שרשור דיוני סדרות #18

dilia snake

Well-known member
שזה לרוב בדיוק ההפך מהמציאות לא?
אם אני מבינה אותך נכון אז מה שהסדרה אומרת זה "תראו מה יצא מההפגנות שלכם: מרוב שהמשטרה מנסה להוכיח שהיא לא גזענית ולא מפלה אז עכשיו היא לא הוגנת כלפי לבנים שלא מגיע להם תראו מה עשיתם" משהו כזה?
אם כן זה באמת לא לעניין וגם עמדה קצת מוזרה לסדרת טלוויזיה בהוליווד של היום.
בדיוק, שהמפקחת דורשת מוויט להגיש כתב אישום נגד הבחור הלבן(לפני שהם אפילו הספיקו לדבר איתו כן? הבחור היה מסומם לגמרי שהם עצרו אותו. כול מה שהיה להם זה שמצאו אותו שוכב ליד הבחורה המתה) הוא שואל אותה במפורש אם היא הייתה דורשת ממנו במצב כזה להגיש נגדו כתב אישום אם הוא היה שחור והיא פחות או יותר מודה שלא.

וזה ממשיך את הקו מהפרק הראשון ששם השורה התחתונה הייתה "בגלל מה שעשיתם המשטרה לא יכולה לעשות את העבודה שלה כמו שצריך(שזה במקרה ההוא להכות מישהו עד שהוא יודה באשמה) רוצח ילדים שוחרר לרחוב".

טוני החתול

Well-known member
מנהל
בדיוק, שהמפקחת דורשת מוויט להגיש כתב אישום נגד הבחור הלבן(לפני שהם אפילו הספיקו לדבר איתו כן? הבחור היה מסומם לגמרי שהם עצרו אותו. כול מה שהיה להם זה שמצאו אותו שוכב ליד הבחורה המתה) הוא שואל אותה במפורש אם היא הייתה דורשת ממנו במצב כזה להגיש נגדו כתב אישום אם הוא היה שחור והיא פחות או יותר מודה שלא.

וזה ממשיך את הקו מהפרק הראשון ששם השורה התחתונה הייתה "בגלל מה שעשיתם המשטרה לא יכולה לעשות את העבודה שלה כמו שצריך(שזה במקרה ההוא להכות מישהו עד שהוא יודה באשמה) רוצח ילדים שוחרר לרחוב".
עניין אותי כיצד מתייחסים לנושא בארה"ב אז חיפשתי ומצאתי כתבה שמסכמת כיצד SWAT, שיקאגו PD וחוק וסדר SVU היו בפרקים הראשונים של העונה החדשה שלהם בנושא:
אני לא הבנתי הכל כי מתייחסים לדמויות שאני לא מכיר, אבל הם אמרו שSVU היו הכי טובים בעוד שיקאגו הכי גרועים.

dilia snake

Well-known member
עניין אותי כיצד מתייחסים לנושא בארה"ב אז חיפשתי ומצאתי כתבה שמסכמת כיצד SWAT, שיקאגו PD וחוק וסדר SVU היו בפרקים הראשונים של העונה החדשה שלהם בנושא:
אני לא הבנתי הכל כי מתייחסים לדמויות שאני לא מכיר, אבל הם אמרו שSVU היו הכי טובים בעוד שיקאגו הכי גרועים.
אני מסכימה חלקית עם מה שנכתב שם. ב-PD הם באמת התייחסו לנושא בצורה הכי בעייתית שיש, הפרק ב-SVU התנהל כבר יותר טוב. אבל הם חייבים להפסיק להביא את הדוגמה ההיא מלפני כמה שנים. למען השם, הם חיפשו אנס סדרתי שחור אז מה היו אמורים לעשות? לא לעצור ולחפש אנשים שמתאימים לתיאור? גם שהם מחפשים אנסים לבנים הם מחפשים רק לבנים וכנ"ל לגביי מוצאים אחרים. אז תנוחו.

dilia snake

Well-known member
בינתיים זה עובד חלק, נשאר לי לראות את הפרק של MED וראיתי את כול מה שהייתי צריכה לראות הסופ"ש וגם התקדמתי לאט אבל בטוח עם הספר שלי.

ונעבור לדברים היותר חשובים.

הפרק הזה עבר ממש ממש מהר 8-* למרות שהרבה עלילה לא הייתה שם, ואפילו לא הייתה שריפה אחת.

אז כצפוי ברט ומה שמה שרדו ולא רק זה הן בקושי נחתכו8-*.

קרוז עדיין בלתי נסבל, הוא כמו אימא-דוב על סטרואידים או משהו|פנים|.

הקטע שסברייד הלך להביא את הדלת עם ההקדשה לשיי היה מרגש טיפה.

ריטר וגאלו לא מעניינים, וגם GIRLS ON FIRE (באמת שניסיתי למצוא לזה תרגום נורמלי, אבל אי אפשר) היה יותר מסביר.

בדיוק שחשבתי שהסיפור בין מאט לברט איטי-עד-כאב הם מתחילים להניע את העיניים אחרי שכול הפרק הם הסתכלו אחד על השני כמו זוג כלבלבים חולי אהבה או משהו:-D:-P:. ואז הם מתחילים להחליף נוזלים כאילו אין קורונה(מצד שני הם עובדים יחד ואז הולכים לאותו באר, אז גם ככה הם מחליפים חיידקים כול היום), לפני שברט שואלת אותו אם הוא עדיין אוהב את אשתו לשעבר והוא עוזב לפני שהם הולכים עם זה עד הסוף.

ועכשיו נצטרך לחכות חודשיים-שלושה עד שהם סוף סוף ישכבו יפטרו אותנו מהסיוט הזה.

dilia snake

Well-known member
אז כן, אחרי הם הרסו לגמרי את המוניטין של המשטרה בPD למה לא להביא את הכיף גם ל-MED?

לנטלי יש מטופלת שהיא אסירה ובהריון, היא נמצאת בכלא על הפרת תנאי השחרור שלה או משהו כי היא דחפה שוטר. ואז היא ילדה ואז שניסו לקחת לה את התינוק, כי אסור לה לקבל מבקרים, נטלי דחפה את הסוהר ולא עשו לה כלום |פנים| (וברור שזה יקרה לנטלי, רק לה קורים דברים כאלו כשהיא לא מנסה להרוג את המטופלים שלה. לנטלי ו-וויל שחושבים על זה, בגלל זה הם עבדו כ"כ טוב יחד בתור זוג)

קידמו את אית'ן להיות המנהל של ה-ED, ו-וויל לא אוהב את זה ואז הוא מתווכח עם אית'ן על איך לטפל בחולה שלו ובסוף וויל צודק ואז גם וויל הולך לדבר עם גודווין על זה ומסתבר שבכלל לא שקלו למנות אותו- אאוץ'. אבל הגיוני, אף אדם שפוי לא היה ממנה את וויל לאחראי על ה-ED. והוא באמת נמצא שם יותר מכולם? (הלכתי לבדוק, והוא באמת היחיד מהרופאים של המיון שהיה ב- backdoor pilot של MED).
זה הולך להיות כיף עם אית'ן ו-וויל ביחד במיון, אני רואה אותם עושים את מה שזה לא יהיה שגברים עושים כדי לבדוק מי יותר גבר כול העונה.
ועוד שאלה: אית'ן הולך להחליף מדים כול פעם שהוא עובר ממחלקת קורונה ל-ED? מה יקרה אם יהיה מקרה חירום בזמן שהוא מחליף בגדים? ולמה למחלקת קורנה אין מנהל משל עצמה, איזה רופא קצת יותר מבוגר שיהיה רק שם כול הזמן?

ואהבתי את הקטעים עם מרסל וד"ר צ'ארלס (גם יחד, גם בנפרד). ואני מקווה שיחזרו לזה בהמשך|לב-ש|.

אז השלמתי כמה דברים בזמן האחרון - התחשק לי קיטשי ומתוק אז ראיתי את הולידייט עם אמה רוברטס ומה שמו. סרט מתוק וקליל עם בדיחות מיניות מוצלחות ואמה רוברטס מדהימה.

אחר כך המשכתי לאהבה ואנרכיה - קומדיה סקנדיבית מגניבה על בחורה בגיל הארבעים אשר נתפסת במצב מיני (פירוט המצב המיני מוסתר - מאוננת) על ידי צעיר שעובד במקום החדש שאליה היא מגיעה. דבר מוביל לדבר, והוא סוחט אותה. אבל המצב מתהפך כשגם היא סוחטת אותו ואז הם נסחפים למשחק של "את חייבת לעשות את זה אחרת לא אחזיר לך את השפתון". ממש ככה.

משם המשכתי לדאש ולילי - שני צעירים בניו יורק בערב כל הקדושים מתכתבים זה עם זה דרך מחברת אדומה. צריך לסיים אותה.

ועכשיו אני בגרנד ארמי - דרמה קשוחה על בני נוער. יש שם תכנים מאוד קשים כולל תקיפה מינית. הסצנה הראשונה של הסדרה היא כאשר מה שמה עוזרת למה שמה להוציא קונדום מהאיבר הפרטי שלה, וזה נותן את האופי הקשוח של הסדרה. עדיין לא סיימתי אותה. אבל הדרמה כבדה. לפני פרק התקיפה המינית מוצג כתובית בה נטפליקס מזהירה את הצופים מכך שצפוי להיות תקיפה מינית בפרק ולכן נותנת לצופים את ההזדמנות להתחרט ולברוח לפני שיהיה מאוחר מדי.

החלטתי גם סוף סוף להשלים את העונה האחרונה של הכי גרועים שיש ולסיים אותה. עונה נחמדה אבל מרגיש עייף לי. טוב שהיא אחרונה.

ו..... אני מחכה לעונה החדשה והאחרונה של "הרפתקאותיה המצמררות של סברינה" ועונה חדשה של "פה גדול". הראשונה בסוף נובמבר והשנייה בתחילת דצמבר. יש!

ומתקדם בעצלנות מה את NCIS LOS ANGELES כי כריס אודונל ואריק כריסטיאן אולסון מתוקים. כרגע עונה 3 והאטי חסרה לי ממש.

נערך לאחרונה ב:

טוני החתול

Well-known member
מנהל
אחר כך המשכתי לאהבה ואנרכיה - קומדיה סקנדיבית מגניבה על בחורה בגיל הארבעים אשר נתפסת במצב מיני (פירוט המצב המיני מוסתר - מאוננת) על ידי צעיר שעובד במקום החדש שאליה היא מגיעה. דבר מוביל לדבר, והוא סוחט אותה. אבל המצב מתהפך כשגם היא סוחטת אותו ואז הם נסחפים למשחק של "את חייבת לעשות את זה אחרת לא אחזיר לך את השפתון". ממש ככה.
ראיתי את הטריילר ונראה חמוד ומצחיק.
אבל זה לא מספיק בשבילי כדי לראות סדרה בשפה זרה.
משם המשכתי לדאש ולילי - שני צעירים בניו יורק בערב כל הקדושים מתכתבים זה עם זה דרך מחברת אדומה. צריך לסיים אותה.
כמה מאיתנו ראינו את זה כבר.
וזה כזה קצר וממכר. (ומטופש, אבל בכל זאת)
ועכשיו אני בגרנד ארמי - דרמה קשוחה על בני נוער. יש שם תכנים מאוד קשים כולל תקיפה מינית. הסצנה הראשונה של הסדרה היא כאשר מה שמה עוזרת למה שמה להוציא קונדום מהאיבר הפרטי שלה, וזה נותן את האופי הקשוח של הסדרה. עדיין לא סיימתי אותה. אבל הדרמה כבדה. לפני פרק התקיפה המינית מוצג כתובית בה נטפליקס מזהירה את הצופים מכך שצפוי להיות תקיפה מינית בפרק ולכן נותנת לצופים את ההזדמנות להתחרט ולברוח לפני שיהיה מאוחר מדי.
אני כנראה אראה את זה מתישהו
ו..... אני מחכה לעונה החדשה והאחרונה של "הרפתקאותיה המצמררות של סברינה" ועונה חדשה של "פה גדול". הראשונה בסוף נובמבר והשנייה בתחילת דצמבר. יש!
סברינה חוזרת כבר בחודש הזה?
מוזר שבקלנדר שלי לא רשום על זה עדיין.

nerdkey treky

Active member
קצר וממכר
דאש ולילי הייתה צריכה להיות איזה 15 פרקים ובכל פרק היינו רואים משימה אחרת שלהם. קצת מורח את הסיפור וזה כבר לא היה בחג המולד, אבל זה לא היה נגמר כל כך מהר

מילי08

Well-known member
לבקשת הקהל, סיכומון שלי
אוקי, אז כמו שאמרתי, לא התמוגגתי, אבל גם לא סבלתי. פשוט ציפיתי למשהו אחר.
היו רגעים שהסדרה היתה מרגשת והיו רגעים חמודים והיו רגעים של סתם. היו כמה רגעים בעונה 6 שבאמת היו מאוד מרגשים והיו לי דמעות בעיניים. כל סצינת החתונה מן הסתם היתה כזאת.
כמו שכתבתי, דיוויד הקצין את ההתנהגות שלו והרגשתי שהוא קצת הופך לקריקטורה של עצמו, בעיקר אחרי שהוא היה עם פטריק. מה שכן, הכימיה בין שניהם היתה נהדרת והופתעתי לגלות שפטריק (השחקן) בכלל לא גיי. דיוויד (השחקן) עצמו נראה טיפוס מאוד חם ואוהב שזה מגניב.
אלקסיס היא לחלוטין הדמות האהובה עלי. אהבתי את זה שהיא וטווילה הפכו לחברות ומאוד אהבתי את הקשר שהיה לה עם טד אחרי שהם חזרו. רגע הפרידה שלה מטד היה שובר לב, והכי עצוב לי שבסוף היא לא קיבלה באמת happy ending. מוירה חוזרת לטלוויזיה, ג'וני שוב איש עסקים, דיוויד התחתן ובעל עסק, ורק אלקסיס עדיין מנסה להקים את עצמה. חבל שלא החזירו אותה לפחות למט.
גם הסוף היה קצת מתסכל כי בעצם הם שוב נפרדים לגמרי. מצד אחד אני שמחה שלא הלכו על הרעיון הנדוש של להישאר בעירייה כי הם כבר חלק ממנה, אלא ראינו שהם נשארו הם עצמם, אבל מצד שני - המשפחה שוב מתרחקת ומתפזרת לכל כיוון.

אתמול בערב היו לי עוד דברים להגיד אבל כבר הספקתי לשכוח.. :-/ אני אלך לקרוא עכשיו מה שאתם כתבתם.
אגב, הדודים שלי לא מוצלחים כל כך. לא נתנו לי את פרק הספיישל. למעשה הם לא נתנו לי שום פרק ספיישל שיצא לאחרונה. מניאקים

טוני החתול

Well-known member
מנהל
לבקשת הקהל, סיכומון שלי
אוקי, אז כמו שאמרתי, לא התמוגגתי, אבל גם לא סבלתי. פשוט ציפיתי למשהו אחר.
היו רגעים שהסדרה היתה מרגשת והיו רגעים חמודים והיו רגעים של סתם. היו כמה רגעים בעונה 6 שבאמת היו מאוד מרגשים והיו לי דמעות בעיניים. כל סצינת החתונה מן הסתם היתה כזאת.
כמו שכתבתי, דיוויד הקצין את ההתנהגות שלו והרגשתי שהוא קצת הופך לקריקטורה של עצמו, בעיקר אחרי שהוא היה עם פטריק. מה שכן, הכימיה בין שניהם היתה נהדרת והופתעתי לגלות שפטריק (השחקן) בכלל לא גיי. דיוויד (השחקן) עצמו נראה טיפוס מאוד חם ואוהב שזה מגניב.
אלקסיס היא לחלוטין הדמות האהובה עלי. אהבתי את זה שהיא וטווילה הפכו לחברות ומאוד אהבתי את הקשר שהיה לה עם טד אחרי שהם חזרו. רגע הפרידה שלה מטד היה שובר לב, והכי עצוב לי שבסוף היא לא קיבלה באמת happy ending. מוירה חוזרת לטלוויזיה, ג'וני שוב איש עסקים, דיוויד התחתן ובעל עסק, ורק אלקסיס עדיין מנסה להקים את עצמה. חבל שלא החזירו אותה לפחות למט.
גם הסוף היה קצת מתסכל כי בעצם הם שוב נפרדים לגמרי. מצד אחד אני שמחה שלא הלכו על הרעיון הנדוש של להישאר בעירייה כי הם כבר חלק ממנה, אלא ראינו שהם נשארו הם עצמם, אבל מצד שני - המשפחה שוב מתרחקת ומתפזרת לכל כיוון.

אתמול בערב היו לי עוד דברים להגיד אבל כבר הספקתי לשכוח.. :-/ אני אלך לקרוא עכשיו מה שאתם כתבתם.
אגב, הדודים שלי לא מוצלחים כל כך. לא נתנו לי את פרק הספיישל. למעשה הם לא נתנו לי שום פרק ספיישל שיצא לאחרונה. מניאקים
העתקתי את ההודעה שלך לשרשור שיטס קריק הייעודי (הוא גם קפץ) כך יהיה נחמד שכל הדיון על הסדרה יהיה שם.
אבל אני אשאיר את ההודעה גם כאן.

dory30

Well-known member
היו לי ציפיות מינימום מהסדרה, אבל היא התבררה כהברקה קומית. שלמה בראבא, נלי תגר, משה אשכנזי, שני כהן, ארז שלם ועוד משלימים קאסט טוב למדי. ככל שעובר הזמן (ובמיוחד בפרק השני), ארז מבין יותר לעומק מה ההבדל בין העיר למושב, מבחינת אורח החיים. גם הרפתקאת החומוס וגם סיפור החברים לשעבר של אשתו, הם שיעור במעבר בין "אזורי זמן".

didalf

Well-known member
דאש ולילי הייתה צריכה להיות איזה 15 פרקים ובכל פרק היינו רואים משימה אחרת שלהם. קצת מורח את הסיפור וזה כבר לא היה בחג המולד, אבל זה לא היה נגמר כל כך מהר
לא לא טוב מאד שלא נמרח יותר מידי. אם היה לוקח להם 15 פרקים להפגש זה היה הופך ממשהו שמצפים לו ל"נו יאללה נו כבר" מעיק כזה.

nerdkey treky

Active member
לא לא טוב מאד שלא נמרח יותר מידי. אם היה לוקח להם 15 פרקים להפגש זה היה הופך ממשהו שמצפים לו ל"נו יאללה נו כבר" מעיק כזה.
יש משהו בזה - דאש ולילי ספוילר
אבל ככה יכולנו לקבל עוד פעילויות חביבות בחג המולד, להמתיק קצת את ההרגשה שלנו, לקבל מע' יחסים אפילו יותר מעמיקה ביניהם וללמוד יותר על דמויות המשנה. אולי להמנע מהסוף הנוראי שהרס לחלוטין את רגע המפגש, עד שהם מבינים שפגשו אחד את השני, זה לא פנים מול פנים אלא רגע עם עצמם ועוד כל אחד זונח לחלוטין את מה שלמד להכיר על השני רק בגלל מסיבה אחת

טוני החתול

Well-known member
מנהל
היו לי ציפיות מינימום מהסדרה, אבל היא התבררה כהברקה קומית. שלמה בראבא, נלי תגר, משה אשכנזי, שני כהן, ארז שלם ועוד משלימים קאסט טוב למדי. ככל שעובר הזמן (ובמיוחד בפרק השני), ארז מבין יותר לעומק מה ההבדל בין העיר למושב, מבחינת אורח החיים. גם הרפתקאת החומוס וגם סיפור החברים לשעבר של אשתו, הם שיעור במעבר בין "אזורי זמן".
לא שמעתי על הסדרה עד שציינת אותה עכשיו,
אם כי עכשיו אני נזכר שבאמת בפרק האחרון של זהו זה ציינו שבראבא מופיע בכמה תוכניות טלוויזיה במקביל ויכול להיות שציינו גם את הנחלה בשמה.
בכל מקרה קראתי עליה עכשיו והביקורות לא הכי נחמדות. בעיקר השוואות עם סברי מרנן התפלאות שהיוצרים של "היהודים באים" עשו משהו פחות טוב.

אני לא מתכנן לצפות, אבל בלי קשר בתור מושבניק גאה אני בוחר להעלב.
סתם :-P:

Lhuna3

Well-known member
אני קצת התאכזבתי מ-2 הפרקים הראשונים. הפרומו גרם לזה להראות יותר מוצלח.
קאסט באמת מעולה והכל, אבל פשוט לא ממש הצליח להצחיק אותי בינתיים.
יש פוטנציאל ליותר, אז אני אולי אנסה עוד קצת לראות אם זה יתרומם.

dory30

Well-known member
רשימת החשודים ברצח של אלנה מצטמצמת. הבעל כנראה לא, הוא ידע על הרבה מהמתרחש בדיעבד. אין ראיה שקושרת את גרייס או את אבא שלה. בסוף מוצאים את הפטיש ששימש ככלי רצח אצל הבן. האם הוא סוציופת כמו האבא ורצח את המאהבת, או שהוא רק מעורב באיזשהי צורה (הרוצח האמיתי מסתיר את הנשק אצלו)? ומה תעשה גרייס, האם תיקח את האשמה על עצמה כדי שהבן לא יישב בכלא? מותח מאוד, עוד שבוע פרק הסיום.

dilia snake

Well-known member
זה היה אחד הפרקים היותר טובים שהיו לסדרה בכמה חודשים האחרונים, מסוג הפרקים שהיו בעונות הראשונות שהסדרה הזאת עוד הייתה שווה משהו.

כול העלילה הייתה שגרתית למדי, לא משהו מקורי או מעניין במיוחד, אבל זה עבד.

היו קטעים חמודים-משעשעים עם קאלן וסאם והיו גם רגעים נחמדים עם קנזי ופאטימה ונל הייתה סבירה לגמרי(אני עדיין לא מבינה מה מוצאים בה או למה חושבים שהיא מתאימה לנהל את העניינים אבל מילא...)

קאלן היה במבצעים בפעם הראשונה מאז תחילת העונה והפרק הזה היה הרבה יותר טוב מהבחינה הזאת שכול המסביב עבד כמו שצריך בלי חריקות ודברים שצרמו בעין.

עדיין הקאסט גדול מידי, אריק והטי עדיין MIA (לא שזה מציק) דיקס היה בדיוק בשתי סצנות והבחור החדש עשה כמעט כול הפרק בייביסיטר בבי"ח ככה שבקושי ראו אותו הפרק וכול התקשורת עם האחרים הייתה בטלפון. אבל היה יחסית הרבה קאלן בפרק אחרי שבקושי ראו אותו בפרק שעבר אז זה כבר משהו.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
עוד פרק דיי צפוי מקילומטרים.

זה היה רק עניין של זמן עד שמייקל תחליט לסרב פקודה ולצאת למשימה משל עצמה למרות שסארו אסר עליה במפורש.

אבל היא חייבת להפסיק להגיד שזה בגלל שבמשך שנה היא יכלה לעשות מה שהיא רוצה ועכשיו קשה לה לחזור למסגרת. היא חייבת להחליט או שהיא בפנים או שהיא בחוץ, זה לא יוכל להמשיך לנצח וסארו צדק שהוא הוריד אותה בדרגה.

הנגיעה ביד? ואז הנשיקה. מייקל ובוק עשו סקס ופשוט לא הראו לנו 8-):.

אני חושבת שעשו לג'ורג'יו סוג של היפנוזה או משהו כזה.

ופול היה כזה חמוד עם אדירה ואז הסצנה שלו ושל יו במיטה. ואני שמחה שאדירה הצליחה למצוא לפתרון לחורים האלו שהיו לו בידיים.
רק היום פתאום קלטתי שלא הגבתי עדיין על הפרק.
ראיתי אותו ביום שישי, פשוט היה לי סופש עמוס ומוזר ולכן לא הגעתי לזה.
הסצנה של פול ויו במיטה הייתה חמודה. ושמחתי מאוד שראו בכלל את יו כי כבר הנחתי שזה יהיה עוד פרק שבו לא רואים אותו.
אני לא ממש מצליח לזכור מה היה בין פול ואדירה. רק את זה שהיא סיפרה לו שהיא רואה את החבר המת שלה והוא דיבר על כך שהבעל המת שלו חזר לחיים.
האם ייתכן שהחבר שלה יחזור לחיים?

חשבתי שיקח יותר זמן עד שנפגוש שוב את בוק. לא שאני מתלונן על הנוכחות שלו.
אני גם לא מתלונן על הנשיקה הצפויה בינו ובין מייקל. ויותר (זה היה ברור שהיה יותר?)

אני אמרתי שבוע שעבר שאני חושב שצריך להיות שיפוץ רציני לדיסקברי עם טכנולוגיה חדשה ואני שמח שראו שעשו את זה באמת. יכול להיות מגניב לראות איך זה מתבטא.
אבל תכלס היה פשוט מגניב ומצחיק לראות איך כל הצוות מגיבים לbadges החדשים שלהם שבאים עם מסך הולוגרפי.

מה שחבל שעם כל זה, בתכלס רק דיברו על כך שדיסקברי תצא למשימה חשובה, אבל בסוף היא לא עשתה את זה.
חשבתי שיהיה אקשן של מייקל במשימת הצלה של בוק ובמקביל אקשן של הדיסקברי, אז קצת התאכזבתי שלא היה.
וזה מדגיש משהו שהוא קצת בעייתי ודיברנו עליו - שהסדרה מאוד מאוד ממוקדת במייקל. תמיד מה שקורה איתה הוא במרכז וכשמשהו קורה לכולם היא גם במרכז של זה (בתור האדם שהכי יכול להבין את הסיטואציה או שאותו דווקא צריך).
הפעם היא נטשה את הדיסקברי ועדיין חלק מהעלילה בדיסקברי הייתה סביבה - הפעם זה שהיא יצאה למשימה הלא מאושרת שלה.
האמת שמה שהיה לי לא צפוי זה שבאמת היו לזה השלכות עבורה - כלומר זה שסארו הוריד אותה בדרגה. כי אני לחלוטין ציפיתי שאיכשהו התוצאה של מה שהיא עשתה תהיה כל כך חיובית שהיא תקבל מחמאה על כך שהיא עשתה מה שהיא חשבה שנכון לעשות.
*אגב, מעניין אותי מי יהיה המספר 1 של סארו במקומה. (לא טילי, נכון?)

תכלס משימת החילוץ של בוק הייתה בסדר. לא משהו מהמם או לא צפוי, אבל בסדר. אקשן ומרד אסירים וכל זה. לא חדש אבל בסדר.

מסקרן מה באמת קורה עם פיליפה.
הניחוש שלי הוא שבעבר כשהיא הייתה חלק ממדור 31 הדחיקו לה איזשהם זכרונות. ועכשיו אולי בגלל משהו שעשה לה האיש בפרק שעבר, הזכרונות האלו חוזרים אליה.
אבל האם אלו זכרונות של משהו שקרה כשהיא הייתה חלק ממדור 31, או זכרונות בכלל מהיקום שלה?

אז לא ממש פרק רע, אבל בקלות כנראה הפרק הכי חלש עד כה בעונה.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
יש משהו בזה - דאש ולילי ספוילר
אבל ככה יכולנו לקבל עוד פעילויות חביבות בחג המולד, להמתיק קצת את ההרגשה שלנו, לקבל מע' יחסים אפילו יותר מעמיקה ביניהם וללמוד יותר על דמויות המשנה. אולי להמנע מהסוף הנוראי שהרס לחלוטין את רגע המפגש, עד שהם מבינים שפגשו אחד את השני, זה לא פנים מול פנים אלא רגע עם עצמם ועוד כל אחד זונח לחלוטין את מה שלמד להכיר על השני רק בגלל מסיבה אחת
אני חלוק בדעתי.
מצד אחד אני לחלוטין מסכים עם עדי|חזיר| שטוב שזה לא נמרח.
מצד שני אני כן הייתי שמח להתעמק קצת יותר בדמויות המשנה.

אבל אני חושב שדווקא הסוף הוא די טוב כמו שהוא.

נערך לאחרונה ב:
למעלה