שרשור הכרות

urish99

New member
היי גפן

הריני מצטרף לפורום בשמחה. האמת, קצת קשה לנווט בפורום הזה. אולי לוקח זמן להתרגל. אגב מי היה הראשון מסידני? ומה שלום חנהל'ה?

Gefen

New member
היי אורי, אז ככה....

הראשון מסידני היה צביקה, שעקבותיו בינתיים לא נודעו, מקווה שנראה את פרצופו כאן בקרוב
בעניין ה"חזקה בספרות"..ממש לא, אני לא. אבל מידענית אני כן, אז מצליחה ככה למצוא די הרבה דרך הרשת. הצטרפותך אלינו- מבורכת, ולממשק- תתרגל! ברוך הבא, וגם ברכות לכל המצטרפים החדשים.. שימשיכו לצוץ פה כ-
אחרי הגשם.

Bashy

New member
נעים מאוד...

אנחנו זוג סטודנטים שמאוד רוצים ללמוד לתואר שני באוסטרליה, ומתלבטים קשות בין סידני למלבורן. במקור אנחנו מראשון לציון ושנינו בשנה האחרונה ללימודים ועומדים להינשא בקרוב... מתכוונים לעבור לאוסטרליה, באם הכל יסתדר בדיוק בעוד שנה, עם פתיחת שנה"ל הבאה...

shiri_b

New member
שלום

אני שירי עוד מעט בת 17 (יותר מחצי שנה... אבל כולם פה עברו את ה20.. אני כבר ככה מרגישה צעירה!) אני במקור מת"א ואז עברתי להרצליה- ההורים הביאו אותי לפה ואני פה מגיל 4
יש לי בן דוד באוסטרליה, אני מקווה לטייל בקרוב בניו זילנד ואולי לחתום שם קבע ולהישאר
.

עטר20

New member
שלום לכולם...../images/Emo41.gif../images/Emo20.gif../images/Emo141.gif../images/Emo23.gif

היי כולם אני עטר ועברתי למלבורן לפני כמה שבועות... ההורים שלי גרים כאן כבר שבעה חודשים...אשמח לפגוש אנשים ממלבורן, בהצלחה לפורום החדש וברכותי...

kan11

New member
../images/Emo24.gif משתרשרת ...

נחמד להכיר , אני שרון בת 36 (אבל רק בכתובים...) אמא של לי המתוקה (2.5), ואני כאן כי ממש יהיה נחמד אם עוד כמונו כמוכם שקצת חדשים וקצת צמאים לדעת איך ומה ולמה - יוכלו לשתף ולהשתתף בשפתינו במלבורן החביבה. בן זוגי היקר ואני הגענו לממש חלום שנרקם בשנתיים האחרונות (והלא קלות...) שעברנו בארץ. עזבנו קריירה ועסק - ומתחילים מ ה ת ח ל ה . אחרי כמעט 8 חודשים פה שמתוכם טיילנו 4.5 חודשים מתחילים להתברגן . אז מרימה כוס
ומאחלת לכולנו קשר פורה והרבה רוגע בשנה הזו וכמובן אני אמשיך להתקשקש איתכם .

liat129

New member
אפשר גם???

טוב, נכון אני בכלל לא מאוסטרליה, אבל מאוד רוצה להיות
. זה נחשב? כרגע גרה בסין, לרגל עבודת בעלי שיחיה.. ויש האומרים לי שכבר עברתי חצי ממרחק הטיסה לאוסטרליה, אז מה זה עוד כמה שעות
לקראת הקיץ אנחנו מתכננים טיולון לאזור, ואז נחליט אם מתאים לנו.. בינתיים אני אבקר אותכם מידי פעם. בהצלחה!

באיה

New member
רק עכשיו שמתי לב לשרשור

ההכרות. אני חושבת, לא אני בטוחה ש
הגיל המבוגר עובר אלי. מצד אחד אני מתביישת לאמר את גילי, אך מצד שני אני גאה שבגילי אני גולשת הרבה באינארנט ואני חברה מן המניין גם בפורום אחר. אני חולה על מחשב, ואני מבלה על ידו די הרבה שעות. טוב, אני לא אשאיר אותכם במתח, ואגלה לכם - ביוני השנה אני אהיה בת 64. אז מה? ה
עובר אלי? קצת סיפרתי עלי בהודעה יותר למטה, ונשאיר גם קצת לאחרכך. אז ערב נעים לכם באיה

White Dragon

New member
דרקונה חדשה בשכונה

היי, אני בת 20+, במקור מבערך כל חור בארצנו... עברתי למלבורן אחרי האהבה ואני כאן... לתמיד. אוהבת את מלבורן ומאושרת מאוד - בהתחלה היה לי קצת את השוק של: אני לא יכולה לגמרי לבטא את עצמי באנגלית, כל החברים שלי בישראל, כל המשפחה שלי שם, ואין פה זעתר לנגב איתו חומוס!!! אבל אחרי כמה חודשים טובים האנגלית השתפרה, מצאתי חברים חדשים ואני אבנה לי פה משפחה (הורגת אותי המחשבה שיהיו לי ילדים עם מבטא אוסטרלי שישחקו קריקט!!!) והזעתר... אחרי חיפושים רבים הבנתי שאין פתרון ואמא שולחת לי מהארץ זעתר ו"שבעה ימים" ישנים...
הדרקונה

kan11

New member
לא עוד זעתר מישראל

יקירתי יש זעתר וחומוס ולבנה ועוגות ערביות ועוד ועוד ועוד רק תשאלי ונגלה לך
oasis bakaery on 993 north rd Murrumbeena שוה ביקור יש מטעמים תהני

שכחת לציין גם פיתות

יש פיתות קטנות גדולות ועכשו מחקים את הישראליות (לא בהצלחה מרובה), טחינה מעולה, חלבה חלומית...YUMMY,יש סמבוסק גבינה, ועוד כל מיני סוגים, אומרים שהפלאפל לא רע (לא ניסיתי), פול בקופסא להכין פול מצרי....אם אתם רוצים מתכון תבקשו... יש גם חינה (אמיתית)... בקיצור שווה ביקור... (אם הם היו עושים פרסומת לעסקים היהודים\ישראלים כמו שאנחנו עושים להם...). והכל מרחק הליכה מהבית...אפילו הילדים רוכבים על האופניים להביא את הפיתות לבד... שיהיה יום טוב ובתאבון

Gefen

New member
איפה זה???? מה זה הריר הזה

שעכשיו ככה מטפטף לי מהפה ראבאאק.... אחת בלילה ומתחשק לי סמבוסק פתאום, מזל שאני לא בהריון
ואיפה משיגים פה זעתר?? ואני לא מצליחה למצוא פה שמיר יבש וזה רע מאודדד כי זה אומר שאני לא יכולה להכין את האורז הפרסי המדהים שלי שבלעדיו בעלי עוזב את הבית תוך חמישה ימים (רגע במחשבה שניה אולי עדיף שלא אמצא
) אז איפה משיגים פה שמיר יבש? יש למישו מושג ירוק? (שמיר ירוק..)

White Dragon

New member
תודה!!!!!

ברגע שיש לי איך להתנייע תוכלי לראות אותי עם הרגליים מסתובבות במהירות כמו ספידי גונזלס בדרך לאואזיס!!! לבנה!!!! אפילו לא חשבתי שיש אופציה להשיג פה לבנה!!!!
דרקונית מאושרת
- כל האייקונים של אוכל (התכוונתי לשים גם חיפושית אחרי חודש בתאילנד, אבל ויתרתי
)

מתכון ללבנה....

מי שאוהב לבנה או גבינה לבנה...עשויה מיוגורט הרי המרשם.... קונים מיכל של יוגורט (גדול - 1 ק"ג- או שזה ליטר...בכל אופן הגדול). שמים מסננת בתוך קערה גדולה, בתוך המסננת מניחים מגבת מטבח (נקיה או חדשה) שופכים את היוגורט לתוך המגבת ושמים בצד לאיזה 12 שעות ....שופכים את המים שהצטברו. שמים את הלבנה שנוצרה בקערה...אפשר להוסיף, שום, מלח, זעתר, צנוברים... או כל דבר שמתחשק. אם אין זעתר וצנוברים שכבר אמרנו שאפשר להשיג ב OASIS ב NORTH ROAD, אפשר להוסיף רק מלח. עוד דבר קטן, מומלץ לקנות את היוגורט של JALNA או של יופלה.... עדיף את הרזה...(דל שומן)... שווה את המאמץ. בכל אופן בתאבון, לירון

lidermar

New member
New kid on the block

Hey all I am Ran from Raanana/Sasa .I have been in this great southern land for the last eight Years

zvikach

New member
../images/Emo72.gif../images/Emo42.gif../images/Emo48.gifיומן חיים

שלום לכולם ביחוד גפן לא נעלמתי אם את זוכרת נסעתי לעסקים לבריסבאן תלדות חיי בסידני אני כבן 45 היגרתי לסידני בשנת 82 עוסק בענף היהלומים ותכשיטים נשואי עם שלושה ילדים שגילם הוא 16 13 ו9 נשואי כ19 שנים סידני זה המקום לגור בו יש הכול מזג האויר כמו בתל אביב חיי הלילה כמו בכול עיר מערבית אחרת לימודים אקדמאים מאוד גבוהיים אבל יוקר המחייה מאוד מאוד גבוה לא נעלמתי אני עדיין פה צביקה בסידני

למעלה