוב לכריס בנואה אחרי הזכיה שלו ברסלמניה 20,אז האם זה היה אמתי הוא סתם עוד הצגה? זה מענין לדעת אם הם באמת חברים... כמה אליפויות עולם יש לכריס בנואה? תודה לעונים

h a r r y4

New member
בקשר לרסלמניה 20

אני חושב שזה היה מתוכנן, ואולי מבוסס על החברות שלהם במציאות. ולכריס בנואה יש אליפות עולם אחת אם אני זוכר נכון.

ramoni

New member
כנראה משתי סיבות

1)הוא ויתר על החגורה מיד לאחר הזכיה ועבר יחד עם חבריו מהרדיקלס לWWE כך נהוג לגרוס שבנואה לא מחשיב את זה לזכיה 2)הוא זכה בחוגרה בתקופת השפל, בא תואר היה מתחלף ומתפנה בקצב רצחני,

h a r r y4

New member
טוב אבל אני חושב שזה חדש בשבילי

מסיבה אחת- אף פעם לא צפיתי ב WCW בימים ההם, ואני יודע על גולדברג, פלייר, סטינג והוגאן כאלופים שהיו להם.

שי מילר

New member
מנהל
האמת שזה סיפור נחמד

בנואה ניצח את סיד לאחר שהכניע את סיד עם הקרוספייס. לאחר מכן התברר שבזמן שסיד נכנע ע"י TAP OUT עם היד הרגל שלו הייתה על החבל והשופט לא ראה. הזכייה שלו הייתה למעשה לא חוקית ומעט לאחר מכן הוא עזב.

h a r r y4

New member
באמת נשמע סיפור מעניין..

הוא עזב כי הגדירו ב WCW את הזכייה שלו כלא חוקית?

שי מילר

New member
מנהל
העתק הדבק מהביו של בנואה

יום למחרת הזכייה בנואה, אדי גררו, פרי סאטורן ודין מלנקו עזבו את WCW מכיוון שסאליבן התמנה לצוות הכתיבה, ובנואה וחבורתו ידעו שהם לא ימשיכו לקבל פוש כל עוד סאליבן בראש. יום אחרי שזכה באליפות העולם בנואה עזב את הספינה הטובעת של הWCW ועבר לWWF!!!

הוא עזב

כי הוא לא היה מרוצה מ WCW באופן כללי, WCW נתנו לו אליפות כדי להשאיר אותו בארגון, בנואה לא נשאר ויום אחרי שזכה באליפות עזב את הארגון ואת התואר. אבל הוא הוכר כאלוף של WCW, ליום 1 אומנם.

למעלה