שרשור הכירות ראשון

שרשור הכירות ראשון../images/Emo124.gif

שם: גיל: מקום מגורים: פורומים בתפוז: בתפוז מאז: מוזיקה אהובה: עונה מועדפת: צבע: שיר: שיר של קורין: מסנג'ר: אייסיקיו: בלוג\במה חדשה: תמונה: מסר לעולם

clyps

New member
THATS ME:

שם:שיר אמיר גיל: אוטוטו 15 מקום מגורים: צורן פורומים בתפוז:רוק ישראלי,ערוץ 24,גאווה צעירה (פסיבי בלבד),משצים,דיסקים וספרים משומשים.. בתפוז מאז: יולי 2005 מוזיקה אהובה:רוק ישראלי,מוזיקת עולם עונה מועדפת:חורף צבע:צהוב שיר:innuendo שיר של קורין: וואו יש המון..אבל בעיקר אווירון,עיפרון ברק, ואת יפה. מסנג'ר:[email protected] בלוג:אני עצמי וצרות אחרות תמונה: למטה... מסר לעולם:אל תערבבו יוגורט וגבינת עיזים. נעים להכיר! שיר
.

osiiiii

New member
אמ.. אני!! (:)

שם: אוסי גיל: עוד קצת 17 מקום מגורים: קדימה פורומים בתפוז: ביסקסואלים בתפוז מאז: דצמבר 2005.. מוזיקה אהובה: רוק ישראלי.. ומלא.. (אין בעיה עם שירים..) עונה מועדפת: קיץץץץץץץ צבע: סגול שיר: לפעמים (נץ) שיר של קורין: לחיות מסנג'ר: [email protected] אייסיקיו: 199928086 התמונה קצת מטושטשת אבל אהבתי אותה!! (:) מסר לעולם => אל תיתנו למי שאתם למי שאתם יכולים להיות!!

clyps

New member
אוו אנחנו מאוחדים...

אני מצורן חח.... HEY! אני לא מאמינה! אני אדומה!!!!!!

clyps

New member
ממש לא חח..

וכמו שאמרתי לניר- אני ממש אוהבת את החחחנוכה שלכם

שלמונזה

New member
אני רוצה ../images/Emo168.gif

שם: יפית גיל: 26 מקום מגורים: מרכז פורומים בתפוז: רוק ישראלי [575], ערן צור [1252], משינה [333], ולפעמים רונה [1139] בתפוז מאז: פברואר 2002, מאז לידתו של פורומשינה מוזיקה אהובה: רוק ישראלי עונה מועדפת: חורף צבע: כחול שיר: יש הרבה שיר של קורין: כזה עמוק [בייחוד בביצוע עם אביתר בנאי] מסנג'ר: במסרים אייסיקיו: אין בלוג\במה חדשה: http://www.tapuz.co.il/blog/userBlog.asp?FolderName=mashina2003 תמונה: לא רוצה
מסר לעולם: רק מוזיקה ישראלית

actress

New member
שלמו... הפתעת אותי 26? אני בהלם

חשבתי מקס מקס מקס 15 או 14

InfeCtedShesek

New member
אאאפצ'י

שם: הגר גיל: 16 וקצת. מקום מגורים: אריאל פורומים בתפוז: אריאל ואביתר בנאי בעיקר. בתפוז מאז: פווו המון זמן. מגיל 13 בערך. מוזיקה אהובה: ישראלית בעיקר, אבל לא רק. עונה מועדפת: לא סגורה על זה. צבע: כולם. שיר: דיו- אביתר בנאי שיר של קורין: גולגולת
ונפוליאון. מסנג'ר: [email protected] אייסיקיו: 165770245 בלוג\במה חדשה: חס וחלילה. תמונה: מחר.

אראה נוכחות../images/Emo9.gif

שם: ניר גיל: 17 וחצי מקום מגורים: קיבוץ בארי פורומים בתפוז: יוני בלוך ואפרת גוש(ולהקתם), יהודית רביץ (מנהלת את שניהם) ועוד: דנה ברגר, היהודים ועוד כמה.. בתפוז מאז:ארר מזמן. 4 שנים? מוזיקה אהובה: הכלף העיקר שתהיה מוזיקה. עונה מועדפת:סתיו צבע: שחור, כחול, אדום, נו מה אני יודעת. שיר: הניצוץ\שרון רוטר שיר של קורין: שיר לשירה
, לחיות, קשר הירח. מסנג'ר: [email protected] אייסיקיו:113673930 בלוג\במה חדשה:בלוג בפרטי. במה: http://stage.co.il/a/nirharuvi תמונה:אני
מסר לעולם: תחיו.

0mroosh

New member
זאת לא חכמה לומר ז'ה טם. ../images/Emo7.gif

שם:עומר גיל:16 וטיפין. מקום מגורים:ב"ש. פורומים בתפוז:רונה קינן, קולדפליי (מנהל את שניהם). תסריטאות וקולנוע, אביתר בנאי ויוני בלוך ואפרת גוש.
בתפוז מאז: ועידה ואנזה. עונה מועדפת: קיץ. צבע:כתום שיר:מי מפחד מהזריחה-רונה קינן שיר של קורין:התעשייה האבירית, כאילו. <מתמטיקה, Here i come>.

אני ../images/Emo9.gif

שם: עדי גיל: 21 ו-10 ימים מקום מגורים: חדרה פורומים בתפוז: מאיר בנאי [מנהלת
] ואביתר בנאי.. [אדומה
] בתפוז מאז: נראה לי פברואר 2005, החלפתי מתישהו משתמש..
מוזיקה אהובה: ישראלית בעיקר.. עונה מועדפת: סתיו צבע: כחול שיר: "את אחת יחידה"/ מאיר בנאי שיר של קורין: את יפה, קשר הירח מסנג'ר: [email protected] אייסיקיו: הוא תמיד סגור..
במה חדשה: http://stage.co.il/Authors/17363 תמונה: מסר לעולם: תשמעו את מאיר, הוא מדהים..

אני

שם: מנור גיל:14 מקום מגורים:חדרה פורומים בתפוז:בעיקר פירסינג וקעקועים.. בתפוז מאז:2004 מוזיקה אהובה:רוק נשי(קורין אלאל,המכשפות,ענבל פרלמוטר ,רונה קינן וכו.) עונה מועדפת:חורף צבע:סגול שיר:נאמ יש הרבה שיר של קורין:כשזה עמוק ללא ספק (בגירסה עם השלמות ענבל פרלמוטר) מסנג'ר:[email protected]. אייסיקיו:194083707 (בקושיי מתחברת) בלוג\במה חדשה:עזבו תמונה:לא עולה מסר לעולם:תשמעו קורין היא מלכה!

למעלה