שרשור השאלה הקטנה

שאלה על האגרוף בהיאבקות

תעלומה בשבילי, האגרוף בהיאבקות - חלק אמרו לי שהאגרוף פוגע בגוף אבל נותנים אותו עם יד פתוחה וככה זה לא כואב ואני דווקא פעם חשבתי שהאגרוף קרוב לגרוף אבל לא פוגע, מה קורה באמת?

Guy Schlesnar

New member
תלוי במתאבק. יש כל מיני סוגים

לדוגמה שון מייקלס נותן אגרוף מעל הראש,וקורט אנגל נותן אגרוף ללחי עם הצד של כף היד,והאגרוף רק מלטף את הלחי.

החתיך 140

New member
WWE

שלום חברי הפורום, תגידו הפרקים של ה-WWE, רו וסאמקדון של יום חמישי האחרון של איזה תאריך הם, אני שמעתי שאנחנו מפגרים מה-WWE בחודשיים בערך האם זה נכון???, ושמעתי שב-27/10/2005 ישודר ספיישל מיוחד של WWE בספורט 5+, אז בתודה מראש, פז.

תשובות

רו שמשודרת בישראל היא בפיגור של שבועיים וחצי ממה שיש בארה"ב, וסמאקדאון זה של שלושה שבועות. והספיישל שדיברת עליו זה RAW חגיגי שהיה לפני שבוע בארה"ב, בגלל שהתוכנית חזרה לרשת USA אחרי 5 שנים ברשת ספייק טי וי, אז ה RAW הזה ישודר במלואו בספורט 5+ בתאריך שציינת.

ולהבא שרשר שאלות כאלה

לשרשור השאלה הקטנה

Alon316

New member
בגלל שהזמנו כרטיסים לרסלמניה...

לדרור ולי יש כרטיסים בחינם למפגשים עם מתאבקים לפני כל אירוע. לטאבו, נו מרסי, והשבוע הם שלחו לנו לגבי סורביבור סיריס. אם היינו גרים בארה"ב זה היה יכול להיות תענוג כמו שהרצל אומר
אם אתה רוצה, אני אוכל לברר איתם אם תוכל ללכת למפגש של טאבו טיוזדיי במידה ותהיה שם.

למעלה