שרשור דיוני סדרות #18

טוני החתול

Well-known member
מנהל
כל מי שיש לו משהו להגיד על סדרת טלוויזיה ולא רוצה לפתוח נושא במיוחד מוזמן לכאן

dory30

Well-known member
הפרק מתאפיין ברמיזות עבות לגבי חשודים אפשריים. בהנחה שנקבל את הקביעה של ג'ונתן שהוא אכן לא חשוד, יש רק כמה - אבא של גרייס, מישהו מהשוטרים, פרננדו בעלה של הנרצחת וגרייס עצמה. מעניינת הקביעה של ג'ונתן, שיש לו חשוד או חשודה. עוד יותר מפחיד, שבמהלך הראיון מתרחבים לאשתו האישונים.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
אז הפרק מתחיל עם השחקן פרדי היימור שמודיע שמעכשיו הסדרה הסדרה תתרחש בעתיד שבו הקורונה כבר לא קיימת ולכן לא צריך לדאוג מדברים כמו מסיכות בשביל לא להדבק בקורונה.
אני שמעתי לפני כמה שבועות שזאת הכוונה שלהם לאחר שני הפרקים הראשונים, אבל קיוויתי שהבנתי לא נכון.
תכלס הם פשוט החליטו שכדי שיוכלו לעשות את העלילות הרגילות שלהם הם מעדיפים לעסוק במציאות אלטרנטיבית.
לי זה מרגיש כהחלטה גרועה. הסדרה אמורה להציג באיזושהי מידה של ריאליסטיות (מוגבלת, זאת בכל סדרה) בית חולים מתפקד.
ובתי חולים תפקדו במצב של וירוס הקורונה לר רק מספר מוגבל של שבועות אלא כבר 8 חודשים ועד שהעניין יסתיים זה בטוח יהיה מעל שנה.
אם בתי חולי אמיתיים מתפקדים במצב הזה נראה לי הגיוני שגם בית חולים דימיוני יכול לתפקד במצב הזה.
אני מניח שחלק מזה זה העובדה שהם מאמינים (ואולי צודקים) שאנשים פחות יהנו לצפות בסדרה כשבה כל הקאסט מכוסה כל הזמן במסיכות.
בטוח גם היה נראה שזה יגביל את העלילה, את מה שאפשר לעשות עם הדמויות.
למשל אם רופא עם בת זוג שהיא גם חלק מהסדרה לא יכול להפגש עם האישה באופן קבוע בגלל סכנה להדבקות אז אי אפשר לעשות סצנות רומנטיות רגילות.
אבל אנשים חיים ככה במציאות ונראה לי שאפשר להראות את המציאות הזאת.

יאיי
קצת רופאים חדשים ייכול להיות נחמד.
והרופא ההומו האקס חרדי נראה חמוד
*והולי שיט עכשיו בדקתי מי משחק אותו בIMDB וגיליתי שזה נואה גאלווין בסדרה The Real O'Neals. קצת שנאתי אותו שם בסוף כי היה לו ראיון עיתונאי שהוא יצא בו סנוב מגעיל.

חוץ מזה שון אומר משהו בכנות וליאה החברה שלו נעלבת.
אני קצת מפחד שיפלו לתוך אותו דבר שוב ושוב בהצגת מערכת היחסים שלהם, אבל אולי אני לא נותן להם מספיק קרדיט.

יותר מפחיד זה כמה יסחטו את העניין של רזניק שלא מצליחה להרפות מזה שהיא כבר לא מנתחת.
ויותר חשוב - מה הטעם (העלילתי) בלעשות את זה אם היא לא יכולה לחזור להיות מנתחת.
כל הפעמים בפרק שהיא הייתה יחד עם השאר זה הרגיש כאילו לא נעים להם להגיד לה למצוא חברים חדשים (ותכלס מרפי בטח באמת יגיד לה את זה בפרק הבא)

didalf

Well-known member
אז הפרק מתחיל עם השחקן פרדי היימור שמודיע שמעכשיו הסדרה הסדרה תתרחש בעתיד שבו הקורונה כבר לא קיימת ולכן לא צריך לדאוג מדברים כמו מסיכות בשביל לא להדבק בקורונה.
אני שמעתי לפני כמה שבועות שזאת הכוונה שלהם לאחר שני הפרקים הראשונים, אבל קיוויתי שהבנתי לא נכון.
תכלס הם פשוט החליטו שכדי שיוכלו לעשות את העלילות הרגילות שלהם הם מעדיפים לעסוק במציאות אלטרנטיבית.
לי זה מרגיש כהחלטה גרועה.
נשמע לי נהדר, אם היה אכפת לי.

dilia snake

Well-known member
תודה ניק :-P:.

זה היה פרק מאוד מוזר.

אהבתי שהם לא שכחו את התיק הזה(אני חושבת שזה היה הסיום של עונה הקודמת), אבל ראו שוב שאנחנו בעידן קורונה. הם הציגו את במשפט הפרק כאירוע בסדר גודל לאומי, מהסוג שהנשיא לא מפסיק לצייץ לגביו ורשתות הכבלים והחדשות לא מפסיקות לסקר והאולם היה ריק לגמרי גם אם הם יכלו עוד איך שהוא לטעון שבגלל ש SEAL מעורבים הכול מסווג עדיין היו אמורים להיות יותר אנשים באולם, היו אמורים להיות עשרות עיתונאים בחוץ.

והיו עוד דברים לא הגיוניים, נל ופאטימה היו באותו בניין ועדיין תקשרו דרך מסך וידאו הכול היה מהיר מידי, מלאכותי מידי ולא מספיק מעניין.

ואני אגיד את זה עוד 1000 פעם עד שמישהו יקשיב לי וייקח אותי ללוס אנג'לס או ניו יורק כדי לעבוד על דרמה משטרתית. לא צריך קאסט כ"כ גדול בדרמות משטרתיות, כרגע בקאסט יש לנו 9 דמויות. 3 חנונים(אחת מהם גם עושה שצריך שטח)+5 סוכני שטח במשרה מלאה+הטי. אז הטי ואריק MIA כי סיבות, זה עדיין יותר מידי אנשים. זה יצא שקנזי ודיקס עשו את רוב העבודה, סאם ורנתרי (או איך שלא קוראים לו) עשו חלק אחר, קאלן היה בבית המשפט ואשכרה לא עשה כלום הפרק. וגם לנל ופאטימה לא הייתה מספיק עבודה לשתיים. הם היו צריכים להפטר סוף סוף מנל, לתת לקאלן את התפקיד של הטי(שהדבר היחידי שעד עכשיו הפך את נל למוסמכת אליו זה הגובה שלה) ולשלב אותו בעבודה הרגילה שלו עם סאם, לשים את קנזי ודיקס בשטח ושצריך אם קאלן עסוק בעבודה מנהלית או משהו לשלוח את סאם יחד עם פאטימה ושאריק יהיה כלוא לנצח במבצעים. זהו!

טוני החתול

Well-known member
מנהל
תודה ניק :-P:.

זה היה פרק מאוד מוזר.

אהבתי שהם לא שכחו את התיק הזה(אני חושבת שזה היה הסיום של עונה הקודמת), אבל ראו שוב שאנחנו בעידן קורונה. הם הציגו את במשפט הפרק כאירוע בסדר גודל לאומי, מהסוג שהנשיא לא מפסיק לצייץ לגביו ורשתות הכבלים והחדשות לא מפסיקות לסקר והאולם היה ריק לגמרי גם אם הם יכלו עוד איך שהוא לטעון שבגלל ש SEAL מעורבים הכול מסווג עדיין היו אמורים להיות יותר אנשים באולם, היו אמורים להיות עשרות עיתונאים בחוץ.

והיו עוד דברים לא הגיוניים, נל ופאטימה היו באותו בניין ועדיין תקשרו דרך מסך וידאו הכול היה מהיר מידי, מלאכותי מידי ולא מספיק מעניין.

ואני אגיד את זה עוד 1000 פעם עד שמישהו יקשיב לי וייקח אותי ללוס אנג'לס או ניו יורק כדי לעבוד על דרמה משטרתית. לא צריך קאסט כ"כ גדול בדרמות משטרתיות, כרגע בקאסט יש לנו 9 דמויות. 3 חנונים(אחת מהם גם עושה שצריך שטח)+5 סוכני שטח במשרה מלאה+הטי. אז הטי ואריק MIA כי סיבות, זה עדיין יותר מידי אנשים. זה יצא שקנזי ודיקס עשו את רוב העבודה, סאם ורנתרי (או איך שלא קוראים לו) עשו חלק אחר, קאלן היה בבית המשפט ואשכרה לא עשה כלום הפרק. וגם לנל ופאטימה לא הייתה מספיק עבודה לשתיים. הם היו צריכים להפטר סוף סוף מנל, לתת לקאלן את התפקיד של הטי(שהדבר היחידי שעד עכשיו הפך את נל למוסמכת אליו זה הגובה שלה) ולשלב אותו בעבודה הרגילה שלו עם סאם, לשים את קנזי ודיקס בשטח ושצריך אם קאלן עסוק בעבודה מנהלית או משהו לשלוח את סאם יחד עם פאטימה ושאריק יהיה כלוא לנצח במבצעים. זהו!
רגע, יש בסדרה עוד אנשים חוץ מכריס אודונל? למה?

מי רואה "שעת נעילה"?
אתמול סוף סוף השלמתי את הפרק של השבוע.
כל כך קיוותי שהפציעה של יואב תגרום לאבינועם להתבגר טיפה, ולהבין שהוא חייב לקחת בעלות על החיים שלו. והנה - זה בדיוק מה שקרה. אמנם עם הרבה יבבות, והרבה חרדה, אבל אבינועם "תפס פיקוד" והוביל אותם הלאה. היה נחרץ מול יואב, ופועל לחילוץ. והשיא - בלי צנובר!!
זה ממש הרגיש לי כמו השלב של הילדים שהם מוותרים על "חפץ המעבר" ומבינים שהם מסוגלים להתמודד עם החיים בלעדיו - גם פה אבינועם ויתר על צנובר והתחיל לתפקד בעצמו.
ודפנה - סוף סוף הדמות שלה מקבלת קצת יותר "בשר" מסתם להיות "הפקידה היפה שרושמת שמות". אני לא בטוחה עם תפקיד "קצינת נפגעים" התחיל במלחמת יום כיפור, אבל זה נשמע לי הגיוני, ונראה שדפנה הולכת לבנות תפקיד כזה.

*הערה לעצמי - אחרי בדיקה בגוגל, אכן התפקיד נוצר לאחר מלחמת יום כיפור

דיברגנט חדש

Well-known member
מי רואה "שעת נעילה"?
אתמול סוף סוף השלמתי את הפרק של השבוע.
כל כך קיוותי שהפציעה של יואב תגרום לאבינועם להתבגר טיפה, ולהבין שהוא חייב לקחת בעלות על החיים שלו. והנה - זה בדיוק מה שקרה. אמנם עם הרבה יבבות, והרבה חרדה, אבל אבינועם "תפס פיקוד" והוביל אותם הלאה. היה נחרץ מול יואב, ופועל לחילוץ. והשיא - בלי צנובר!!
זה ממש הרגיש לי כמו השלב של הילדים שהם מוותרים על "חפץ המעבר" ומבינים שהם מסוגלים להתמודד עם החיים בלעדיו - גם פה אבינועם ויתר על צנובר והתחיל לתפקד בעצמו.
ודפנה - סוף סוף הדמות שלה מקבלת קצת יותר "בשר" מסתם להיות "הפקידה היפה שרושמת שמות". אני לא בטוחה עם תפקיד "קצינת נפגעים" התחיל במלחמת יום כיפור, אבל זה נשמע לי הגיוני, ונראה שדפנה הולכת לבנות תפקיד כזה.

*הערה לעצמי - אחרי בדיקה בגוגל, אכן התפקיד נוצר לאחר מלחמת יום כיפור
מלאכי במשחק שהיה להם, מגלה שיוני בן דרור יושב לידו, הוא מודיע לאביו, אך יוני מסרב לדבר איתו, מני מבין שצהל מוותר על בנו. במורדות החרמון, אבינעם מנשים את יואב וגורר אותו עד "מקור" מסתור, חווה אתגרים גדולים משידע עד כה. יואב מבקש ממנו לשים קץ לחייב, אך הוא מסרב, לוקח לו את הנשק, אך יואב מאלץ אותו להשאיר לו את הנשק בשעה שהוא הולך לקיבוץ בן צבי להזעיק עזרה ויואב מבטיח לו שהוא לא ישים קץ לחייו. עכשיו, נותרה השאלה, האם הוא יקיים את הבטחתו?

dilia snake

Well-known member
עוד פרק דיי צפוי מקילומטרים.

זה היה רק עניין של זמן עד שמייקל תחליט לסרב פקודה ולצאת למשימה משל עצמה למרות שסארו אסר עליה במפורש.

אבל היא חייבת להפסיק להגיד שזה בגלל שבמשך שנה היא יכלה לעשות מה שהיא רוצה ועכשיו קשה לה לחזור למסגרת. היא חייבת להחליט או שהיא בפנים או שהיא בחוץ, זה לא יוכל להמשיך לנצח וסארו צדק שהוא הוריד אותה בדרגה.

הנגיעה ביד? ואז הנשיקה. מייקל ובוק עשו סקס ופשוט לא הראו לנו 8-):.

אני חושבת שעשו לג'ורג'יו סוג של היפנוזה או משהו כזה.

ופול היה כזה חמוד עם אדירה ואז הסצנה שלו ושל יו במיטה. ואני שמחה שאדירה הצליחה למצוא לפתרון לחורים האלו שהיו לו בידיים.

dilia snake

Well-known member
הייתי אמורה לראות רק אחת ובסוף ראיתי את שתיהן |פנים|.

טרי או'קווין בתפקיד אבא של ג'ס!:-0

פרק כזה, זו הסיבה למה אני כ"כ אוהבת את הסדרות של דיק וולף. שהן עושות את הקטע שלהן כמו שצריך ולוקחות אלמנטים מסוימים ממשהו רלוונטי ומערבבות אותו עם התיק השבועי, בלי יותר מידי פוליטיקה או מסרים סמויים התוצאה הסופית זה 40 ומשהו דקות מהנות לצפייה לא משנה כמה הנושא כבד.

אז בפרק הזה, אחד היורים הוא נער שאבא שלו מת מקורונה והיורה השני הוא גבר שאיבד את העבודה והבית שלו בגלל המגפה וביחד הם יוצאים לנקום באנשים שלטענת הגבר המבוגר יותר הרסו להם את החיים וכ'ו.

הקורונה הייתה ברקע והיו אנשים עם מסכות(רק למה תמיד אנשים עם מסכות בחוץ ולא בפנים? בפנים זה הרבה יותר מסוכן מהאוויר הפתוח) והשתדלות לשמור על מרחק וכ'ו, אבל זו פעם ראשונה שזה לא מציק בעין.

חוץ מזה זכרתי שלאבא של ג'ס יש בעיות הימורים אבל לא זכרתי שג'ס היה ב-AA8-*.

גם פה עשו את אותו טריק, רק שכאן התמקדו בעליונות לבנה. כי למה לא להתחיל מהר עם הדברים הכיפים באמת? אחרי הכול קורונה ואין מצב שהם יצליחו להספיק הכול:-P:

מגי חזרה! והיא גם זכתה במדליית זהב כי היא עצרה לא פחות מ-16 ונראה לי היא גם קיבלה מושא אהבה תוך כדי התהליך לפי הנשיקה הזאת וההחזקת ידיים.

וקריסטין הלכה לשקר כול שהוא, לא אבדה גדולה. הבחורה הייתה פרסומת לאנמיה או משהו. והבחורה שהביאו(טיפאני?) נראית BAD ASS ושיש לה כימיה לא רעה עם סקולה.

**ופה המגיפה הייתה אפילו עוד יותר ברקע, מגי ו-OA היו עם מסכה בסצנה היחידה אולי שהם לא היו חייבים אבל חוץ מזה כולם מסתובבים עם פנים חשופות, אבל זה לא מאוד הציק או הפריע.

סה"כ פרק טוב(y)

dilia snake

Well-known member
אז הם הלכו על פרק בהשראת המגפה פחות או יותר, או על אחת מתופעות הלוואי שלה: עלייה במקרים של אלימות במשפחה בזמן המגפה. אם כי זה לא היה בדיוק המקרה.

בגדול הפרק הזה היה יותר טוב מהפרק הקודם ופחות מטריד, מצד שני הוא סימן V על כול קלישאת חוק וסדר שקיימת פחות או יותר מה שאמר שהקטע המשפטי היה דיי משעמם.

זה היה דיי מעייף לשמוע שוב את אוליביה מנסה "לחנך" את האישה המוכה לעזוב את הבעל שלה וכ'ו, היו כ"כ הרבה מקרים כאלו לאורך השנים בחוק וסדר וזה תמיד מסתיים אותו הדבר, זה עצוב וזה קשה ולא נוח לצפייה כול פעם מחדש.

אני לא יודעת מאיפה הקריצו את העו"ד הזה(הוא היה פעם בסדרה? אני כבר לא זוכרת) אבל הוא היה חתיכת יצור.

וקטע הכי נורא בפרק? שהם הגיעו לבית של איירנה, והיו בטוחים שהיא הקורבן ולא הבן זוג שלה.

**וגם ראינו איך נגמר הסיפור מעונה הקודמת שפין ירה בגבר שגם היה אלים כלפיי המשפחה שלו ולטעמי זה היה צפוי שככה זה ייגמר.

dilia snake

Well-known member
אז הם רוצים שהצופים ממש ישנאו את המשטרה עכשיו? כי אומנם הצוות יצא הפעם בסדר, אבל כול השאר הרבה פחות |פנים|.

אז תגובה של הדרגים הגבוהים במשטרה לBLM ולכול בעיות הגזעניות במשטרה לפי הסדרה זה "נגד לבנים מיוחסים מוגש כתב אישום לפני שהמשטרה מסיימת את העבודה, ושחורים זוכים להליך הוגן" מה נסגר אנשים?

ואז גם ראינו תוך כדי איך העניין עם קווין ממשיך להתגלגל, כדי לתקוע את המסמר האחרון בארון של המשטרה.

אדם יכל למות הפרק ואני יודעת שהוא לא אבדה גדולה, אבל רק קווין לקח את זה קשה, כולם היו בסדר אם זה. "אתה לא רוצה שחברים שלך ימותו- תהיה מושחת, אל תספר את האמת. הפנסיה והמוניטין של שוטר מת יותר חשובים מכול דבר אחר"

אני לא יודעת מה עובר על האנשים מאחורי הסדרה הזאת, אבל כדאי שהם יתחילו להתאפס על עצמם, זה לא נראה טוב בשום צורה.

נערך לאחרונה ב:

Lhuna3

Well-known member
אז הם רוצים שהצופים ממש ישנאו את המשטרה עכשיו? כי אומנם הצוות יצא הפעם בסדר, אבל כול השאר הרבה פחות |פנים|.

אז תגובה של הדרגים הגבוהים במשטרה לBLM ולכול בעיות הגזעניות במשטרה לפי הסדרה זה "נגד לבנים מיוחסים מוגש כתב אישום לפני שהמשטרה מסיימת את העבודה, ושחורים זוכים להליך הוגן" מה נסגר אנשים?

ואז גם ראינו תוך כדי איך העניין עם קווין ממשיך להתגלגל, כדי לתקוע את המסמר האחרון בארון של המשטרה.

אדם יכל למות הפרק ואני יודעת שהוא לא אבדה גדולה, אבל רק קווין לקח את זה קשה, כולם היו בסדר אם זה. "אתה לא רוצה שחברים שלך ימותו- תהיה מושחת, אל תספר את האמת. הפנסיה והמוניטין של שוטר מת יותר חשובים מכול דבר אחר"

אני לא יודעת מה עובר על האנשים מאחורי הסדרה הזאת, אבל כדאי שהם יתחילו להתאפס על עצמם, זה לא נראה טוב בשום צורה.
יכול להיות שזה בכוונה? כי אחרי המקרה של ג'ורג' פלויד יצאו כל מיני ביקורות על איך שסדרות המשטרה בעצם משרתות את המשטרה ומציגות אותה באור חיובי הרבה יותר מידי, בין היתר כי הם עובדים עם יועצים מטעם המשטרה. אז יכול להיות שבעקבות הביקורות והאירועים הם החליטו לשנות כיוון?

didalf

Well-known member
יכול להיות שזה בכוונה? כי אחרי המקרה של ג'ורג' פלויד יצאו כל מיני ביקורות על איך שסדרות המשטרה בעצם משרתות את המשטרה ומציגות אותה באור חיובי הרבה יותר מידי, בין היתר כי הם עובדים עם יועצים מטעם המשטרה. אז יכול להיות שבעקבות הביקורות והאירועים הם החליטו לשנות כיוון?
,
כן זה בדיוק מה שחשבתי.
המחשבה הראשונה הייתה שזה באמת מוזר ולא לעניין והמחשבה השניה הייתה בדיוק מה שאמרת.

dilia snake

Well-known member
הבעיה העיקרית של הסדרה הזאת הייתה שהם הציגו אלימות משטרתית כדבר לגיטימי, חשודים היו מוכנסים למין כלוב כזה במקום בלי מצלמות וחוטפים מכות לפעמים כמעט כול פרק. אז את זה הם הפסיקו לבינתיים וטוב שככה.

אני חשבתי מה שאתן חשבתן גם, שהם מנסים לאזן, אבל לדעתי הם הולכים רחוק מידי לצד השני. אין לי בעיה עם העלילה של קווין והשחיתות אבל "לבנים זוכים להליך לא הוגן ושחורים כן" זה בעייתי ברמה אחרת(וזה מה שהיה הפרק, לחצו על וויט להגיש כתב אישום נגד בחור שמצאו שוכב ליד אישה מתה רק כי אבא שלו חבר מועצה בעירייה לפני שהם הספיקו לבדוק את העובדות ובסוף הבחור הזה באמת לא עשה את זה).

didalf

Well-known member
"לבנים זוכים להליך לא הוגן ושחורים כן" זה בעייתי ברמה אחרת(וזה מה שהיה הפרק, לחצו על וויט להגיש כתב אישום נגד בחור שמצאו שוכב ליד אישה מתה רק כי אבא שלו חבר מועצה בעירייה לפני שהם הספיקו לבדוק את העובדות ובסוף הבחור הזה באמת לא עשה את זה).
שזה לרוב בדיוק ההפך מהמציאות לא?
אם אני מבינה אותך נכון אז מה שהסדרה אומרת זה "תראו מה יצא מההפגנות שלכם: מרוב שהמשטרה מנסה להוכיח שהיא לא גזענית ולא מפלה אז עכשיו היא לא הוגנת כלפי לבנים שלא מגיע להם תראו מה עשיתם" משהו כזה?
אם כן זה באמת לא לעניין וגם עמדה קצת מוזרה לסדרת טלוויזיה בהוליווד של היום.

למעלה