שרשור הכרות!!

../images/Emo9.gif

שם: נוית. גיל: 16 מיקום: נהריה.
שיר אהוב: יש הרבה וקצרה היריעה מלהכיל.
מסר לאומה\משפט שאהבתם: "מקולות מים רבי אדירי משברי ים->אדיר במרום ד'."

Rgsx1000

New member
ייאלה נו ..

שם חסוי מיקום צפון קרוב לנהריה שיר אהוב :איזו מדינה משפט "Though I walk through the valley of the shadow of death, I shall fear no evil"

^^"

שם: דולב גיל: 16 עוד מעט מיקום: צפון הארץ שיר אהוב: כל מיני P: מסר לאומה\משפט שאהבתם: אין לי כרגע

assafein

New member
שלי...

שם: אסף גיל: 16 מיקום: ישוב קטנטן ליד מודיעין שיר אהוב: יש הרבה.. נלך על שיר בעיפרון של בית הבובות.. מסר לאומה\משפט שאהבתם: "אלוהים אוהב טיפשים. עובדה, הוא ברא 90 אחוז כאלה." (ז'אן לוסון)

hili2006

New member
וואי איזה שיר..

ואגב טיפשים.. אינשטיין אמר ששני הדברים הנפוצים ביותר בעולם הם מימן וטפשות... צדק..

nir2107

New member
אני

שם: ניר גיל: 18 מיקום: הרצליה שיר אהוב: My Boy של אלביס מסר לאומה: These Pretzles are making me thirsty

DeerDance

New member
עושה רושם של אחלה פורום...

גיל: 23 מיקום: קבוצת יבנה (כן, זה קיבוץ) (כן, זה ע"י יבנה) שיר אהוב: ללא ספק "לא הכל תמיד" של שירה וחנן יובל - שיר מקסים מסר לאומה\משפט שאהבתם: "זה שאני קיבוצניק זה לא אומר שאני יותר טוב, זה אומר שאני הכי טוב"

darklighter

New member
נמ../images/Emo190.gif

שם: עדי מיקום: בבית שיר אהוב: יש הרבה... מסר לאומה\משפט שאהבתם: כתבתי בציטוט יומי אין לי כח לחשוב על עוד אחד...

../images/Emo113.gif חורף מצויין לכולם...

שם: לירון גיל: 20 מיקום: דרום הארץ שיר אהוב: היי שקטה - ריקי גל, שיר ללא שם - יהודית רביץ ועוד רבים וטובים נוספים... מסר לאומה\משפט שאהבתם: "לחטוא זה אנושי, אבל ההרגשה היא אלוהית.." - מיי ווסט.

lidor203

New member
תורי...

שם: לידור גיל: 16 מיקום: ראשון שיר אהוב: וואו יש מלא וכל יום מתחלף.. בינתיים ironic/alanis מסר לאומה\משפט שאהבתם:

lidor203

New member
שכחתי את המשפט...../images/Emo3.gif

its like rain, on your wedding day its a free ride, when you already paid its a good advice, that you just didnt take שוש שורות מהשיר ironic/alanis שאני מאוד אוהב...

gun the LOVE

New member
חדש...

שם:נימרוד גיל:16.5 מיקום:רמלה שיר אהוב:המתוקות האחרונות מסר לאומה:אין לא יכול-יש לא רוצה,ואם אתה רוצה-אתה יכול!

למעלה