שרשור הכירות ראשון

גם אני רוצה...

שם: רותם (או סנטה, לבחירתכם...) גיל: 14.5 מקום מגורים: צורן פורומים בתפוז: פירסינג וקעוקועים, B (עם משתמש אחר
) וזהו... בתפוז מאז: סוף החופש הגדול האחרון... מוזיקה אהובה: ענבל פרלמוטר (ושיר תסלח לי...), קורין, אלונה דניאל, רונה קינן, ניק קייב... עונה מועדפת: חורף!!!
צבע: שחור שיר: ממממ... יש הרבה... יותר מדי חחח שיר של קורין: כשזה עמוק (עם ענבל...) מסנג'ר: [email protected] אייסיקיו: אין
בלוג\במה חדשה: נהההההה תמונה: לא נראה לי

אני.

שם: טל. גיל: 14. מקום מגורים: צפון. פורומים בתפוז: המון. בתפוז מאז: שנתיים בערך. החלפתי כינויים. מוזיקה אהובה: רוק ישראלי. עונה מועדפת: חורף. רק חורף
. צבע: סגול. שיר: היהודים - ליפול. שיר של קורין: זן נדיר. מסנג'ר: לא. אייסיקיו: 222017113 בלוג\במה חדשה: http://stage.co.il/Authors/23210 תמונה: לא

קוֹבּ

New member
../images/Emo41.gif אוי אלוהים, הוא מת.

אני מדבר על כושר הביטוי שלי. הלך. זהו. נגמר. איזה באסה. [אני חולה]. נתחיל: שם: קוֹבּ גיל: בעוד פחות משבועיים, בעצם, 18. הראשון לפברואר 1988. מקום מגורים: חור (מפותח יחסית) בשם באר שבע. פורומים בתפוז: רונה קינן [1139], ואיזו כושית שמנה אחת ששמה ישאר שמור במערכת. בתפוז מאז: יוני 2002, בכינויים מגוונים, הראשון שבהם: KobiGlitter
מוזיקה אהובה: הדיסק הנדיר של דליה איציק [כל כך נדיר שלא קיים], תקליט הדואטים של אביגדור קהלני והלחץ התוך גולגולתי של אריק שרון, והופעות כליזמרים של בריטני ספירס. סתם. בעיקר בנות ודברים נידחים יחסית. [מלבד נפילה פה ושם, עם כושית שמנה]. עונה מועדפת: העונה השישית של חברים. סתם. בקושי ראיתי. אני חושב שלא ממש משנה לי העונה, העיקר שלא יהיה חם ותהיה קצת שמש בשביל האווירה. צבע: נגר. שיר: 911 של וויקליף ומרי ג'יי. שיר של קורין: התעשייה האווירית. מסנג'ר: [email protected]
חייב ללכת. נשיקות.

clyps

New member
חחחח../images/Emo6.gif

לפי הדיאגנוזה המאוד מיוחדת שלי.. כושר הביטוי שלך בריא כמו שור

קוֹבּ

New member
והייתי שם תמונה,

אבל אני לא דומה לעצמי בתמונות, כך שזו תהיה הונאה של הציבור היקר כאן בפורום. אתם גם ככה תראו אותי במפגש הפורום שיהיה בקרוב, (אולי ביום ההולדת של קורין?).
.

1Reebok

New member
Well Well

שם: אלון גיל: 16 מקום מגורים: המרכז כזה. פורומים בתפוז: ערן צור, רוקישראלי, משינה, בלעוד כמה. בתפוז מאז: שנתיים וחצי 00 איזה חוסר חיים. מוזיקה אהובה: רוק ישראלי, רוק-פופ מגניב, רוק אנגלי ומוזיקה קלאסית^^ עונה מועדפת: חורף. וקיץ. וסתיו. ואביב. צבע: שחור או כחול או משהו. שיר: כבר הסתיו עכשיו, של תיסלם
שיר של קורין: שיר לשירה, הו, כמה יופי יש בשיר הזה :) אייסיקיו: 125246153 תמונה: אולי מאוחר יותר.

darling2

New member
טוב אז החלטתי לענות משום מה..../images/Emo9.gif

שם: דר גיל: 16 וחצי מקום מגורים: ליד ב"ש פורומים בתפוז: רונה קינן, מאיר בנאי, אביתר בנאי, יהודית רביץ. בתפוז מאז: ומעולם!
מוזיקה אהובה: ישראלית
עונה מועדפת: קיץ
צבע: כתום שיר: איש יקר
-עברי לידר
שיר של קורין: כנראה שזה יהיה "כשזה עמוק" מסנג'ר: [email protected] אייסיקיו:330971166 בלוג\במה חדשה:
תמונה:... מסר לעולם: סבון פילינג זה הכי טוב בעולם

actress

New member
גם אני ../images/Emo24.gif

שם: מיכל גיל: 24 מקום מגורים: ת"א פורומים בתפוז: סי היימן, ועוד... ועוד... הרשימה ארוכה בתפוז מאז:אוקטובר 2001
מוזיקה אהובה: א"י, רוק ישראלי עונה מועדפת: צבע: כחול / שחור שיר: תחלמי בגדול - סי היימן שיר של קורין: אנטארטיקה מסנג'ר: [email protected] אייסיקיו: 85598414 בלוג\במה חדשה: תמונה: מסר לעולם:

zak monro

New member
שרשור הכירות ראשון

שם: ז'אק מונרו \ גוטייה גיל: שואף ל14 מקום מגורים: טירת הכרמל (אני יודע שאתם לא יודעים איפה זה) פורומים בתפוז:קורין אלאל... בתפוז מאז:אתמול מוזיקה אהובה:רוק \ גותי וכו וכו עונה מועדפת: חורף ברור צבע: אדום שיר: נסיעה מהירה של המכשפות שיר של קורין: לה דזנר דה מטה... (בצרפתית) מסנג'ר: [email protected] אייסיקיו: לא תודה... בלוג\במה חדשה: http://israblog.nana.co.il/blogread.asp?blog=186878

שאני לא אענה?

שם-יואב גיל-17 פורומים בתפוז-בעיקר ברי סחרוף, אבל גם לוקח חלק בפורומים אחרים. בתפוז מאז... אתם שואלים אותי? מאז שקם פורום ניווט רכוב בערך... מוזיקה אהובה-ישראלי, כל סוג של מוזיקה ישראלית עונה מועדפת-קיץ צבע-הא? שיר-להתראות נעורים שלום אהבה-משינה שיר של קורין-התעשייה האבירית, איזה שיר ענק! אין לי מסנג'ר, אין לי איסיקיו, אין לי בלוג ואין לי במה חדשה
אה, ואין לי תמונה....

clyps

New member
אוו התעשייה האיבירת באמת ענק..

והוא עוד יותר מגניב כשהיא תמיד טועה בו בהופעות...

0mroosh

New member
ושרה את אותו בית פעמיים? ../images/Emo6.gif

לא נורא, היא מלאת קסם, נסלח.

למעלה