שרשור הכרות!!

אני

שם: ישענר זאף גיל: לא ברור מיקום: דרום הארץ שיר אהוב: blowing in the wind מסר לאומה: תהא שאיפתך האהבה, ויהא חייך המעשה.

LeAnnDylan

Well-known member
../images/Emo13.gif

שם: דילן גיל: 21 מיקום: אי שם מעבר לקשת שיר אהוב: How Do I Live - LeAnn Rimes מסר לאומה\משפט שאהבתם: Raise a hand not a fist

ס ו ל ר ו

New member
Hello../images/Emo13.gif

שם: ליאת. גיל: 17. מיקום: מרכז. שיר אהוב: יש המון, לא יכולה לבחור אחד כי זה בא בתקופות. מסר לאומה\משפט שאהבתם: "רק את עצמו יכול אדם לשנות ולראות שהשתנה העולם!"

perrinat

New member
../images/Emo210.gif

שם- רינת גיל- 26 שיר אהוב- כרגע, "בשדות של המושב"- אורטל אופק משפט שאהבתם- "כשהתלמיד מוכן, המורה מגיע"

Keren 104

New member
היי :)

שם: קרן גיל:15 מיקום: רעננה שיר אהוב: hey there delilah מסר לאומה\משפט שאהבתם:גישה חיובית אולי לא תפתור את כל הבעיות שלך, אבל היא תעצבן מספיק אנשים בדרך בשביל להיות שווה את המאמץ.

המנהלת הזמינה אותי../images/Emo13.gif

שם:עדי גיל:28 מיקום:יהוד/ת"א שיר אהוב:דמיון מודרך/ארקדי דוכין מסר לאומה\משפט שאהבתם:אהבת אמת זה כשאתה לא מצליח להרדם כי המציאות שלך טובה מחלומותייך. - תאודור סוס גייזל

punky brewster

New member
יאללה אני.

שם: ענבר גיל: 24 מיקום: ליד פ"ת. שיר אהוב: לעולם בעקבות השמש מסר לאומה\משפט שאהבתם: האם יש גילגול נשמות?כן.הוא מתרחש כשיודה ונינט עושים פיקניק בפארק.הוא אומר לה "מאמי,את הנשמה שלי"והיא אומרת לו "לא מאמי,אתה הנשמה שלי"ואז הם מתגלגלים יחדיו על הדשא. לא מומלץ לחולי סוכרת. קראתי את זה פעם זה נורא הצחיק אותי.

lielbomberg

New member
אני שונא לכתוב כותרות!

שם: ליאל. גיל: 15. מיקום: פ"ת. שיר אהוב: My inmortal של אוונסנס. מסר לאומה\משפט שאהבתם: WAZAS?!

bilbi69

New member
עונה../images/Emo9.gif

שם: לבנת :] גיל: עוד שבוע 16 חהD: מיקום: ראשל"צ. שיר אהוב: יש מלאאאאאאא! אבל אם יש שיר שאני באמת באמת אוהבת זה Stairway To Heaven של Led Zeppelin
מסר לאומה\ משפט שאהבתם: אמממ נממ לא עולה לי שום דבר לראש כרגעXD

avitalla

New member
היי :]

שם: אביטל גיל: 16 וחצי מיקום: אזור השרון שיר אהוב: יש הרבה... אבל אבחר אחד מיוחד- "be yourself" של Audioslave מסר לאומה\ משפט שאהבתם: "כדי לזכות במלוא ערכה של השמחה, עליך להתחלק בה עם מישהו" - מרק טווין

בשבילך אקטוף כוכב../images/Emo41.gif

שם: נעה גיל: 17 וקצת מיקום: קריות שיר אהוב: כרגע אני אוהבת מאד את בודד בודד של ארכדי דוכין מסר לאומה\משפט שאהבתם: 'ועל זה מגיע פרח, גם לך, גם לי'...

למעלה