שרשור הכרות

yaelgro

New member
שרשור הכרות

שם: יעל גיל: 24 תחום בהייטק: כרגע טכנאית מחשבים, ואשת תמיכה טכנית. עד לפני חמישה חודשים מפעילת מחשב(MF, UNIX, שרתי 2003, ועוד). שאיפות בתחום ההייטק: כשאחזור לארץ הייתי שמחה לחזור ולעבוד עם MFו/או עם UNIX, רק בשעות סבירות, ולא במשמרות מסביב לשעון. אם לא זה, אז להיות מנהלת רשת, דבר שמבחינת שעות עבודה בהחלט אפשרי לשלב עם דברים נוספים. המטרה העיקרית של ההישארות בהייטק, היא בסופו של דבר לעבוד במשהו שאני אוהבת, וללמוד משהו שאני עוד יותר אוהבת אבל אין בו יותר מידי עבודה בארץ(תיירות וצילום).

טושטוש5

New member
קצת עלי...

גיל: 27 תחום בהייטק: ראש צוות פיתוח שאיפות: להתקדם בכיוון הניהולי. אני מאוד אוהבת את המקצוע שלי, ורואה את עצמי נשארת בו עוד שנים רבות.

קצת עליי

שם:גילי תחום בהיי טק: אני לא בהיי טק עיסוק:מעצב שיער ומעצב תסרוקות ערב

קצת עלי...

שם: שמור במערכת, מלח אנגלי זה גם בסדר, מין: זכר תחום בהייטק: פיתוח תוכנה מכל סוג ומין, כבר 15-20 שנה תלוי איך סופרים. שאיפות בתחום: לרוחב, שמשהו אחר ינהל ויבחש בפוליטיקה.

ronit0

New member
ואני

שם: רונית גיל: 30 פחות 5 ימים תחום: מהנדסת ביורפואה, סיימתי לא מזמן תואר שני ואני מחפשת עבודה. במקור מהנדסת מכונות, עבדתי בהייטק 4 שנים.

אז גם אני..

גיל: 32 תחום הייטק: מתכנתת ++C/C. שאיפות בתחום: פשוט להמשיך ללמוד כל מה שרק אפשר (מאוד אוהבת את התחום, ועשיתי הרבה כדי להגיע אליו).

nina1

New member
אפשר גם?

גיל: 20 נושקת ל21 תחום בהיי טק:תוכניתנית, כרגע DBA oracle בעיקר תשתיתי, עברתי קורס מקוצר בבסמ"ח (אנשים מכירים את זה יותר בתור מסלול ממר"ם) אחרי י"ג תוכנה. שנה וחצי נמצאת ביחידה ונהנת מאוד מהעבודה. אני חושבת שלא הייתי מוצאת את עצמי בתכנות- סיסטם מדבר אלי יותר. מקווה לעשות את הקבע שלי, להשתחרר ולגלות את העולם האמיתית. מתחילה עוד מעט תואר ראשון במדעי המחשב במכללה למנהל.

גם אני פה... בעיקר קוראת

שם: רחלי גיל: 27.5 תחום בהייטק: מנתחת מערכות/ראש צוות פיתוח (וגם מתכנתת בעת הצורך), כרגע (ובתקווה גם בעתיד) בתחום ה-web (השפות הן asp.net, #c) אני לא עובדת בחברת הייטק, אלא משרתת בחיל האוויר (עתודאית בחתימה שניה) ומשתחררת בסוף אוקטובר. מעוניינת להמשיך בתחום באזרחות.

וגם אני...

גיל: 31 תחום עיסוק: סטטיסטיקאית - שימוש בכלים סטטיסטיים ו- data mining ומנהלת צוות סטטיסטיקאים. לעניות דעתי מדובר ב- low-tech, אך עם כל המאפיינים של היי-טק ובמיוחד השעות. התחלתי להלחם בתופעת השעות ופיניתי לעצמי יום בשבוע ללימודים בתחום אחר לגמרי, שתמיד רציתי לעסוק בו. חג שמח לכולם/כולן, סיאסטה
.

ברכות על הפרורום החדש ../images/Emo39.gif

שם : קארין גיל : 33 תחום בהיי טק : System Unix Admin כבר 7 שנים כמעט בתחום ההייטק Microsoft בהתחלה, ולאחר מכן מעבר
וכבר 4 שנים i m a Unix girl

eמוקינדר

New member
יעלי ניהול רשתות זה מקצוע נעלם

אחרי 7 שנים בתור מנהל רשת..רדי מזה..זה מקצוע שהולך ונעלם..לכי על מערכות יוניקס..גם כסף טוב וגם מעט מאוד מומחים רציניים בארץ

eמוקינדר

New member
זה אני

שם:יוחאי גיל:47 מנהל רשת מוסמך MCSE + נובל CNA כבר 7 שנים.עברתי להייטק מחקלאות ובטח לא תאמינו אם אני יגיד לכם שחקלאות מודרנית הרבה יותר מעניינת אבל כסף אין שם בכלל..חוץ מביוטכנולוגיה וגם שם בקושי רב. תכניות לעתיד:להתפתח בתכנה ללמוד תכנות ואם ישאר כוח גם להתפרס ולהיות DBA בעתיד..הכל לפי היכולת הכספית והמוחית -שני דברים מתכלים.. אבא לזוג תאומים נפלאים.

itaym02

New member
מסכים לגבי החקלאות -אך לא לגבי יכול

יכולת מוחית. דע לך שאתה יכול לשמור על כושר מלא עד גיל מאוד מתקדם, רק תמשיך ללמוד כל הזמן, ויהיה בסדר.

mummi

New member
גם אני!

גיל: 28 מקצוע: מהנדסת חומרה ואלגוריתמאית. כרגע מסיימת תואר שני בהנדסת חשמל ומחפשת עבודה...

למעלה