שרשור הכרות

0 אור 0

New member
אני

שם: בפורומים אני אור גיל: כפול משל רוב המשתתפות בשרשור תחום בהיטק: בדיוק סיימתי עשרים שנה של עבודה בתחום - בהתחלה בהנדסת חומרה , מערכות משובצות, וקצת במערכות אלקטרוניות בסיסיות, אחר כך בתחום של מערכות RT מקביליות ובתחום של ניהול IT. נהניתי מאד כל הזמן - היה מעניין, והתחדש כל הזמן. עכשיו עובדת בתחום אחר לחלוטין בתפקיד ניהולי. להיות מנהלת רשת ותמיכה זה מעניין מאד, אבל לתקופה די מוגבלת לדעתי, תתחילי להתפתח כדי להתקדם גם לתפקיד שאחרי.

itaym02

New member
אני זכר ../images/Emo45.gif איתי, מתכנת php בעיקר

כבר הבנתי לאן נושבת הרוח בארץ, והפכתי לעצמאי. (חוץ מזה שלוח זמנים צפוף==קוד גרוע).

.inbal

New member
גמני גמני

שם: ענבל גיל: 28 תחום: סמנכ"ל בחברה תוכנה לניהול עסקי והנה"ח. זה אולי התפקיד הכי פחות מוגדר שניתן למצוא: ניהול (קליטת עובדים), שיווק מול לקוחות מרכזיים, קצת תכנות, קצת ניתוח מערכת ותכנון פרוייקטים, קצת מכל דבר...
ברוח השרשורים האחרים אציין שעוד אין לי ילדים, אבל ההתמודדות עם החיים שמעבר לעבודה מסובכת כבר עכשיו - איזה כיף שיש פורום כזה בו אפשר לשמוע, ללמוד מאחרות, ולשתף. בהצלחה לנו

einatgross1

New member
אני

עינת גרוס, עוסקת באימון עיסקי, הכשרת מאמנים עסקיים ואישיים ובייעוץ ארגוני. נושמת עינינים הקשורים בעבודה קריירה וארגונים ברוב שעות היום

T i k t a k i t

New member
וגם אני ....

בת 28,נשואה בלי ילדים ,מהנדסת מחשבים בהשכלתי ,עובדת כמהנדסת בדיקות תוכנה .

T i k t a k i t

New member
אה ,ואיך שכחתי ת'שאיפות ../images/Emo3.gif

השאיפות ...להתקדם בתחום ,אולי לעבור לפיתוח/בדיקות תוכנה שמשלבות פיתוח. ניהול צוות עוד לא קוסם לי במיוחד,לא אוהבת ת'פוליטיקה ואת כל הישיבות האינסופיות הכרוכות בעסק.

tuxx

New member
שלומלום לכם

קודם כל מזל טוב על הפורום החדשתבורכו על היוזמהשמי אורבת 28 לומדת מערכות מידע אחרי הנדסת תוכנהרוצה להתחיל לעבוד עוד בספטמבר הזה ומקווה לטוב

tuxx

New member
אין לי שמץ מה קרה פה?? בטח באג

שמי אור בת 28 לומדת מערכות מידע אחרי הנדסת תוכנה רוצה להתחיל לעבוד עוד בספטמבר הזה ומקווה לטוב

boringvered

New member
קצת באיחור אבל בכל זאת

שם: ורד גיל: אוטוטו 36... בעוד כשבוע וחצי... מקצוע ועיסוק: טכנאית מחשבים וקצת ניהול רשת בתחום NT לא עובדת בחברת הייטק אלא בגוף ציבורי אבל בכל זאת בתחום טכנולוגי וסובלת מכל הסימפטומים של להיות אמא בתחום, מבוגרת קצת וגם מההשלכות של התנפצות הבועה בדיוק בתקופה שהתחלתי לצמוח במקצוע. נמצאת בתחום מעל 6 שנים. לומדת כיום לתואר שני במידענות - בשאיפה לשנות כיוון שאולי ישתלב יותר טוב עם הורות. אמא לילדה בת שנתיים וחצי.

למעלה